odbrana i poslednji dani

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ako se ne varam, svi optuzenici u hagu, mislim na kapitalce, su se sami branili,ili se brane. sta vi mislite da je razlog? da li prepotentost optuzenih, jer ne veruju da postoji advokat koji je sposobniji od njih, iako neki uzimaju basnoslovne sume novca, valjda zato sto su dobri, ili je "tradicionalno" misljenje o tome da su srbi bogom dani, i da su najpametniji ipak glavni razlog.
 
ako se ne varam, svi optuzenici u hagu, mislim na kapitalce, su se sami branili

P ne bih baš rekao. Krajišnik, Gotovina,...

sta vi mislite da je razlog? da li prepotentost optuzenih, jer ne veruju da postoji advokat koji je sposobniji od njih, iako neki uzimaju basnoslovne sume novca, valjda zato sto su dobri, ili je
Svi oni imaju svoje pravne savetnike i timove za odbranu.

"tradicionalno" misljenje o tome da su srbi bogom dani, i da su najpametniji ipak glavni razlog.
Ovo nije razlog.

Zašto nemaju konkretnog advokata (napomenuo sam da imaju timove za odbranu), pa verovatno smatraju da advokati nisu pouzdani i da bi oni sami bolje vodili glavni proces.
 
P ne bih baš rekao. Krajišnik, Gotovina,...


Svi oni imaju svoje pravne savetnike i timove za odbranu.


Ovo nije razlog.

Zašto nemaju konkretnog advokata (napomenuo sam da imaju timove za odbranu), pa verovatno smatraju da advokati nisu pouzdani i da bi oni sami bolje vodili glavni proces.

krajisnik, gotovina...ja sam konkretno mislio na milosevica, seselja i karadzica. ne moze me niko ubediti da su bolji od advokatskog tima. mislim da ovim samo pokazuju da su sve sto su radili radili svesno, misleci i tada a i sada da su nepogresivi.
 
ako se ne varam, svi optuzenici u hagu, mislim na kapitalce, su se sami branili,ili se brane. sta vi mislite da je razlog? da li prepotentost optuzenih, jer ne veruju da postoji advokat koji je sposobniji od njih, iako neki uzimaju basnoslovne sume novca, valjda zato sto su dobri, ili je "tradicionalno" misljenje o tome da su srbi bogom dani, i da su najpametniji ipak glavni razlog.
Koliko puta da ponovim..................ni jedan advokat ne moze bolje znati od samog optuzenog sta je se desilo..............advokati su potrebni samo banditima i kriminalcima da bi mogli bolje da muljaju i sakrivaju istinu..................eto to je posao advokata, ako te neko pita:roll:
 
Koliko puta da ponovim..................ni jedan advokat ne moze bolje znati od samog optuzenog sta je se desilo..............advokati su potrebni samo banditima i kriminalcima da bi mogli bolje da muljaju i sakrivaju istinu..................eto to je posao advokata, ako te neko pita:roll:

znaci svi ostali optuzenici haskog tribunala,mislim na sreb, su kriminalci, muljatori i....
idi radi nesto, bolje nego da...:hahaha::hahaha::hahaha:
 
krajisnik, gotovina...ja sam konkretno mislio na milosevica, seselja i karadzica. ne moze me niko ubediti da su bolji od advokatskog tima. mislim da ovim samo pokazuju da su sve sto su radili radili svesno, misleci i tada a i sada da su nepogresivi.

Krajišnik je bio u predsedništvu RS (jedan od četvorice ljudi koji su kreirali zločinačku politiku granatiranja Sarajeva, genocda, itd...) Krajišnik spada u najveće zverke prošlog rata uopšte, on je Karadžićev alter ego.
Gotovina je glavni optuženi za etničko čišćenje Srba iz takozvane RSK.

Ako misliš na krupne zverke iz Srbije, tu se mogu složiti. Šešelj je izuzetan pravnik, doktor prava, inteligentan čovek, i stvarno ne znam koji bi ga to advokat zastupao bolje od njega samog.
Sloba je ipak bio paranoik par exelans, mislio je da su svi saradnici CIA-e i Mossada, tako da nije voleo da mu se niko meša u posao... :lol:
 
znaci svi ostali optuzenici haskog tribunala,mislim na sreb, su kriminalci, muljatori i....
idi radi nesto, bolje nego da...:hahaha::hahaha::hahaha:
Oni su sitne ribe u poredjenju sa ovima navedenim, i pod direktnom momandom pomenutih................ako se ispostavi da glavnokomandujuci nisu krivi, automatski se i oni oslobadjaju krivice............tako da kod njih ne igra ulogu advokat ili ne..............da ne pominjem koliko vise rada, zdravlja i energije zahteva ako se branis sam, a ako mozda i nisi za to kapacitet................kapis?
 
Krajišnik je bio u predsedništvu RS (jedan od četvorice ljudi koji su kreirali zločinačku politiku granatiranja Sarajeva, genocda, itd...) Krajišnik spada u najveće zverke prošlog rata uopšte, on je Karadžićev alter ego.
Gotovina je glavni optuženi za etničko čišćenje Srba iz takozvane RSK.

Ako misliš na krupne zverke iz Srbije, tu se mogu složiti. Šešelj je izuzetan pravnik, doktor prava, inteligentan čovek, i stvarno ne znam koji bi ga to advokat zastupao bolje od njega samog.
Sloba je ipak bio paranoik par exelans, mislio je da su svi saradnici CIA-e i Mossada, tako da nije voleo da mu se niko meša u posao... :lol:


..pa ako tebi taj sud nije politicki i ako stvarno mislis da oni koji su tuzhili i sudili Milosevicu nisu na platnom spisku tih sluzbi, onda je normalno sto si toliko "dobro" upucen oko toga sta se desavalo u Sarajevu..
 
Oni su sitne ribe u poredjenju sa ovima navedenim, i pod direktnom momandom pomenutih................ako se ispostavi da glavnokomandujuci nisu krivi, automatski se i oni oslobadjaju krivice............tako da kod njih ne igra ulogu advokat ili ne..............da ne pominjem koliko vise rada, zdravlja i energije zahteva ako se branis sam, a ako mozda i nisi za to kapacitet................kapis?

ja jok:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Krajišnik je bio u predsedništvu RS (jedan od četvorice ljudi koji su kreirali zločinačku politiku granatiranja Sarajeva, genocda, itd...) Krajišnik spada u najveće zverke prošlog rata uopšte, on je Karadžićev alter ego.
Gotovina je glavni optuženi za etničko čišćenje Srba iz takozvane RSK.

Ako misliš na krupne zverke iz Srbije, tu se mogu složiti. Šešelj je izuzetan pravnik, doktor prava, inteligentan čovek, i stvarno ne znam koji bi ga to advokat zastupao bolje od njega samog.
Sloba je ipak bio paranoik par exelans, mislio je da su svi saradnici CIA-e i Mossada, tako da nije voleo da mu se niko meša u posao... :lol:

Sta lupetas balijo ,Krajisnik nije bio u predsednistvu RS vec je bio predsednik skupstine BIH a posle raspada BIH postao je predsednik skupstine RS.......bolestan si balijo smrdo
 
ako se ne varam, svi optuzenici u hagu, mislim na kapitalce ...

krajisnik, gotovina...ja sam konkretno mislio na milosevica, seselja i karadzica. ne moze me niko ubediti da su bolji od advokatskog tima. mislim da ovim samo pokazuju da su sve sto su radili radili svesno, misleci i tada a i sada da su nepogresivi.

Хоћеш ли ми објаснити смисао речи "капиталци" у контексту теме коју си поставио ??? :think::think::think:
 
pecarosi tako nazivaju najvece ulove u svojo karijeri. osobe oko kojih se digla najveca prasina pri hapsenju su upravo one koje sam ja naveo.

Ако је тема о пецању, да је премештам на лов и риболов ??? :think:

А ако причамо о теми коју си поставио,
онда макар трунку да покушамо да будемо
објективни и пристојни,
па да једног који је умро, а да му доказни поступак није завршен,
другог чија одбрана није ни одпочела (и при томе није ухапшен, већ се сам одазвао на позив Суда
и трећег коме је процес такође у току,
НЕ НАЗИВАМО ПОСПРДНО
ЛОВИНОМ, ТРОФЕЈИМА ....

:rtfm::rtfm::rtfm:
 
odbrana i poslednji dani IDOLA-sjajan album!!! :ok:

a ovi "idoli" o kojima se piše,hmmm,šta znam,verovatno postoji paranoja da će im nešto biti smešteno,a sami valjda i najbolje umeju da objasne neka svoja uverenja,neće to svaki advokat razumeti...ima tu i sujete,ali više je strah od nametanja dodatne krivice...opet,sa druge strane i šešelj i sloba su završili pravne fkultete,šešelj ima i doktorat a sloba je bio među najboljim studentima u klasi...prema tome,advokat je tu bespotreban...
 
znaci svi ostali optuzenici haskog tribunala,mislim na sreb, su kriminalci, muljatori i....
idi radi nesto, bolje nego da...:hahaha::hahaha::hahaha:

Чему дискриминација
било Срба спрам оптуженика других националности
Или оптуженика других националности спрам Срба ???

Да ли је и то омашка приликом куцања, квар тастатуре,
или је у питању провокација ????
 
Ако је тема о пецању, да је премештам на лов и риболов ??? :think:

А ако причамо о теми коју си поставио,
онда макар трунку да покушамо да будемо
објективни и пристојни,
па да једног који је умро, а да му доказни поступак није завршен,
другог чија одбрана није ни одпочела (и при томе није ухапшен, већ се сам одазвао на позив Суда
и трећег коме је процес такође у току,
НЕ НАЗИВАМО ПОСПРДНО
ЛОВИНОМ, ТРОФЕЈИМА ....

:rtfm::rtfm::rtfm:

ovde je rec o osobama koje su vec u hagu, ili su bile, a koje se same brane, i zasto to rade. i rec je o osobama koje su bile na najvecim polozajima u politickom zivotu srba,da ne kazem srbije. i nije tema za "lov i ribolov" iako se taj termin "lov" cesto moze procitati pre nego takve osobe stignu u hag. medjutim, meni ne bi smetalo ako se ta rec izbaci iz teme, ako te bas toliko vredja.
 
Tuđa ruka svrab ne češe.

U jednom cirkusu kao što je Haški tribunal, ponižavajućem za zdrav razum, čovek optuženik znajući da je sve uzalud može bar imati satisfakciju da sam izgovara ono što želi da se izgovori. Makar toliko.

Drugo, i Slobodan Milošević i Vojislav Šešelj su izmislili inteligenciju za one protuve koje sa kojima sede (su sedeli) u "sudnici". Verujem da je i Karadžić sposobniji ali da nije tog formata kao prethodna dvojica ...
 

Back
Top