Boris Tadic u Mostaru

nek su to pravila mi u srbiji pravi srbi crnogorca Tadica mrzimo i preziremo.

on nije nas predsednik i on uopste na kraju krajeva nije ni srbin sobzirom da mu se otac izjasnjava kao crnogorac nacijom ljubomir tadic covek koji je napravio zavidnu komunisticku karijeru ubijajuci prave Srbe - cetnike.

tako je i njegov sin dosao iz jedne crnogorske vukojebine u beograd , jer mu se otac isticao u zlocinima nad srpskim cetnicima u drugom svetskom ratu.

tako su i usli u opljackani i oteti stan ugledne predratne beogradske porodice u ulici Gospodar Jevremovoj.
 
Poslednja izmena:
Evo ja ću reći kulturno:
Tadić se izgubio...u prevodu, svemiru, vremenu...i ne deluje kao da zna šta radi:neutral:

Meni se recimo uopste ne dopada sto je isao u Medjugorje...

Smatram da mu tamo UOPSTE nije mesto.

Ali, zato ne vicem panicno: "izdajnik" "ustasa" ili neke druge druge uvrede...

Jednostavno mi se ne dopada takvo ponasanje, kaem to glasno i jasno i na sledecim izborima zbog toga ne bih glasao za njega.

To je sve.
 
@Rainbow Six

Decko, koliko puta treba da ti se ponovi da je B. Tadic Predsednik svih onih koji imaju srpsko drzavljanstvo i pasos?

Dopadalo se tebi (sta on radi) ili ne.

Sve dok se ne izabere drugi predsednik, on je VRSILAC TE DUZNOSTI, pa makar mu popularnost u Srbiji bila samo 1%.
Vazno je da je imao vecinu kada su bili izbori.

Super si ti to izrecitovao, ali si pobjegao od suštine... Boris jeste predsjednik svih koji imaju Srbijanski pasoš, ALI NIJE PREDSJEDNIK SVIH SRBALJA u čije ime se doslovno izvinjava!!!

I ne mora nam se dopadati sta i kako radi, ali moramo se KULTURNO PONASATI.

To su OSNOVNA PRAVILA DEMOTRATIJE.

A TADIĆ JE KULTURAN ŠTO JE DOLETIO IZ SRBIJE DA SE OVDJE SILAJDŽIĆU IZVINJAVA U MOJE IME??? JEL TO ZA POŠTOVANJE??? KO GA JE OD NAS OVDJE BIRAO PA DA NAS DEMOKRATSKI OVAKO ZASTUPA???

Uostalom rođače, nedavna Skupština Srbije je najbolje pokazala koliko su kulturni oni koji se u Srbiji pozivaju na "demokratiju"!!!
Ne moš' ovdje da insistiraš na kulturi i demokratiji ako se vodi diskusija o likovima koji se preko govornice oslovljavaju teriminima poput npr "džukele", "izdajnici", "narkomani"!!!
Ne možeš do te mjere da atmosferu na Politici načiniš sterilnom od realnosti, a da i dalje imaš objektivne stavove!!!
 
U tekstu nigde ne piše da se Tadić izvinio...pružio ruku jeste, posle pljuvanja, to stoji. No, to i nije toliko loš potez, jer pokazuje da je Silajdžić obična seljačka stoka koja koristi ovakve glupe manifestacije za nekakvo političarenje....e, sad, što Tadić nije dovoljno vispren, pa da na vešt način uzvrati verbalno Silajdžiću samo govori da je mediokritet...jednostavno, nedovoljno inteligentan da "zavuče na finjaka".
 
U tekstu nigde ne piše da se Tadić izvinio...pružio ruku jeste, posle pljuvanja, to stoji. No, to i nije toliko loš potez, jer pokazuje da je Silajdžić obična seljačka stoka koja koristi ovakve glupe manifestacije za nekakvo političarenje....e, sad, što Tadić nije dovoljno vispren, pa da na vešt način uzvrati verbalno Silajdžiću samo govori da je mediokritet...jednostavno, nedovoljno inteligentan da "zavuče na finjaka".

:ok::ok:
 
..BoTa je pre svega predsednik svoje partije i on zastupa njene interese pre svega i stiti dobrobit njenih clanova za koje znamo ko su i shta su..s'obzirom da ovde imamo modove koji su clanovi te partije, da je krsta mejnstrim media i da joj je posao da prati one koji upravljaju ovom zemljom nije cudno sto se ta velika institucija ovoliko stiti....samo jos da kazem...car je go..
 
