Njega kose
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Njega kose

Legenda Limunovo_Drvo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    172

Podrazumevano Njega kose

Poštovanje,
    Da li neko može da mi kaže kakve preparate je najbolje da koristim za kosu? Kosa mi je suva, skoro uvijek zavezana, a ima preko 60cm. Povremeno pustim i ispeglam kosu, nabacam sestrine preparate na glavu i izgleda fantastično. Bez toga najviše liči na sijeno
    Mogu preparati i kućne izrade a mogu i oni drugi, bez obzira na cijenu, samo kvalitet.
    I što se tiče ishrane, čemu treba posvetiti više pažnje, šta izbjegavati?

Hvala unaprijed!
    Ispuni oči suzama, nada se rađa iz beznađa...
    Kad se ruke moje vezane razdvoje.

Obećava
    Učlanjen
    04.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    25

Podrazumevano Re: Njega kose

Citat Original postavio Limunovo_Drvo, Pogledaj poruku
    Poštovanje,
    Da li neko može da mi kaže kakve preparate je najbolje da koristim za kosu? Kosa mi je suva, skoro uvijek zavezana, a ima preko 60cm. Povremeno pustim i ispeglam kosu, nabacam sestrine preparate na glavu i izgleda fantastično. Bez toga najviše liči na sijeno
    Mogu preparati i kućne izrade a mogu i oni drugi, bez obzira na cijenu, samo kvalitet.
    I što se tiče ishrane, čemu treba posvetiti više pažnje, šta izbjegavati?

Hvala unaprijed!
    Ono sto ja koristim:
    1. Deciji ili mozes da kupis neke od skupljih tipa keune.
    Uz to moja preporuka ti je da sta god koristis povremeno promenis vrstu ili samog proizvodjaca sampona.
    2. Neko pakovanje (imas ih raznih nivea, schwarzkopf, garnier, elseve...). Meni najbolji bio schwarzkopf neki sa valjda 17 vit. i minerala pa onda nivea, ostali su mi bili krs (mada je sve individualno).
    3.Ako imas problema sa opadanjem kose mozes probati sa prirodnom kozmetikom hemel - imaju neko ulje za jacanje kose i regenerator koji su bar meni jako pomogli.
    Ova 2 preparata su dobra i ako ti kosa ne opada, zato sto su na bazi psenice i nekih drugih biljaka pa potpomazu "ishranu" i podsticu cirkulaciju koze glave, a samim tim poboljsavaju kvalitet kose.
    4. I za nakon pranja kupi neki tretman za suve krajeve (ja koristim avon silikonske kapi), ali imas takvih stvarcica u vidu spreja., kreme... i kupi nesto za sjaj kose

Ako si zainteresovana za bilo sta od ovoga detaljnije pitaj na pm, da se ovo ne bi svelo na reklamu bilo kog proizvoda

Slične teme

1. OPADANJE KOSE
    Autor gloksinija u forumu Zdravlje
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 21.10.2009., 20:40

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •