Ja sam Lala iz Banata i Viktora Orbana... ne volem i necu da mu cestitam pobedu!!!

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Daklem, znadem ja da zabole Orbana uvo sto ga ne volem i sto necu da mu cestitam izbornu pobedu...zna on da ce mu je iz Srbije cestitati njegovi istomisljenici i zagovornici podele Srbije na sve i svasta kako od nje nebi ostalo nista...Boris Tadic, Nenad Canak i da ne nabrajam puno kad se zna koji su!

Bilo kako bilo Vojvodina ima statut i Nenada Canka, Madjarska ima Viktora Orbana, Viktor Orban ima neskrivene pretenzije prema Vojvodini i to je javno izjavljivao.... sto znaci i prema mojim njivama, kucici, prema mojim sunkama, slanini, kokama i jajima... a ja? Nekad sam imao strasnog pevca a onda su Tadicevi dosli na vlast i Sutanovac sa njima i mnogi drugi, sad su mi ostale samo vile, kose, sikire, lovacka puska i par pistolja da se nadje ako mi neko nezvan u dvoriste i njive zadje ... ne lomite mi bagrenje, pod njima sam je ljubio, ne lomite mi bagrenje....!

... verujem cenjeni sude da dobro poznajem ljude... i sta kazete ljudi na ovu Orbanovu pobedu oce li nam biti bolje zbog nje... aj da vas cujem!?
 
pa nama ce u Srbiji biti isti qurac,a ni Madzari ne verujem da ce se usreciti,a svrha teme je ?

Svrha teme je vase misljenje o pobedi desnice na parlamentarnim izborima u Madjarskoj jednom od bitnijih komsija Srbije i ponovnom dolasku na vlast Viktora Orbana i njegove stranke... covek je javno svojatao Vojvodinu na sta je Nenad Canak reagovao tako sto je izjavio da je Vojvodina i onako mnogo duze bila u sastavu Austrougarske nego li Srbije!

E sad jeste da je i Toma Nikolic skoro bio u poseti tom istom Orbanu pa je mozda uspeo da ga ubedi da promeni stav... ali pomenuti Orban se malo, malo pa muva po Vojvodini... cak je toliko uticajan medju srpskim Madjarima da se predpostavlja kako ih je bas on izubedjivao da uskrate podrsku i ne glasaju za usvajanje budzeta!
 
Svrha teme je vase misljenje o pobedi desnice na parlamentarnim izborima u Madjarskoj jednom od bitnijih komsija Srbije i ponovnom dolasku na vlast Viktora Orbana i njegove stranke... covek je javno svojatao Vojvodinu na sta je Nenad Canak reagovao tako sto je izjavio da je Vojvodina i onako mnogo duze bila u sastavu Austrougarske nego li Srbije!

E sad jeste da je i Toma Nikolic skoro bio u poseti tom istom Orbanu pa je mozda uspeo da ga ubedi da promeni stav... ali pomenuti Orban se malo, malo pa muva po Vojvodini... cak je toliko uticajan medju srpskim Madjarima da se predpostavlja kako ih je bas on izubedjivao da uskrate podrsku i ne glasaju za usvajanje budzeta!

ja da sam vojvodanka vise bi razmisljala o onom Jobbik (ili tako nekako se zove)..jaci je od socijalista, a sovinisticka partija....Orban je klasicni evropski nac. desnicar i europljanin...
 
hejeje...
hoce li oni novu AU...:think:
nema nam druge nego udruziti se ponovo...:hahaha:

Secas li se ti da su u stvari najveci zagovornici ideje o zajednickoj drzavi Srba, Hrvata i Slovenaca bili bas Hrvati kojima je bio pun k... ufer ugarskih grofova, mi Srbi smo tad i onako imali svoju drzavu i nekako se rastociljali Turaka ali vi Ugara bez nas ne biste nikada!

Balkan je sigurno jedno od najnestabilnijih podrucja na svetu i uvek ce to i biti...ovde i nemoguce postaje moguce kada su ratovi i slicne budalastine u pitanju!
 
Sta si se bre us*o. nece tvoje dvoriste niko da dira. Kad zivis u demokratskoj Vojvodini, pod zastitom si velikih sila :D


Aha! Gde si bre Cankista, jel zivis bolje od usvajanja statuta na vamo? Sto se tice tih sila, mene interesuje kako da se zastitim od njihove zastite!? Od ovih malih sila onda bih se lako stitio i sam!
 
Aha! Gde si bre Cankista, jel zivis bolje od usvajanja statuta na vamo? Sto se tice tih sila, mene interesuje kako da se zastitim od njihove zastite!? Od ovih malih sila onda bih se lako stitio i sam!
Opa, sad se i vredjamo. Evo me, o ti sledbenice Anta Pavelica... Zivim bolje, bogu fala, nego pre... Nego, sto si bre sav us*an od te silne konspiracije, imas li ti neka pametnija posla, sem da tripujes neprijatelje na sve strane? Mator covek, umesto da bude uzor ovoj deci i da im daje nadu, ti tako zloslutis non-stop... Strasno. To mora da ti je od te Petrohemije.
 
Opa, sad se i vredjamo. Evo me, o ti sledbenice Anta Pavelica... Zivim bolje, bogu fala, nego pre... Nego, sto si bre sav us*an od te silne konspiracije, imas li ti neka pametnija posla, sem da tripujes neprijatelje na sve strane? Mator covek, umesto da bude uzor ovoj deci i da im daje nadu, ti tako zloslutis non-stop... Strasno. To mora da ti je od te Petrohemije.

Mislim ovo sa Pavelicem stvarno nema nikakvog smisla... a sto se tice Canka zar ga nisi vise puta ovde branio i opravdavao :eek: Zivis bolje nego pre... pa ti si onda pravi maher ili si neiskren, ja oko sebe vidim samo ljude koji zaista svaki dan zive sve teze i to je realnost i bez foliranja!

Sto se tice neprijatelja... ne tripujem ih ja, oni se istripuju sami i onda se javno izdeklarisu!

Buducnost i nadu ove dece pojeli su DS, G17, LSV i slicne stranke!
 
"JOBIK" ekstremni desnicari ali ni sam Viktor Orban i njegova stranka nisu nesto daleko od njih !

Extremni desnicari nigde ne donose dobro (kod nas SRS).. Znaci taj Madjarski Orban je isto sto i npr Toma Nikolic kod nas ?

Ovi ovde galame i traze svugde neprijatelje takve iste kao sto su oni sami i medjusobno se ne vole . Kao pocetkom 20 veka ,pretenzije na tudje ,pretnje ,rat ... sve zavisi da li su umereniji ili ovi extremniji . .
 

Back
Top