Milo Djukanovic

Milo će prolongirati to koliko god bude mogao. Pa to je njegova politička platforma! Kada se odvoje moći će da kuka još neko vreme kako je Crnu Goru upropastila Srbija, a onda će konačno i on postati odgovoran za nešto, tako da će njegova politička karijera biti završena. Moja procena je da će se Crna Gora odvojiti za 2 do 3 godine a da će Milo pući za jedno 6 godina, tj oko 2010.
I sa tim će zadnji Milošević otići u političku istoriju.
 
Strane sile ko strane sile hoce da se pitaju svudje, ali srpske sile sa Crnom Gorom nemaju nista ne moze neko u Beogradu da se pita za Crnu Goru i Mila.[/quote]
A što misliš jado da će ti biti bolje bez Srbije ?
 
Slobodance:
Strane sile ko strane sile hoce da se pitaju svudje, ali srpske sile sa Crnom Gorom nemaju nista ne moze neko u Beogradu da se pita za Crnu Goru i Mila.
A što misliš jado da će ti biti bolje bez Srbije ?[/quote]

Pa naravno da hoce kud ce gore nego sto je sad junace, a bez vas cemo zivjet 100 puta bolje.
 
Liberal - porasti! Nađi posao (ako možeš), počni da zarađuješ i živiš (barem 500E mesečno). Onda ćeš na celu priču gledati drugim očima. Trenutno si glupa masa koja služi za ostvarenje planova drugih ljudi. Cela me priča ne dotiče ni najmanje, samo mi je žao ljudi koji na gluposti troše energiju i zamlaćuju se sa glupostima.

Voleo bih da svi vidite logiku velikog biznisa (u koji spada i politika).
 
strani placenik:
Liberal - porasti! Nađi posao (ako možeš), počni da zarađuješ i živiš (barem 500E mesečno). Onda ćeš na celu priču gledati drugim očima. Trenutno si glupa masa koja služi za ostvarenje planova drugih ljudi. Cela me priča ne dotiče ni najmanje, samo mi je žao ljudi koji na gluposti troše energiju i zamlaćuju se sa glupostima.

Voleo bih da svi vidite logiku velikog biznisa (u koji spada i politika).

Liberal radi jes´ da nema platu 500€ vec 350€. To sto me nazivas pogrdnim imenima me ni malo ne nervira jer sam prekaljen na vas srpski imbecilski rjecnik. Da li bi bio srecan ako bi podrzavao politiku onog nesoja i izdajnika Crne Gore Predraga Bulatovica?
 
Liberal:
strani placenik:
Liberal - porasti! Nađi posao (ako možeš), počni da zarađuješ i živiš (barem 500E mesečno). Onda ćeš na celu priču gledati drugim očima. Trenutno si glupa masa koja služi za ostvarenje planova drugih ljudi. Cela me priča ne dotiče ni najmanje, samo mi je žao ljudi koji na gluposti troše energiju i zamlaćuju se sa glupostima.

Voleo bih da svi vidite logiku velikog biznisa (u koji spada i politika).

Liberal radi jes´ da nema platu 500€ vec 350€. To sto me nazivas pogrdnim imenima me ni malo ne nervira jer sam prekaljen na vas srpski imbecilski rjecnik. Da li bi bio srecan ako bi podrzavao politiku onog nesoja i izdajnika Crne Gore Predraga Bulatovica?


Izvini samo htedoh da pitam a kojim ti to jezikom govoris? Kineskim? Ili kako sad vole u Crnoj Gori da kazu samo separatisti, maternjim?
 
Liberal:
strani placenik:
Liberal - porasti! Nađi posao (ako možeš), počni da zarađuješ i živiš (barem 500E mesečno). Onda ćeš na celu priču gledati drugim očima. Trenutno si glupa masa koja služi za ostvarenje planova drugih ljudi. Cela me priča ne dotiče ni najmanje, samo mi je žao ljudi koji na gluposti troše energiju i zamlaćuju se sa glupostima.

Voleo bih da svi vidite logiku velikog biznisa (u koji spada i politika).

Liberal radi jes´ da nema platu 500€ vec 350€. To sto me nazivas pogrdnim imenima me ni malo ne nervira jer sam prekaljen na vas srpski imbecilski rjecnik. Da li bi bio srecan ako bi podrzavao politiku onog nesoja i izdajnika Crne Gore Predraga Bulatovica?

Oni su tek kreteni. Da li ti misliš da će ti biti bolje ako se Crna Gora odvoji (na šta sam 100% ravnodušan). Šta misliš na koga će više uticati razdvajanje? Na Srbiju? Veza sa vama je toliko značajna za našu privredu...
Crna Gora privlači 5% pažnje Srbije a Srbija 90% pažnje Crne Gore. Toliki je i značaj jedne republike za drugu.

Što se para tiče, stvar je u tome da imaš ozbiljan posao koji ti je pored privatnog života primaran. Onda ćeš na politiku gledati drugim očima...
 
Separatisti??? Ha ha ha ha.. Eh Vilo bas me lijepo nasmija.
Pricam cisto crnogorskim jezikom.

Posto vjerovatno nijesi procitala neke topike koje sam postavio na foruu Istorija i Podgorica ne predstavlja mi problem da ti i odje postavim ovu pjesmu pa je ti pazljivo procitaj...

CRNOGORSKI JEZIK

Zovite ga kako goj ocete,
Njemu nista ne moze da smeta –
Ni lingvisti, niti komunisti,
Ni cetnici narodni stetnici,
Ni vjeciti tudji poslusnici,
Emisari, razni mesetari,
Zlice, klice, trice i zagucci.
Ni pravnici, cobani travnici.
Bolje od njig znaju moji djaci;
Oni znaju prvjenac kakav je,
Iz cijeg je kotla protekao.
Njega stvori moj Narod iskonski!

Jezik, dobro svakoga Naroda,
A Narod je, zna se,
Neunistiv!
Izgubis li jezik, izgubljen si.
Tvoj je dokle tvoje ime nosi,
Sve “strucnjake” druge ja prezirem.
A jezik sam sebi ime dava,
Njime gore i litice disu.
Od Paracin i od Malu Krsnu
Drugacije i zbore i pisu

Ako cemo o kandzi i pandzi,
(Zna se dobro
Njino podrijetlo),
K Crnoj Gori
Ne okreci glavu.
Sveta Zemlja cuva obicaje.

Svako nase i dijete malo
Dobro pamti narav akcenata.
Nas uzlazni,
A njin je silazni
Pa vidjite kako vi se slaze
Sa uvetom ili s usesima.

Pravopis je nasemu narodu
Jaco bratstvo
I jaco jedinstvo,
A danas je sve to razgradjeno.
Sad ne treba garkat u zenicu,
Pogotovu cistu crnogorsku.
Kuca, kuca i kuca su troje
Za cetvrto ja nemam vremena!

Tri ni slova nijesu od viska!
Sve dodajte, ne oduzimajte,
Dosta ste se naoduzimali.
Crna Gora zna svoje medjase;
Iz Nje sto je eto vi ga coce,
U Njoj sto je to je samo Njeno,
I svacije ko posteno oce.
I da nema nista sem jezika,
Nikad nece biti siromasna.

Vuk je jedan jezik biljezio
Crnogorcu, Srbinu, Hrvatu
A Gaj za sve do Crnoga mora.
Vuk stokavac,
Ljudevit kajkavac,
Ijekavac i jedan i drugi.

Ja Beograd zovem Biogradom,
A Spljet Splitom;
Eto kakav sam ti,
Ijekavac od ijekavaca,
Dignula me blagozvucnost na se.
Vi zborite drugo sta ocete,
Crnogorski i mislim i zborim,
Crnogorski i pisem i disem!
 
Liberal:
Agent Orange:
Liberal:
Pa naravno da hoce kud ce gore nego sto je sad junace, a bez vas cemo zivjet 100 puta bolje.

Ako, i treba da vam bude dobro..I nama isto...Samo IDITE vishe!!!!

Ubrzo tebra, ubrzo najdalje do 2006. god.
Jer to beše ona država manja od Novog Beograda???Sa pedeset hiljada zaposlenih???Ljudi idite odmah,ko da čeka 2006.Srećan Vam put I sve naj naj.Pozdrav.
 
