Moram vam reci jednu stvar

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Ne valja kad muskarac ima vise od jedne zene u svom zivotu. Zato sto on sa svakom sa kojom je bio voli nesto od nje, a ne moze sa njima svima biti i maziti ih, jer na to nijedna ne bi pristala, a on bi svima mogao pruziti paznju.

Da li se slazete da ljubomora ipak nije dobra stvar medju ljudima?
 
Ne valja kad muskarac ima vise od jedne zene u svom zivotu. Zato sto on sa svakom sa kojom je bio voli nesto od nje, a ne moze sa njima svima biti i maziti ih, jer na to nijedna ne bi pristala, a on bi svima mogao pruziti paznju.

Da li se slazete da ljubomora ipak nije dobra stvar medju ljudima?

Dobra je , dobra .. kolicinski ka vegetu koristit .
 
Ne valja kad muskarac ima vise od jedne zene u svom zivotu. Zato sto on sa svakom sa kojom je bio voli nesto od nje, a ne moze sa njima svima biti i maziti ih, jer na to nijedna ne bi pristala, a on bi svima mogao pruziti paznju.

Da li se slazete da ljubomora ipak nije dobra stvar medju ljudima?

Ljubomora je odvratna stvar među ljudima... zna da rasturi odnose ne samo između muškaca i žene već i među prijateljima,familijom...
 
..ne postoje male i velike doze ona je uvek ista..odvratna i ubija...guši...ne postoji zdrava ljubomora... a sad ako se neko na to pali to je već druga stvar.

Nemam vremena , al objasnim drugom prilikom.
Naposljetku , kakva je to ljubav prava bez malog žalca ljubomore..
VIRUJ MI .. nije kompletna ..
I svi smo mi od krvi i mesa.. i đabe nam je govorit da je odvratno kad je to u nama .. i osicamo je bilo zrno, bilo bolesno iz glave ..
 
e, danas se slažem s tobom
ljubomora je zlo ljubavi i čini samo zlo
ko se oslobodi ljubomore, taj voli čistim srcem


E ja volim cistim srcem,:heart: zato sto od svakog coveka uzimam ono najbolje. Vecita budala cu ja ostati, ali neka volim se zbog toga.

Kad budem umirao nece mi biti zao, mada nije nikom zao jer nema prava na zalbu kad kraj dodje. Mislim moze se zaliti ali niko ga ne slusa.:hahaha:
 

Back
Top