Rimini, Italija

gost 11071

Veoma poznat
Poruka
12.237
Ово је прва тема о Риминију :)

Пишитите о вашем искуству уколико сте били, да ли би поново летовали тамо или ако нисте били, да ли би волели да одете. :)

Ове године ћу можда летовати тамо, па бих волела мало да се информишем, чујем каква искуства и тако то. :)
Ја сам тамо била, чини ми се 2007. но само сам преноћила и ујутру видела овако мало уличицу. Учинило ми се врло пристојим, сређеним, a знам да смо увече били у неком клубу (чујем да их тамо има доста и искрено, не занима ме то толико..). Али ме зато јако занимају ти излети до Фиренце, Венеције, Сан Марина http://*****************/shy-smiley-17314.gif

И да какав је тај њихов центар? :)

Молим вас пишите ;)
 
Poslednja izmena:
I meni je Rimini ove godine jedna od opcija za letovanje i kako stoje stvari - mislim da cu ove godine u Rimini.Malo sam istrazivala na netu i samo mesto je odlicno pozicionirano za izlete u solo reziji - San Marino, Venecija, Bolonja, Ankona, Ravena, Ferara i to bagatelnim cenama prevoza, vozom, osim San Marina (vozi bus, a koliko sam videla cena povratne karte je oko 6 eura) dok agencije izlet u San Marino naplacuju 15-20 eura.
Isto tako, gradskim busom se po ceni karte od 1 euro u jednom pravcu mogu obici mesta u okolini Riminija gde se mogu posetiti tvrdjave dinastije Malatesa.Prema podacima sa neta to su sledeca mesta - Santaangelo di Romagna, Toriana, Montebelo, San Leo, Montefiori, Verucio..
 
Ja takodje planiram put u Rimini krajem avgusta s devojkom, sve informacije su dobrodosle.
Kakve su plaze,cene lezaljki i suncobrana?
Za nocni zivot znam da je dobar i da je atmosfera opustena,to mi se svidja!
Ide li ko jos ove godine i preko koje agencije?
 
Evo ja sam bas juce uplatila letovanje na Riminiju, preko Argus Tours-a. Putujem pocetkom avgusta tako da ima vremena da se spremim. Koliko sam procitala po netu, svako ko je bio ima lepa iskustva. Cene se ne razlikuju mnogo od nasih, malko je skuplje, a ova destinacija je idealna za one koji vole lud nocni provod. Plaze su ogromne i peskovite, more je dosta plitko na pocetku i predivno plavo, a mogu se fakultativnim izletima obici i Venecija, Rim, Firenca, San Marino. Ko god da se odluci za Rimini verujem da se nece pokajati.
Pozzzzzzzzzzz :bye:
 
Ja znam za jedan aranzman za Rimini.

9 polupansiona- dorucak i vecera
polasci 12. i 21. jula
cena sa prevozom ( bus) 295 evra
mogucnost placanja na rate do decembra
jedini uslov je da su putnici mladji od 32 godine

Ako ti treba tel,poslacu ti na pp.
 
cao. ja sam bila u riminiju 2006.god, apsolventska ekskurzija, u aprilu. doduse mi smo u riminiju samo spavali a akcenat je bio na ekskurzijama u san marino, ravenu itd. centar je prelep, autobusi prate red voznje, stvarno nemam zamerki, iako se nisam ni brcnula u moru. toplo preporucujem :)
 
nemojte da pricate da je Argus vec prodao aranzmane :eek:
za jul, avgust?ja sam planirala u septembru.
Bambidi, nije valjda da nema vise mesta ni za polaske u septembru?
Anchy-88, ako nije tajna, koji hotel si uplatila?
LPhoklica, kad si ti planirala da ides?
 