Denser:
Sta mislite o Milu i njogovoj eliti???
Da li ce se Crna Gora odvojit ili ne itd itd...
A tog Mila pamtim u nekom šarenom dzemperiću
kada ga doveo Bulatović,davao neku izjavu novinarima.Bio onako simpatičan...tada.Gde mu je sada mentor Bulatović??To je uvek tako.Bulatović-Milo,Stambolić-Milošević...Srpska posla,još jedan dokaz :wink:
 
Liberal:
Slobodance:
Strane sile ko strane sile hoce da se pitaju svudje, ali srpske sile sa Crnom Gorom nemaju nista ne moze neko u Beogradu da se pita za Crnu Goru i Mila.
A što misliš jado da će ti biti bolje bez Srbije ?

Pa naravno da hoce kud ce gore nego sto je sad junace, a bez vas cemo zivjet 100 puta bolje.[/quote]

Tacno. Mi u Srbiji cemo imati na stotine crnogorskih stanova, polozaje direktora. Pogledajte samo Kljajevice iz Bjelog polja! Svuda ih ima! A vec sto godina hranimo Crnogorce. Dosta!!!
 
Liberal:
Separatisti??? Ha ha ha ha.. Eh Vilo bas me lijepo nasmija.
Pricam cisto crnogorskim jezikom.

Posto vjerovatno nijesi procitala neke topike koje sam postavio na foruu Istorija i Podgorica ne predstavlja mi problem da ti i odje postavim ovu pjesmu pa je ti pazljivo procitaj...

CRNOGORSKI JEZIK

Zovite ga kako goj ocete,
Njemu nista ne moze da smeta –
Ni lingvisti, niti komunisti,
Ni cetnici narodni stetnici,
Ni vjeciti tudji poslusnici,
Emisari, razni mesetari,
Zlice, klice, trice i zagucci.
Ni pravnici, cobani travnici.
Bolje od njig znaju moji djaci;
Oni znaju prvjenac kakav je,
Iz cijeg je kotla protekao.
Njega stvori moj Narod iskonski!

Jezik, dobro svakoga Naroda,
A Narod je, zna se,
Neunistiv!
Izgubis li jezik, izgubljen si.
Tvoj je dokle tvoje ime nosi,
Sve “strucnjake” druge ja prezirem.
A jezik sam sebi ime dava,
Njime gore i litice disu.
Od Paracin i od Malu Krsnu
Drugacije i zbore i pisu

Ako cemo o kandzi i pandzi,
(Zna se dobro
Njino podrijetlo),
K Crnoj Gori
Ne okreci glavu.
Sveta Zemlja cuva obicaje.

Svako nase i dijete malo
Dobro pamti narav akcenata.
Nas uzlazni,
A njin je silazni
Pa vidjite kako vi se slaze
Sa uvetom ili s usesima.

Pravopis je nasemu narodu
Jaco bratstvo
I jaco jedinstvo,
A danas je sve to razgradjeno.
Sad ne treba garkat u zenicu,
Pogotovu cistu crnogorsku.
Kuca, kuca i kuca su troje
Za cetvrto ja nemam vremena!

Tri ni slova nijesu od viska!
Sve dodajte, ne oduzimajte,
Dosta ste se naoduzimali.
Crna Gora zna svoje medjase;
Iz Nje sto je eto vi ga coce,
U Njoj sto je to je samo Njeno,
I svacije ko posteno oce.
I da nema nista sem jezika,
Nikad nece biti siromasna.

Vuk je jedan jezik biljezio
Crnogorcu, Srbinu, Hrvatu
A Gaj za sve do Crnoga mora.
Vuk stokavac,
Ljudevit kajkavac,
Ijekavac i jedan i drugi.

Ja Beograd zovem Biogradom,
A Spljet Splitom;
Eto kakav sam ti,
Ijekavac od ijekavaca,
Dignula me blagozvucnost na se.
Vi zborite drugo sta ocete,
Crnogorski i mislim i zborim,
Crnogorski i pisem i disem!



Bas lep taj crnogorski jezik, vala svaka vi cast djeticu!

A kojim je to jezikom govorio Njegos, crnogorskim?

Kao sto si i sam rekao a sto se i vidi u ovoj tvojoj pesmici, razlika je samo u dijalektu.
Jekavica ijekavica ekavica jezik je isti.

Ne vidim nikakav razlog zasto bi se isti narod prozivao sada po "jezickoj osnovi".

