Da cujem vase misljenje....

Imam jednu kolegenicu na poslu,skoro se razvela od muza i ima dete....mladja je 3-4 godine od mene...otvoreno pokazuje da hoce da bude sa mnom...e sad,ja se dvoumim...jeste i zgodna i lepa...
Ona je razvedena a ja jos nisam ozenjen...pa se mislim sta da radim...ako bi to bila neka avantura ili neka ljubavna romansa,sto da ne...ali sta ako se kolo ljubavi bas pocne da se okrece...sta da radim onda?
Za sada je sve onako nekako `kolega,kolegenice`...SMS,cimanje i te stvari...doduse cesto puta se vracamo zajedno s posla....rekla je njenoj drugarici da mi kaze da joj se svidjam,a i sama ne skriva to...mada moram da priznam da se i ona meni svidja...
Bas bi voleo da cujem vase misljenje...

Prvo moras, makar delimicno, da znas sta ti hoces...

Ako ti se nesto nece - kazes joj to, pa ako joj to odgovara, onda je to-to.

Da sam ja u pitanju - just sex. Jer ako je taze razvedena - mozda je zivotno izbila ravnotezu i sada se hvata za prvo sto stigne...
 
Imam jednu kolegenicu na poslu,skoro se razvela od muza i ima dete....mladja je 3-4 godine od mene...otvoreno pokazuje da hoce da bude sa mnom...e sad,ja se dvoumim...jeste i zgodna i lepa...
Ona je razvedena a ja jos nisam ozenjen...pa se mislim sta da radim...ako bi to bila neka avantura ili neka ljubavna romansa,sto da ne...ali sta ako se kolo ljubavi bas pocne da se okrece...sta da radim onda?
Za sada je sve onako nekako `kolega,kolegenice`...SMS,cimanje i te stvari...doduse cesto puta se vracamo zajedno s posla....rekla je njenoj drugarici da mi kaze da joj se svidjam,a i sama ne skriva to...mada moram da priznam da se i ona meni svidja...
Bas bi voleo da cujem vase misljenje...

Budi otvoren...ako i njoj odgovara samo sex...navali....
 
...nemam vremena da citam sve odgovore ali sta je problem ovde? Kakve veze ima sto ima brak iza sebe, bilo pa proslo...ko zna kakav je skot bio njen muz...nemoj samo da je mucis, sigurno se dosta napatila devojka...kada se ljudi pronadju padaju u vodu sve bivse veze, zasto ne bi pao u vodu i jedan promasen brak, ko zna kakva je muka naterala da se razvede, mozda je tukao, varao, maltretirao...niko ne zna stoprocentno za koga se udaje, mozda je bio med do vencanja a otrov kasnije...ako ti se dopada samo napred...:cmok2:

slazem se s jednim delom tvog posta...i to s onim oko padanja u vodu...
ali...zashto polazish od pretpostavke da je on bio skotina??
mozda su se razveli jer je ona njega varala...mozda je ona njemu kljucala neshto stalno...choveku pukao film...i razveo se...
zashto zene uvek misle da je mushkarac glavni krivac za razvod?? :)
 
:arrow:
avatar150962_10.gif
:hahaha:

Da zenis ti to :)))
 

Back
Top