Ma nije tajna, uplatila sam smestaj u Vili Donati, pocetkom avgusta putujem, a neverovatno je to sto su sva mesta bila popunjena jos u martu, aprilu, tako da smo jedva nasli mesta u tom hotelu. Planirala sam Hotel Toledo, blize je centru i plazi, ali se on prvi popunio, tako da zelim svima srecu u trazenju slobodnih mesta. Ove godine je Rimini izgleda hit.
:bye:
 
Rimini plazha - kich nevidjeni :)- druga polovina maja,jun,jul,avgust - jedino shto vredi je nochni zhivot, ekstra provodi, a ostalo -zhiva industrija....
rimini.jpg
tako izgledaju plazhe + rachunaj guzvaaaaaaaaaaa i dodje ti nekako da skoro hodaju jedan po drugom a lezhis sa ostalima ko da ste blizanci:lol: za lezhaljke i suncobrane sve zavisi od hotela do hotel, ali rachunaj negde min. je oko 6eur/dan( to je bilo u hotelu trafalgar 1 suncobran+2 lezhaljke)...i da svaki hotel ima "svoju" privat plazhu(oko 50metara) i vrlo brzo te najure ako nisi njihov gost:lol:...ako se mislite poshteno okupati u moru morat chete prvo jedno 200+ metara peshice u more,jer nakon 100 metara voda ti je negde do dupeta,a i more je umazano :D Def. grad za provod kada je sezona,ako trazhis da se opustish i odmorish u miru,da ne razbijash glavu gde ches ostaviti peshkir i da se ne gurash po plazhi onda rimini nikako nije opcija :cool:
 
Poslednja izmena:
Али ме зато јако занимају ти излети до Фиренце, Венеције, Сан Марина http://*****************/shy-smiley-17314.gif

И да какав је тај њихов центар? :)

Молим вас пишите ;)

Venecija i San Marino deru sa cenama ko ludi , ja za dve kafe platijo malo preko 20 eur:lol:

Centar riminja yako lep - ali ne kada je špica sezone.... jer je haos od gužve :D
 
AAAJAAAO HVALA MKLJ!!!!! :D moja devojčica me satra da odemo tamo ali mislim da će se mišljenje polako promenitiii.... :D

plaža u riminiju je za decu ekstra, mivke koliko hočeš,može se prčkati malo dete 100metara u moru pa joj more neče biti ni do ramena :mrgreen: rimini po mome mišljenju grad za provod i omladinu definitivno,a za porodice nikako jer je prevelka gužva na plažama ,da nepričam o galami kasno u noč ;) ako tražite mir zaboravite na rimini,ako hočete da čujete more i talase zaboravite jer čete samo čuti italijane i švabe kako galame:lol: na plaži nekako dodješ ko sardina,haos od gužve,ali to je gužva tako da doslovno ležite jedan do drugog, i tako čitavih 16km plaže.... Ali mene je najviše smaralo more...ideš ideš pa nakon 500 metara nije ti voda ni do ramena :lol:

Ali provod je najjači,ludilo kada padne mrak,kafane i klubovi puni ko plaže sred dana pa tako do rane zore:mrgreen:
 
Venecija i San Marino deru sa cenama ko ludi , ja za dve kafe platijo malo preko 20 eur:lol:

Кад си нуб, сто посто си сео негде у центру Венеције или на негде на тврђави у Сан Марину :lol:

Осим тога, не идем тамо да седим и пијуцкам кафе, него да разгледам
и колико год људи серенџали о Венецији, ја сам је много заволела и једва чекам да опет да одем ;)
 
Ауууу... ова плажа у Риминију заебала и "чувену" плажу у Паралији. Али, добро, треба бити виђен и тамо. Еј... Римини је то!
cool.gif
 
ja bila u riminiju jedan dan i jednu noc, znaci ne previse, ali ono sta sam videla,utisak je ovakav: plaza je uzas a i ceo grad mi prenabudzen i sljasti. meni jedno od najgorih mesta koje sam videla u italiji.
 
ja bila u riminiju jedan dan i jednu noc, znaci ne previse, ali ono sta sam videla,utisak je ovakav: plaza je uzas a i ceo grad mi prenabudzen i sljasti. meni jedno od najgorih mesta koje sam videla u italiji.[/QUOTE]

Slazem se sa ovim , bio sam kao sto je vec neko pisao gore, plaze pune krcate, deru se i galame ne mozes na miru i da odremas, sve u svemu za provod je dobar ali ko ide i da se kupa ne bih preporucio nikom.
 

Back
Top