Poruka za sve ravnodusne i zainteresovane sa obe strane jezika: manite se corava posla prozivanja ko bez koga ne moze i u kolikim procentima.Sustina bi trebala da bude u tome da napokon shvatimo da mnogo vece sile odlucuju o tome ko ce sa kim biti i da li ce nekoga uopste biti , a sve po onoj cuvenoj zavadi pa vladaj.A mi smo svi komplet mentalno zaostali ako nam takve stvari nisu jasne pored svih sr.. koja su nam se izdesavala.Sto smo manji to smo slabiji i jeni i drugi. A ni Srbiji se ne pise najbolje . Samo je pitanje vremena kad ce poceti da cepkaju sa svih strana pocev od Madjarske , pa Bugari pa Rumuni. Crna Gora isto.Albanija , pa pogledaj samo tamo oko Ulcinja ceo kraj .Poceli su da kupuju na sve strane.I posle Bara.Isti princip kao i sa Kosovom.Sto do sada nije bio slucaj. pa Boka Kotorska, sad se i Bosna nesto javlja za neka prava , Hrvatska to je stara prica. Zavirite samo malo u proslost i eto vam ne lepe slike buducnosti.
Dajte da sacuvamo to malo zemlje sto nam je ostalo.Posle mozemo kulturno da se razvedemo kao Slovacka i Ceska.Nesto pametno treba smisliti zarad nekog viseg cilja a ne sad tu raspirivati ko zna kakve nacuonalne duhove i slicno.Pa gde ce deca da nam zive? I pod kim?
Mislite o tome a ne kako ko nesto izgovara. Kao da je to pa bitno.I dok se mi tako zamlacujemo tim sitnicama ko sitne duse krupne stvari nam prolaze ispred nosa a mi nismo u stanju ni da ih primetimo.


I na kraju, ako se malo ne zamislimo oko ovih stvari crnogorski ces moci mozda da pricas samo ti a tvoja deca?Ili unuci? Siptarski?ili ....?
 
Vilo Crna Gora je multietnicka drzava koja sve probleme rjesava kompromisom nikako silom kao Srbija jer smo imali cist primjer da se silom nista ne dobija vec samo gubi.
To sto ona budala iz Bosne trazi Boku to mu i nije za zamjerit, jeßiga budali covjek ne moze da zamjeri. A sto se Ulcinja tice to se od vajkada zna da su te prostore naseljavali vecinom Albanci, sa njima nikad do sad nijesmo imali problema za razliku od srba ´99-te kad ste napali i opsadirali Cetinje jer Cetinjski momci nijesu htjeli u rat na Kosovo kao i svaki normalan crnogorac sto nije htio. Vi ste izazvali taj rat pa vi i ratujte.
 
Liberal:
Vilo Crna Gora je multietnicka drzava koja sve probleme rjesava kompromisom nikako silom kao Srbija jer smo imali cist primjer da se silom nista ne dobija vec samo gubi.
To sto ona budala iz Bosne trazi Boku to mu i nije za zamjerit, jeßiga budali covjek ne moze da zamjeri. A sto se Ulcinja tice to se od vajkada zna da su te prostore naseljavali vecinom Albanci, sa njima nikad do sad nijesmo imali problema za razliku od srba ´99-te kad ste napali i opsadirali Cetinje jer Cetinjski momci nijesu htjeli u rat na Kosovo kao i svaki normalan crnogorac sto nije htio. Vi ste izazvali taj rat pa vi i ratujte.
Samo polako mečka zaigra u svakom dvorištu.Ne želim vam to ni najmanje ali...Njih sve više a vas sve manje.Biće opet ono vaše čuveno-Braćo Srbi spašavajte.Ali tada će da budete inostranstvo... 8)
 
...najbolje objasnjava crnogorsko junastvo i nacin resavanja problema je: "Bjeste noge, p*sra vas g*z*ca"
Od Srbije biste imali sto sta da naucite. Ne znam samo gde se vasa diplomatija skolovala. Ne kazem da smo imali uvek najsjajnije periode u svojoj istoriji, ali ko radi, taj i gresi.
Srbija je pojam svetskih razmera, zao mi je sto mali broj umisljenih gradjana Crne Gore koji smatraju da su nesto drugo do Srbi, pojam Crna Gora minorizuju do tih granica, da ce i nestati.
 
