Druze Tito - pesma nas je odrzala :)

cpku

Zainteresovan član
Poruka
418
Molim sve one koji znaju gde bih mogao da u audio ili mp3 formatu nabavim revolucionarne pesme iz doba SFRJ (druze Tito mi ti se kunemo, racunajte na nas, internacionala...) da mi pisu.

Iste su mi potrebne zato sto sa drugarima hocu da organizujem docek 29.novembra.

Naglasavam vaznost trazene informacije:
docek se organizuje u TERAPEUTSKE svrhe (generacije 1968-1978) - da se prisetimo boljih vremena

Hvala unapred!
 
cpku:
Molim sve one koji znaju gde bih mogao da u audio ili mp3 formatu nabavim revolucionarne pesme iz doba SFRJ (druze Tito mi ti se kunemo, racunajte na nas, internacionala...) da mi pisu.

Iste su mi potrebne zato sto sa drugarima hocu da organizujem docek 29.novembra.

Naglasavam vaznost trazene informacije:
docek se organizuje u TERAPEUTSKE svrhe (generacije 1968-1978) - da se prisetimo boljih vremena

Hvala unapred!

Autor tvrdi da je bio izmanipulisan, sada mu NE odgovara...

Da li si siguran/a?

Pzdrv
 
U petak je u bioskopu Rex otvorena izlozba o Titu "VlasTITOiskustvo". Na otvaranju su pustali bas te pesme koje ti trebaju i mnoge druge u tom fazonu. Izlozba je u toku, pa mozes da odes i proveris da li i dalje ide takva muzicka pozadina, ili je to bilo samo za otvaranje. I u jednom i u drugom slucaju mozas da ih pitas gde su ih nabavili, a mozda budu dobri pa se ponude da ti narezu.A mozda ti izlozba posluzi i kao inspiracija za organizaciju toga sto zelis, jer stvarno svasta ima.
Secam se da je 90 i neke otvoren neki kafic u Bgd-u
u revolucionarnom fazonu, gde su pustali bas takvu muziku. To sam videla samo na TV-u, pa nemam pojma gde se nalazi i da li jos postoji.
 
Imperija uzvraca udarac:
U petak je ...pojma gde se nalazi i da li jos postoji.

imperijo, zahvaljujem na informaciji, idem do Rexa ovih dana sigurno.

Lens, ne fali meni komunizam (niko ga u praksi nije dostigao, cak ni CCCP - Savez Sovjetskih Socijalistickih Republika...)

Brate, ja imam visak izbora, afera, sudjenja, crnih vesti po novinama - a manjak dobrog zezanja i love :)

Bez obzira sto me ovde prozivas, ja znam da ti znas da si dobrodosao na istu ako uspemo da je realizujemo :)

Drugarski
Z D R A V O
Z D R A V O
Z D R A V O
 
mandrak-21:
imam ja dve pesme od zdravka colice u tom fazonu

Zdravko Čolić - Druže Tito mi ti se kunemo
Zdravko Čolić - Volimo te o slobodo
Đorđe Balašević - Računajte na nas
Fahreta Jahić - Jugoslovenka

negooo gde da nabavim u vidu mp3-a onu super pjesmicu koju vrte u "Lepa sela lepo gore"?

A pogledajte KAD sam se učlanio, majku ti Božju imperijalistićku
:wink:
 
cpku:
Sutra mi drugar donosi 7 komada u mp3...

Nego, Dlakavi, kako ide pesmica koju trazis?

Prvo dve ispravke:
1) Nije Fahreta Jahic nego Jelena Zivojinovic, izvinjavam se...
2) Zdravko Colic - Titovim putem (volimo te o slobodo)

A sto se tice pesme koju bih voleo da imam, rekoh ti - to je ona scena u "Lepa sela lepo gore" kad Bata ulazi u kamion:

"Sada ces da upoznas mog kuma,
Marshala Tita junachkoga sina..."
brrrrrm
"KUUUUMEEEEEE"

:cry:
 
rastamann:
Srki, komunjaro, zakljuchacu ti topic....:)))))

... pshshshsh... Rasto... odi, da nam nesto kazesh... :wink:

Misirac: Ti si Stanko Jovanovic, bravar?
Stanko:Da!
Misirac:E pa Stanko lose ti se pise...
Stankova zena: Stanko? Staaankooo?
Misirac:Ako se javis, moracemo i nju
Stanko:Necu ni pisnuti
Misirac:TAKE VOLIM :?

eh, to je bio film... a ovo je zivot: SVI POLITICKI PREDSTAVNICI NAZOVI STRANAKA SU BILI KOMUNJARE I TO MNOGO DUZE OD NASE GENERACIJE KOJA SE TEK RODILA, POGLEDAJ IM "UREDJENJE" UNUTAR PARTIJE :?
 
Jaooo! Opet spala Titina tema na drugu stranu... El ima neko ekser da fiksiramo na prvu? :lol:
Predlog za moderatora: deder "zalepi" ovo... Kad ljudi savladaju Tiletovo gradivo, videće da su današnji političari najgori djaci njegove škole... Mislim da se mrtav okreće... Nadam se da nisu zakopali i TV tipa "Ambasador" u grobnicu... Bio je to lud i kvalitetan model... Danas ne prave take TV-ove, sve plastikanjeri i fušeraj - imperijalizam! Aj zalepi ovo ljubi te Dlakavi...
:lol:
 

Back
Top