Boris Tadic u Mostaru

Вољени је утриповао, да ако се непрестано извињава свима где год стигне, да ће у нашим и њиховим очима много да порасте, да ће бити велики државник, упамћен по добру, Можда чак и да ће бити номинован за Нобелову награду за мир .... чак и да је добије (заслужио је то од својих налогодаваца .... за успешан домаћи задатак - урнисао је Србију, као неоспорни ауторитет)

А дебил, саветован од она своја два идиота- музиканта (сва тројица су права ''Ла кампанела'') не види да све више и више, у свим очима постаје - велика глиста ... бескичмењак.

Шта је Србија могла да очекује осим свеопште пропасти кад на свом челу има - диктатора који у својим рукама држи сву власт, а који је најобичнија нарцисоидна будала !
 
Sinoc je ATV Banjaluka objavila snimke zlocina iz 1995 na kojima se vidi Silajdzic i Dudakovic...Bota da ima imalo obraza nebi se pojavio na skupu pored ovog ratnog zlocinca .............

koliki moras biti moron i pedercic da pruzas ruku i da se izvinjavas covjeku koji te u lice pljuje i jos je jedan od najvecih ratnih zlocinaca


Ovo Je SKANDAL,Tadic posle ovog sramnog ponasanja nemoze vise biti predsjednik Srbije ..nek podnese ostavku
 
Par otvorenih pitanja za moderaciju, a povodom:

Rainbow Six C1 vredjanje institucije predsednika drzave na temi Boris Tadic ponizen - BRUKA
i još mnogih drugih sličnih slučajeva

Boki Tadić je uvaženi predsjednik koji je izabran na izborima na kojima ja, kao strani državljanin, svakako nisam imao pravo glasa!!! Al eto, nebeskim čudom i ponečijom glupošću Tadić je izabran i postao je Predsjednik!!! To dakle poštujem...
E taj Boki Tadić, inače predsjednik druge države, je počinio extreman politički bezobrazluk time što je došao u goste u MOJU državu i uzeo sebi za pravo da se u MOJE ime izvinjava onima koji su mi npr. pobili bliske članove familije i spalili kompletnu prijeratnu imovinu!!!

Pazite MODERATORI - ja ga nisam birao (nisam mogao da budem ni "ZA", a ni "PROTIV"...), a Tadić bestidnik sam uzima sebi za pravo da u MOJOJ "kući" nastupa u MOJE ime!!!

EVO I PITANJA:
  1. Dal je Boki Tadić MOJ Predsjednik čak i ako dolazi iz druge države pa da ovako javno može da nastupa i u MOJE ime???
  2. Dal lice koje je izabrano na izborima u inostranstvu na kojima nemam pravo glasa može da "u mojoj kući" bude i moj politički predstavnik???
  3. Dal treba da poštujem očajnika koji sebi uzima za pravo da se u MOJE ime izvinjava ubicama MOJIH rođaka - bez obzira što se isti nalazi na funkciji Predsjednika susjedne države???
  4. Moram li da trpim provokacije stranca u sopstvenoj kući, a da pri tom ne reagujem zato što to neki moderator podvodi pod "vredjanje institucije predsednika drzave"
  5. Da li je Boris Tadić svojim "likom i djelom" na ovom Forumu izdignut iznad svoje funkcije Predsjednika???
  6. Šta ima "demokratsko" u ovolikoj inflaciji kažnjavanja forumaša pod izgovorom "vredjanje institucije predsednika drzave"?
  7. Kakav je zapravo onda taj Predsjednik za čiju zaštitu je potrebna forumska represija nad građanima sopstvene države???

Napominjem:
NIKO OVDJE NIJE PLJUVAO PO "INSTITUCIJI PREDSJEDNIKA DRŽAVE" već direktno po Borisu Tadiću koji svojim političkim incidentima kontinuirano nanosi štetu Srbaljima sa obe strane Drine!!! Ajd što bruka građane svoje države... al otkud mu pravo da nastupa u ime svih Srbalja i da gruka i nas Srbalje sa ove strane Drine??? Boris Tadić nije institucija sam po sebi... On je fizičko lice, koje je kao takvo jednako pred zakonom i javnim mnenjem kao i svi drugi građani Srbije!!! Nema nikakvog osnova da se reakcija javnosti na Tadićevu blamažu, počinjenu u ime te iste javnosti, ovako bestijalno kažnjava kartonima i banovima!!!
Za zaštitu "institucije Predsjednika" najviše je odgovoran upravo Boki Tadić, a on to uopšte ne čini... naprotiv!!!
E na kraju, ukoliko on bruka "instituciju Predsjednika", javnost svakako mora da reaguje, a Krstarica nikako ne smije da to sputava jer time utiče na legitimno javno iskazivanje nezadovoljstva postupcima Borisa Tadića kao njega lično, a ne kao Predsjednika Srbije!!!


ŠTA VAM JE LJUDI??? Na šta je spao ovaj Forum...? Ispada da je primarna uloga Krstarice "zaštita lika i djela Borisa Tadića"!!! Nema više forumaša koji nije kažnjen za nasrtaj na svog Predsjednika!!!

Hvala na pažnji!!!
 
Poslednja izmena:
A za ovu temu nisi trazio link, jel da marcomm? :roll:
http://forum.krstarica.com/threads/367687

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ima li kraja vašoj...pameti :mrgreen:

Temu koju si linkovao je čovek postavio iznoseći svoje mišljenje, čovek koji je ovde bio pojam za moderatora...temu kakvih ovde više nema, osim kopiranja svakakvih nebuloznih vesti...

Znači, ovo nije ni Ajnštajn mogao da zamisli kad vas je pominjao u vezi sa svemirom :dash:
 
Sinoc je ATV Banjaluka objavila snimke zlocina iz 1995 na kojima se vidi Silajdzic i Dudakovic...Bota da ima imalo obraza nebi se pojavio na skupu pored ovog ratnog zlocinca .............

koliki moras biti moron i pedercic da pruzas ruku i da se izvinjavas covjeku koji te u lice pljuje i jos je jedan od najvecih ratnih zlocinaca


Ovo Je SKANDAL,Tadic posle ovog sramnog ponasanja nemoze vise biti predsjednik Srbije ..nek podnese ostavku

moras biti boris tadic.
 
@Rainbow Six

Decko, koliko puta treba da ti se ponovi da je B. Tadic Predsednik svih onih koji imaju srpsko drzavljanstvo i pasos?

Dopadalo se tebi (sta on radi) ili ne.

Sve dok se ne izabere drugi predsednik, on je VRSILAC TE DUZNOSTI, pa makar mu popularnost u Srbiji bila samo 1%.
Vazno je da je imao vecinu kada su bili izbori.

I ne mora nam se dopadati sta i kako radi, ali moramo se KULTURNO PONASATI.

To su OSNOVNA PRAVILA DEMOTRATIJE.
 
Poslednja izmena:

Back
Top