Liberal:
Vilo Crna Gora je multietnicka drzava koja sve probleme rjesava kompromisom nikako silom kao Srbija jer smo imali cist primjer da se silom nista ne dobija vec samo gubi.
To sto ona budala iz Bosne trazi Boku to mu i nije za zamjerit, jeßiga budali covjek ne moze da zamjeri. A sto se Ulcinja tice to se od vajkada zna da su te prostore naseljavali vecinom Albanci, sa njima nikad do sad nijesmo imali problema za razliku od srba ´99-te kad ste napali i opsadirali Cetinje jer Cetinjski momci nijesu htjeli u rat na Kosovo kao i svaki normalan crnogorac sto nije htio. Vi ste izazvali taj rat pa vi i ratujte.

Pa odakle sad da pocnem???
Ajd ovako.
Da bi se ratovalo potrebne su dve strane kao i za svadju. Koji smo to mi? Mi Srbi ? Mi Crnogorci? Mi stanovnici nekadasnje Juge?
Da li zaista mislis da su momci iz bilo kog kraja Srbije imali zelju da ratuju?
A da li je moguce i da su momci iz bilo kog kraja Crne Gore bili raspolozeni da ratuju?
Nemojmo generalizovati.
A onda na cijoj si ti strani? Na strani Srba koji se brane ( nismo samo napadali) ili na strani napadaca?
Ok nisu Srbi cvecke. Nisu ni Crnogorci. Egal su.

Onda jeste mozda budala taj iz Bosne sto trazi Boku ali eto mi smo svi pametni, i S i CG pa eto nesto ne vidim da nam je mnogo pa bolje od te silne pameti.

Hvala bogu pa niste jos imali problem sa Albancima u bilo kom kraju ali nije ga navodno bilo ni na Kosovu. Ali ima indicija da se sada situacija menja,kupuje se naveliko,nude velike pare za kuce ,placeve po primorju.Posle Bara , koji je bio da tako kazem neka granica.Mozda i ne kupuje ni jedan Albanac koji zivi u tom delu oko Ulcinja, kupuju Albanci sa Kosova, ali ipak su Albanci.Mozda se cak ni oni medju sobom ne slazu, mozda su jedni militantniji od drugih. I nece mozda ni praviti nikakve probleme , daj boze, samo sto ce nas po broju nadjacati, pa ne prica se za dzaba da su Kosovo najvise dobili k.u.r.cem a tek posle svim ostalim. A onda kad ih bude bilo vise od domacih, pa kad zatraze prvo da se ne zovu manjina jer ih je vise pa onda dodje na red e sad daj opet parce zemlje vise nam se ne svidja da stanujemo sa vama , sta onda? I ko ce tu biti manjina, mislim u Crnoj Gori? Koliko uopste stanovnika ima multietnicka Crna Gora? Kao Novi Beograd, npr.?
Procitaj ponovo moj prethodni post.
Svi se nesto ujedinjuju po belom svetu a mi bi da se delimo.Zavadi pa vladaj.Eto parole uspeha tudjeg nase propasti. Pa prepisace nas, tj pregaziti ko plitak potok!!! A onda ce gospodin Djavo doci po svoje. Madjarska , Rumunija, Bugarska....svi ce hteti deo tog kolaca koji se zove rasulo. I eto ti mozda Beogradskog pasaluka, pusto ostrvo u sred ne znam ti ni ja cega.
Elem, ja nisam za to da se delimo iz gore navedenih razloga.Isto tako nisam ni za kakve prozivke Mi Vi Oni itd. Sto pre shvatimo da smo zajedno malo tezi zalogaj za gutanje to bolje.E kad malo olade sa svih strana i shvate da nismo prodane duse za saku dolara, mozda malo pocnu i da nas respektuju. A ako kojim cudom i uspemo da zarad viseg cilja progutamo razne prozivke po jeziku, nacionalnosti veroispovesti mozda onda i uspemo da ovu pisljivu zemlju stavimo na noge . Pa posle ako nam se ne bude dopadalo, mozemo se i razvesti. Kao u pravom braku, nek nam se roditelji malo ustinu pa istrpe jos malo zajedno eto bar zbog nas dece , tj onih koji ovde zive. A i zbog jelte, unucica.

Nismo krivi sto smo imali krelca za vodju, onog sto je sad u Hagu. Krivi smo sto ga nismo skinuli sa vlasti ranije, a ni ovi sto dolaze nikako da shvate da nema vise zezanja. Mozda smo ipak trebali onog prvog sa sve gospodjom da ukantamo kao Causeska za primer, pa da ovim sto dolaze ne padne na pamet slicna glupost?

