Ljubitelji automobila

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
Da li je tachno da tipovi koji se lozze na razne vrste opako skupih automobila imaju mali polni organ? ili su u pitanju samo oni koji poseduju takve automobile?
Da li je tachno da cice koje se lozze na takve tipove nemaju 1/2 gr mozga u glavi?
Bolje dobar auto, nego velika kita :mrgreen:

ps. nemojte se stideti istine..ravnotezza mora da postoji :mrgreen:

/znam samo jedan sluchaj, tip vozi kola od 40 000 e i ima ogromaan kurazz/ :mrgreen:

:rumenko:
 
Happiness presla sa muskaraca na automobile!
Ako,nek bude malo i riba za razmatranje tema.
A sad odgovor:
Nije tacno a mozda i jeste.Glupih i kurattih ce uvek biti ali onih sa lovom je sve manje.
Moj zakljucak.:per:
 
Da li je tachno da tipovi koji se lozze na razne vrste opako skupih automobila imaju mali polni organ? ili su u pitanju samo oni koji poseduju takve automobile?
Da li je tachno da cice koje se lozze na takve tipove nemaju 1/2 gr mozga u glavi?
Bolje dobar auto, nego velika kita :mrgreen:

ps. nemojte se stideti istine..ravnotezza mora da postoji :mrgreen:

/znam samo jedan sluchaj, tip vozi kola od 40 000 e i ima ogromaan kurazz/ :mrgreen:

:rumenko:

Meni se svidjaju nadrkani automobili al to ne znaci da mi je mali :D
Zato vozim pravi muski auto bez serva!
E sad,buduci da nemam potrebu da povecavam svoj organ u obzir moze doci opasan auto :per:
 
Da li je tachno da tipovi koji se lozze na razne vrste opako skupih automobila imaju mali polni organ? ili su u pitanju samo oni koji poseduju takve automobile?
Da li je tachno da cice koje se lozze na takve tipove nemaju 1/2 gr mozga u glavi?
Bolje dobar auto, nego velika kita :mrgreen:

ps. nemojte se stideti istine..ravnotezza mora da postoji :mrgreen:

/znam samo jedan sluchaj, tip vozi kola od 40 000 e i ima ogromaan kurazz/ :mrgreen:

:rumenko:

Happiness presla sa muskaraca na automobile!
Ako,nek bude malo i riba za razmatranje tema.
A sad odgovor:
Nije tacno a mozda i jeste.Glupih i kurattih ce uvek biti ali onih sa lovom je sve manje.
Moj zakljucak.:per:

Ev,Happy covijek ti lijepo objasnio...Tako da.....

Volim dobre automobile,al motori su nesto drugo,to je strast :)
 
da nema grama mozga, ta cica ne bi lovila lovarnog
sve je to prolazno..tako da opet dolazimo do zakljuchka da je kokoshka glupa :D
Happiness presla sa muskaraca na automobile!
Ako,nek bude malo i riba za razmatranje tema.
A sad odgovor:
Nije tacno a mozda i jeste.Glupih i kurattih ce uvek biti ali onih sa lovom je sve manje.
Moj zakljucak.:per:
a ja sam bila na mushkarcima? :eek:
mislicu o tome :p
ti lepo stopiraj kada prolaze dobra kola pa mu lepo reci da te odveze negde daleko pa sama proveri ako si tako zeljna...
Happiness nikad ne stopira, nikada nisam stopirala, niti cu, jasno? ideja pada u vodu :(
Meni se svidjaju nadrkani automobili al to ne znaci da mi je mali :D
Zato vozim pravi muski auto bez serva!
E sad,buduci da nemam potrebu da povecavam svoj organ u obzir moze doci opasan auto :per:
prikazzi dokumentaciju u vezi ovog iskaza molim lepo :p
E, mache, imam novog Juga, ide mnogo bolje od onog, a ima i muziku i cb.
Je l' to znachi da mi je sada kita par santimetara manja? :mrgreen: :lol:
ozbiljno? :D
naravno da ne..ti si moje kurato pile :mrgreen:
Ev,Happy covijek ti lijepo objasnio...Tako da.....

