Šestorica bahatih Crnogoraca !!!

Мислијо сам да је еуропска србија лидер балкана и шире,
кад оно по конобама џибери пријете по члану 133......

Prema rečima očevidaca koji su bili u ovoj konobi, jedan od ovih kriminalaca vređao je i pokojnog premijera Srbije Zorana Đinđića,

Sva šestorica su nekoliko puta u jako negativnom kontekstu spominjali Borisa Tadića. Iz njihovog razgovora moglo se naslutiti da planiraju neke aktivnosti protiv bezbednosti predsednika Srbije
 
Kad smo vec kod toga, kad su koknuli djindjica, izasao je premier (adobe program) , jer znam da sam rekao coveku u liftu "svrati popodne imacu novog premijera"....pa me svi cudno gledali

A juce je izasao novi adobe premier CS 5 verzija....

Vise se o premieru ne izjasnjavam.....(postao je mnogo zahtevan.......mislim na program...)

Zalosno je sto imamo pemijera koji mora da salje oglas preko dnevnika i novina da ga narod zastiti,a silni policajci primaju platu za njegovo obezbedjenje...
 
Da su hteli ishta ne bi baljezgali po kafanama,pa cak ni u 4,6,8 ili 10 ociju nego bi se dopisivali ceduljicama medj sobom.

Dakle bice da cak nisu ni kriminalci,nego neki pajseri kojima je tatica dobar sa Sharicima pa ih ubacio u pokoju kombu i ovi uhvatili boga za muda.

Posle djindjica ja ne verujem da bi ubistvo nekog poput Tadica moglo da se resi osim oruzanim sukobom ako se ustanovi da je ubica iz Crne gore ili neke slicne shiptarije,toliko.
 
Logičan zaključak.

Ja vjerujem, da je to sve izmišljeno ko zna zbog čega.

Pa otprilike sam ti dao primer,da imaju para ako clanak ne laze -imaju,da su indijanci u tom miljenu -ocigledno jesu.

Mozda su i zahvaljujuci vezama unutra nesto naculi jer ih zaista dacic s*****va,ali u tom slucaju ce samo nayebati odozgore sto bleblecu,tesko da ce tadic.
 

Back
Top