Ne, nikako!

Error

Veoma poznat
Poruka
10.382
Danas sam u prodavnici videla nešto na šta se obično zgrozim, prodavačica je imala neki crvenkast lak na noktima, ali skoro na svakom noktu do pola.

Šta je to što, po vama, jedna devojka/žena sebi ne sme nikako da dozvoli?

Po meni:

Iskrzao lak na noktima;
Puder tri nijanse tamniji i pri tom kad se jasno vidi prelaz na vratu, još kad prinese ruku licu, a ruka bela kao sneg u odnosu na lice :roll:
O higijeni ne bih, to se podrazumeva.

Toliko za početak....
 
Danas sam u prodavnici videla nešto na šta se obično zgrozim, prodavačica je imala neki crvenkast lak na noktima, ali skoro na svakom noktu do pola.

Šta je to što, po vama, jedna devojka/žena sebi ne sme nikako da dozvoli?

Po meni:

Iskrzao lak na noktima;
Puder tri nijanse tamniji i pri tom kad se jasno vidi prelaz na vratu, još kad prinese ruku licu, a ruka bela kao sneg u odnosu na lice :roll:
O higijeni ne bih, to se podrazumeva.

Toliko za početak....

:dash:Boze,zar ima josh takvih zena?
 
Intervju za posao prošle nedelje, nas petoro kandidata, tri devojke/žene i dva muškarca. Tipovi su bili ok obučeni, pantalone (ne farmerice) i košulja ali ženski deo.....Jedna je došla obučena kao da konkuriše za audiciju u lokalnoj kafani: teeesne farmerice, streč bela bluza (sise na izvolte), crni kreon oko usana i roze karmin.....A kosa natapirana kao da je stavila prst u šteker.....:dash: Kandidatkinja broj dva, teksas haljinica do ispod guze, čipkaste čarape i preko bolero...teget senka oko očiju, vrišteće crveni nokti (nadograđeni, kako je uzgredno pomenula)..... :roll:
U jednom momentu pomislih možda ovo i nije konkurs za profesora već za pevaljku.....:confused:
 
Naravno, tipa će primiti, jer si ti bila sa izrastkom do pola glave i nisi skinula brkove :rotf:

p.s. interna šala, da neko ko nas ne zna ne pomisli da sam ozbiljna.:lol:
 
Naravno, tipa će primiti, jer si ti bila sa izrastkom do pola glave i nisi skinula brkove :rotf:

p.s. interna šala, da neko ko nas ne zna ne pomisli da sam ozbiljna.:lol:

Molim da udje u zapisnik da sam pomenula taj izrastak do pola glave krajnje slucajno. :zcepanje:
I da nemam pojma da neki tu furaju isti...cak i ako ne furaju a pricaju da furaju.
Nadam se bar da sminku skidaju pred spavanje ...:mrgreen:

Za crni kreon znam da ne nose oko usta.....pise u postu iznad :lol:
 
Otkud znam,volim da sam uredna.Trudim se da imam namazane nokte,cistu kosu,sredjene pete,nemam brkove itd...Recimo da su to neke stvari na koje bi trebalo da se obraca paznja..
Ali sa druge strane,lako je nama ovde da se zgrazavamo i ogovaramo,ja sam bila u situaciji da se pogledam u ogledalo i da se sokiram kakve su mi obrve. Kad zivis u gradu koji ima 8 miliona ljudi,treba ti 2 sata u jednom pravcu da dodjes do kuce,a radis 10 sati dnevno...Treba da sredis kucu,peres ves,jedes,kuvas,ides u nabavku..
Tako da se ja ne iscudjavam,ko zna sta te zene preture preko glave,a bogami i preko ledja u toku dana.Ima i vaznijih stvari od iskrzanog laka.
 
Ne volim hulahop na sandalu i otvorene prste nek je trista puta moderno !

Ni helanke na debeloj zeni :confused:

I naocare u kosi umesto na ocima ...missim hello imate rajf ebote....

I ne volim zlatnu prstencinu na ruci i to na 8 od 10 prstiju odjednom ...

I tako...
 
Ne volim hulahop na sandalu i otvorene prste nek je trista puta moderno !

Ni helanke na debeloj zeni :confused:

I naocare u kosi umesto na ocima ...missim hello imate rajf ebote....

I ne volim zlatnu prstencinu na ruci i to na 8 od 10 prstiju odjednom ...

I tako...

Meni naocare na glavi mogu bas slatko da izgledaju, ali na dugoj kosi,ako je kratka, onda je stvarno uzas...:lol:
 
masna kosa (ako ne mozes da odrzavas dugu kosu osisaj je)
iskrzan lak (ako ne mozes da odrzavas nokte ne mazi ih nikad nikad)
nenamazani dugi nokti (iseci ih!!!)
ili im pukne jedan nokat i umesto sve da iseku tako furaju ''tri pa jedan'' :D
brkovi & ostale dlake koje nisu bas lepe
puder da...
vecernja sminka u sred dana
bubuljica zrela zrela zuta sa zelenim vrhom (aaaaaaaaaaa iscedi je, NE CEKAJ da ''prodje sama'')
kada neko u plitkim farmerkama cucne/sagne se/sedi pa mu se vidi ''crta'' od gooze.. :///
istrosene flekice na cipelama i izgrebane stikle (i uopsteno cipele)
kada neko nosi nakit na kome je ispao cirkon ili ispalo vise cirkona pa sad nosi ''rupu''
helanke (zaista vise dokle na ulicu u kineskim helankama koje se razvuku i istrose pa se vidi sve sve fuj kao da su u najlon carapama izasli *****osim na tuniku i bilo sta sto prekriva guzu, na trening, aj oprosticu :D)

ne mogu vise da se setim.. ali seticu se sigurno...
 
masna kosa (ako ne mozes da odrzavas dugu kosu osisaj je)
--kratka i suva ko metla

iskrzan lak (ako ne mozes da odrzavas nokte ne mazi ih nikad nikad)
--nokti ne namazani,jer me mrzi da ih skidam svaki drugi dan

nenamazani dugi nokti (iseci ih!!!)
--iseceni kratko

ili im pukne jedan nokat i umesto sve da iseku tako furaju ''tri pa jedan'' :D
brkovi & ostale dlake koje nisu bas lepe
--furam samo lepe dlake

puder da...

vecernja sminka u sred dana
--dnevna i usred veceri

bubuljica zrela zrela zuta sa zelenim vrhom (aaaaaaaaaaa iscedi je, NE CEKAJ da ''prodje sama'')

--prerasle buljbuljice

kada neko u plitkim farmerkama cucne/sagne se/sedi pa mu se vidi ''crta'' od gooze.. :///

--ne nosim plitke,a vise ni ne cucim,jer treba neko da mi pomogne da ustanem

istrosene flekice na cipelama i izgrebane stikle (i uopsteno cipele

--ne izlazim iz patika

kada neko nosi nakit na kome je ispao cirkon ili ispalo vise cirkona pa sad nosi ''rupu''--cirkoni mi nisu mili

helanke (zaista vise dokle na ulicu u kineskim helankama koje se razvuku i istrose pa se vidi sve sve fuj kao da su u najlon carapama izasli *****osim na tuniku i bilo sta sto prekriva guzu, na trening, aj oprosticu :D)

--prestala da treniram,ali furala sam kineske helanke...

pa ja po ovom tvom spisku ispadoh negovana zena:D
 
Poslednja izmena:

Back
Top