Prva ljubav... (:

nisam ga ja smuvala :)
bilo do jajajajajajaja :P
pa bila na drugarichinom 18-om rodjusu/drugarica iz osnovne/ i tako bila zzurka i neki njeni drugovi iz njene srednje shkole i oni tako sedeli tu blizu mene i nekih drugarica i svaki put kad ja pridjem da sipam sokic meni Ivan sipa..jedno 10 puta..mislim na kraju sam namerno ishla po sok, nije da mi se pio..i ondak mi tako sami izadjemo na vazduh i tako prichali i bili zajedno do jutra i bilo mi je divno..mislim samo smo prichali..ali nikad ga necu zaboraviti..bio je divan svo vreme veze ..i mnogo zreliji i iskusniji s obzirom na godine..ja sam bila pola godine starija od njega :)
ybt a mozzda ga smuvao sok :neutral:
 
Kako ste smuvali prvu(og) curu/momka ? mislim Kako je bilo :p O cemu ste pricali... kako si mu prisao/prisla? i tako to :)

Prvu ljubav ili prvog decka?
Prvi decko je mene muvao jer bejah najlepse devojce u kraju :rumenko:
Prva ljubav me strefila pre dve godine u kaficu, upoznao nas je moj najbolji drug. Sedeli svi skupa, pricali, kad se drug negde izgubio trazio mi je broj, ja mu nisam dala... Posle nekad tek...glumilla sam da treba da se trudi da me smuva, a realno sam bila pecena jos na prvi pogled. I ta ljubav i dalje traje :zaljubljena:
 
prišao sam i hteo nešto da kažem,ali umesto mene ona je rekla ,imaš q..c,ali nemaš pare,a imaš i sedamnaest godina,ali kad budeš imao pedeset godine imaćeš pare,ali nećeš imati q..c.malo je pogrešila ali .........................
 
rekla sam mu da mi se sviđa
a onda me on čekao posle škole.
otišli smo u park, sedeli na klupi i ćutali.
posle smo otišli u kafić, pili koka kolu i ćutali.
onda su naišli neki dečaci iz škole, pa su nas zezali,
mi smo crveneli, ali smo i dalje ćutali. :lol: :heart:

poljubio me je prvi put posle više od 20 dana. :))))
 
Kako ste smuvali prvu(og) curu/momka ? mislim Kako je bilo :p O cemu ste pricali... kako si mu prisao/prisla? i tako to :)

Nalazili smo se u istoj prostoriji, svakodnevno, krevet do kreveta, i morali smo da šapućemo, uglavnom smo se tiho kikotali; imali smo po četiri godine, bilo je to u obdaništu; vaspitačica nije mogla da nas smisli pošto nismo hteli da spavamo kao ostala deca... Sad je udata za nekog udbaša, a lepša je nego ikad. :D
 
bile smo drugarice, bile smo zajedno, nastavile smo biti drugarice
bez jasno definisanog prelaza, zvanicnog pocetka veze ili zvanicnog raskida,
u hodu
imam osjecaj da su mi prve veze u zivotu bile ujedno i kvalitetnije od danas
ili je to mozda samo vrijeme malko uglacalo stvari pa djeluje bolje nego sto je bilo :(
 

Back
Top