Super si ti to izrecitovao, ali si pobjegao od suštine... Boris jeste predsjednik svih koji imaju Srbijanski pasoš, ALI NIJE PREDSJEDNIK SVIH SRBALJA u čije ime se doslovno izvinjava!!!
!

Svi oni koji nemaju srpski pasos su SAMO POREKLOM SRBI.

Punopravni su gradjani nekih drugih zemalja, imaju njihova drzavljanstva i ne treba da se mesaju u politiku drzave Srbije, pogotovo ne da kritikuju vlast u Srbiji.

Ako zele da se bave opozicijom, neka dodju u Srbiju, traze drzavljanstvo i AKO GA DOBIJU, mogu da se bave KONSTRUKTIVNOM kritikom.

To za sada nije njihova stvar, posto nemaju ni pravo glasa na izborima.
 
U tekstu nigde ne piše da se Tadić izvinio...pružio ruku jeste, posle pljuvanja, to stoji. No, to i nije toliko loš potez, jer pokazuje da je Silajdžić obična seljačka stoka koja koristi ovakve glupe manifestacije za nekakvo političarenje....e, sad, što Tadić nije dovoljno vispren, pa da na vešt način uzvrati verbalno Silajdžiću samo govori da je mediokritet...jednostavno, nedovoljno inteligentan da "zavuče na finjaka".
:per::per::per:
dodik.jpg
 
..BoTa je pre svega predsednik svoje partije i on zastupa njene interese pre svega i stiti dobrobit njenih clanova za koje znamo ko su i shta su..s'obzirom da ovde imamo modove koji su clanovi te partije, da je krsta mejnstrim media i da joj je posao da prati one koji upravljaju ovom zemljom nije cudno sto se ta velika institucija ovoliko stiti....samo jos da kazem...car je go..

Tadic je predsednik SVIM partijama u Srbiji.

Kao sto je Obama predsednik i demokratima i republikancima.
 
Svi oni koji nemaju srpski pasos su SAMO POREKLOM SRBI.

Punopravni su gradjani nekih drugih zemalja, imaju njihova drzavljanstva i ne treba da se mesaju u politiku drzave Srbije, pogotovo ne da kritikuju vlast u Srbiji.

Ako zele da se bave opozicijom, neka dodju u Srbiju, traze drzavljanstvo i AKO GA DOBIJU, mogu da se bave KONSTRUKTIVNOM kritikom.

To za sada nije njihova stvar, posto nemaju ni pravo glasa na izborima.

Ajde načitaj se pa onda diskutuj na temu!!!
Šta lupetaš???
Ја sam SRBIN po nacionalnosti, a ne po "porijeklu"!!! Srbin jednostavno ili jesi ili nisi, kao uostalom i pripadnik bilo kakve druge nacije!!!
Nikakav pasoš nije potreban da bi neko nekom dokazivao da je Srbin apsolutno i u svakom pogledu!!! To se Pasošom nikada nije dokazivalo niti je to funkcija pasoša!!!

Čuuuj "porijeklom Srbi"... Isto kao preci im bili pravi Srbi, a oni su to samo "porijeklom"!!!

Ništa ti nisi veći ili manji Srbin od Srbina koji živi sa druge strane Drine rođak moj!!!

Razlika je samo u tome što si ti Srbijanac, a on to nije!!!
 
Poslednja izmena:
Ajde načitaj se pa onda diskutuj na temu!!!
Šta lupetaš???
Ја sam SRBIN po nacionalnosti, a ne po "porijeklu"!!! Srbin jednostavno ili jesi ili nisi, kao uostalom i pripadnik bilo kakve druge nacije!!!

Čuuuj "porijeklom Srbi"... Isto kao preci im bili pravi Srbi, a oni su to samo "porijeklom"!!!

Ništa ti nisi veći ili manji Srbin od Srbina koji živi sa druge strane Drine rođak moj!!!

Razlika je samo u tome što si ti Srbijanac, a on to nije!!!

Srbi su samo oni koji imaju srpski pasos i drzavljanstvo.

ZVANICNO.

Neko se moze osecati i Eskim, ali kada ima recimo kanadsko drzavljanstvo onda je Kanadjanin. ZVANICNO.
 

Back
Top