Dear diary...

Moja tajna (mada to bas i nije neka tajna ali ne govorim puno o tome) je ta da sam jako zelela da se smuvam sa jednim deckom i hteo je da me poljubi dok smo plesali, ali ja sam zacrtala da se necu poljubiti pre 14-te godine i mnogo sam se namucila da odrzim obecanje sebi, jer mi se mnogo svideo, ali sam resila da ne pogazim svoje principe.
 
Moja tajna (mada to bas i nije neka tajna ali ne govorim puno o tome) je ta da sam jako zelela da se smuvam sa jednim deckom i hteo je da me poljubi dok smo plesali, ali ja sam zacrtala da se necu poljubiti pre 14-te godine i mnogo sam se namucila da odrzim obecanje sebi, jer mi se mnogo svideo, ali sam resila da ne pogazim svoje principe.

Tako mlada a tako vec pocela komplicirat , ameeeeeee... :mrgreen:
 
Neki dan sam se sasula prid punim Disco barom.. ekipa vani ceka, neka čika.. (jer nam je opet ******* zabrana fumanja od petka ) i ono .. raspade se ja koliko san dugacka i široka , sad iman dvije poderotine na koljenima.. nebi da sam nešto drugo radila:rumenko:
Ekipica se trgala od smijeha., ja se nisam mogla ustat od smijanja samoj sebi .. :rotf::rotf:

Naravno .. nije rijedak slucaj da se sasujem javno prid ljudima.
 
kao musavi klinja sam ukrao kutiju zvaka marke "mint" i bezao ka dunavu...vijala me prodavacica,nanu joj naninu,al me nije stigla...glupa kuurva...kasnije smo ja i drugar prozdrali 70 zvaka...ustvari,nismo ih jeli,otvarali smo ih da vidimo koje su slicice...kasnije smo ih dali neki ciganima...drazi detinjstva...
 

Back
Top