Volim dobre automobile,al motori su nesto drugo,to je strast :)
strast ..pa necesh ih valjda yebati? :D shalim se..cool :p
 
ozbiljno? :D
naravno da ne..ti si moje kurato pile :mrgreen:

Ozbiljno, bash je fin, onako mlad i zelen. :mrgreen:

....aaaaaaaa pa chekaj ako je bolji auto = manja kita neshto tu ne shtima... :think: ... mor'o bi da se smanjuje proporcionalno kako zbavim bolji automobil. :mrgreen:

E, sada mi pade na pamet... kada mi pauk digne auto, pa ga nema uopshte... je l' mi onda kita poraste jedno pola metra? :lol: ... i koliki je onda onima shto nemaju kola nego voze bicikl? :lol:
 
a sta cete onda reci za mene koji nemam ni auto :lol: ...
ne smem da mislim o tome :rumenko:
imash trecu nogu :rumenko:

Ozbiljno, bash je fin, onako mlad i zelen. :mrgreen:

....aaaaaaaa pa chekaj ako je bolji auto = manja kita neshto tu ne shtima... :think: ... mor'o bi da se smanjuje proporcionalno kako zbavim bolji automobil. :mrgreen:

E, sada mi pade na pamet... kada mi pauk digne auto, pa ga nema uopshte... je l' mi onda kita poraste jedno pola metra? :lol: ... i koliki je onda onima shto nemaju kola nego voze bicikl? :lol:
ne bre, znash, to se u startu izmeri, ne vredi posle ako menjash kola..el ti to mene zaebavash a? :mrgreen:

mislim na one shto se kur,che kolima i zaljubljeni su u ista :D
 
Da li je tachno da tipovi koji se lozze na razne vrste opako skupih automobila imaju mali polni organ? ili su u pitanju samo oni koji poseduju takve automobile?
Da li je tachno da cice koje se lozze na takve tipove nemaju 1/2 gr mozga u glavi?
Bolje dobar auto, nego velika kita :mrgreen:

ps. nemojte se stideti istine..ravnotezza mora da postoji :mrgreen:

/znam samo jedan sluchaj, tip vozi kola od 40 000 e i ima ogromaan kurazz/ :mrgreen:

:rumenko:

uglavnom jeste...

...i da...čim dobijem na bingo, ću kupim jedan Audi A8...da budem glavan baja u selu...i ****** će mi poraste bar za dva cm...
a055.gif
 
Poslednja izmena:
Da li je tachno da tipovi koji se lozze na razne vrste opako skupih automobila imaju mali polni organ? ili su u pitanju samo oni koji poseduju takve automobile?
Da li je tachno da cice koje se lozze na takve tipove nemaju 1/2 gr mozga u glavi?
Bolje dobar auto, nego velika kita :mrgreen:

ps. nemojte se stideti istine..ravnotezza mora da postoji :mrgreen:

/znam samo jedan sluchaj, tip vozi kola od 40 000 e i ima ogromaan kurazz/ :mrgreen:

:rumenko:

Poznajemo li se?? :per::mrgreen::hahaha:
 
Vidim ja da ce od ove teme biti nesto!:per:
Konacno se nasla jedna slobodoumna cica da nas sofere obali snogu.:D
A sta tek radi na Muskarcima?(zna ona gde je to):per:
Happiness sad mene interesuje dali vozis i sta vozis?
juzzno od Albukerkija? :mrgreen:
vozim vas :mrgreen:
uglavnom jeste...
...i da...čim dobijem na bingo, ću kupim jedan Audi A8...da budem glavan baja u selu...i ****** će mi poraste bar za dva cm...
a055.gif
neee..onda ce da splasne :rumenko:
Biraj vreme i mesto :cool:
vestern neki a? :lol:
Poznajemo li se?? :per::mrgreen::hahaha:
mmm ne :cool:
Nemaš ni qurac :mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:
ili ima najveci od svih vas :mrgreen:
2008_Suzuki_Gsx_R_600_Motorbike.jpg


Vidi Happy,kad ovo zajases pa se priljepis uz rezervar :per:
pihh da se prilepim uz rezervoar..pa necu do kraja zzivota da onanishem majkumu :mrgreen:
 

Back
Top