A posle uskrsa ....

Da se razumemo.
1. ne treba mi niko da mi pametuje.
2. ako ne mozete da mi pomognete korisnim i konstruktuvnim savetima nemojte ni da mi odmazete razmisljanjem sta JA treba da radim sa svojim cvecem
3.bacila sam biljku koja je krcata bubama i dotrajala.
4. Bacila bi je i da nije imala bube jer se pretvarala u travuljinu sto ne podnosim
5. Bas me zabole dal cu nesto da bacim ako me frustrira ide u kantu , moji zivci su vredniji.


i sad najvaznije - MRTVE SU ! Male zelene :zper: sve su poledjuske.

Ebla sam im kevu one ce meni da shebavaju muskatle.
E sad ....
da vidimo sta ce sa muskatlama dalje biti ....

....ok...nisam htela da ti pametujem niti da ti drzim predavanje, to je bilo
samo iznosenje mog vidjenja stvari...i naravno skracena verzija kako sam
ja ucila...niko se nije naucen rodjen, svi smo to prosli....
....necemo se svadjati oko toga, stvarno mi ne pada na pamet....
....i srecno sa muskatlama...sa njima ne bi trebala da imas nikakve problema
ako ih ne budes previse zalivala.....:ok:
 
nice majche
ja cu da ovde okacim par fotki iz dvorista i baste - nis' posebno ali lepo je u ove prolecne dane... u dvoristu je sto sa stolicama, tu se pije kafa :)
a na poslednjoj je medin bambus :lol:
 

Prilozi

  • PICT0005.jpg
    PICT0005.jpg
    52,8 KB · Pregleda: 26
  • PICT0016.jpg
    PICT0016.jpg
    47,9 KB · Pregleda: 26
  • PICT0019.jpg
    PICT0019.jpg
    55,2 KB · Pregleda: 26
  • PICT0021.jpg
    PICT0021.jpg
    55,1 KB · Pregleda: 26
Najvise je volim zato sto se nkad ne zna koje ce boje biti cvet...roze, bele ili mesano. :zaljubljena:

Prosle godine je bila bela sa ponekim roze listom... ove godine su cvetovi pola pola. Svaki put jedva cekam da cveta da vidim sta ce da ispadne
 
Znam, davala sam i ja pelcere...neckam se da je razmnozavam jer poludeh od pokusavanja da sacuvam razno cvece u toku zime.

Nemam mesta i svake jeseni se kunem da cu sve da ih pobacam :whistling:..malo morgen, al ajde...
 
Upomoc!!!!
Na mojim ruzama su se pojavile neke sitne bele bubice izgledaju ko mala zrna pirinca...i neka paucina oko njih..i to sve po pupoljcima...
Sta da im radim???
Mrzi me da citam temu od pocetka..a nesto mi se cini da je neko vec imao slican problem :lol:
 

Back
Top