I na kraju, Vila je i Vi i Mi . Ne znam bas koji deo progovara sad u ovom trenutku iz mene, ali necu ni da istrazujem, jer sve sam to ja.

Ajd pa u zdravlje. :wink:
 
Pazljivo sam procitao tvoj post i odgovoricu ti u najkracim mogucim crtama.

Ovako:

U sustini se slazem sa dosta toga sto si napisala u ovom postu mada sa necim i ne. Nijeste vi Srbi nebeski narod kako vecina vas to zbori, aj da se ne vracamo u 90-te bilo je sto je bilo i zna se ko je glavni krivac svih tih desavanja na prostoru bivse SFRJ. Sloba ne krivim puno za sve to jer ko zna koga je ona budala slusala, vjerovatno Evropi i Americi nije odgovarala onakva drzava i onda su postupili po "dobrom starom receptu" "ZAVADI PA VLADAJ". E sad to je bilo i proslo ali cemu sad ovi ovakvi skandali koji nas neprestano prate.
Citam u novine prije par dana, kamenovan je autobus sa studentima albanske nacionalnosti i to u dva navrata jednom u Podgorici drugi put na Ribarevinama a pocinioci tog gnusnog djela nijesu uhvaceni pa tako nesto mogu samo da urade oni primitivni ljigavci, nikako ljudi.
Velis nijesu svi u rat isli dobrovoljno, znam da nijesu, a isto znam, i to nikad necu zaboravit, kad Cetinjski mladici nijesu htjeli u rat na Kosovo ´99-te sta se dogodilo. Niko se nije nadao da ce "braca" srbi napadnut i opsadirat Cetinje.
Ostali smo samo mi i vi u ovoj labavoj i nikakvoj uniji koja nas kosta i vise nego sto mislimo, nas je Srbija unazadila 100 godina, da smo se razdruzili devedesetih sigurno bi se sad druge pjesme pjevale nego ovako zbog vase nesaradnje sa Hagom mi placamo ceh, pa dosta je vise bilo i narod crnogorski je otvorio oci i smogao snage da jednom za svgda kaze "dosta", ali sta se desava, Srbiji smeta sve sto je crnogorsko nasu crkvu nazivate sektom, za himnu velite da je u originalu "oj svijetla SRPSKA zoro" i da ne nabrajam ima tu da se pise i pise jednom rijecju vas jedini cilj je da se utuli crnogorski narod da ga nema ni njega ni Crne Gore nego da je to dio Srbije, e pa nece moci vise zasto bi se odricali svoje istorije, svoje nacije svoje drzave kad ne moramo. Ne prijeti nam opasnost od nijedne susjedne drzave koliko od "bratske" nam Srbije.
Skoro u saveznoj skupstini bez znanja Crne Gore htjedoste da usvojite zakon da vojska moze da reaguje ukoliko Crna Gora bude htjela samostalnost, a to nije nista drugo nego rat.
Sa svim susjedima imamo prijateljske veze tako da se nemamo cega plasit kada se odvojimo.
Izdrzacemo jos ovo malo vremena koliko je ostalo za ovu uniju i onda idemo odvojeno pa kako kome bude.
Toliko.
 
Sorry, danas nemam vise vremena da ti odgovorim duze, ali ucinicu to sutra.

Ok ima tu svega i svacega.

Samo sam jedno htela da te pitam: cemu onda maltretiranje mene licno , desava se u Crnoj Gori bez nekog razloga prilikom sipanja goriva na pumpi samo zato sto imam BG table na kolima , a kad saznase cija sam i odakle sam , druga pesma ? Kako se onda to zove?

Ovo akonto kamenovanja autobusa.

Pozdrav
 
vila_raviojla:
Sorry, danas nemam vise vremena da ti odgovorim duze, ali ucinicu to sutra.

Ok ima tu svega i svacega.

Samo sam jedno htela da te pitam: cemu onda maltretiranje mene licno , desava se u Crnoj Gori bez nekog razloga prilikom sipanja goriva na pumpi samo zato sto imam BG table na kolima , a kad saznase cija sam i odakle sam , druga pesma ? Kako se onda to zove?

Ovo akonto kamenovanja autobusa.

Pozdrav

Da znam i toga se i ja kao crnogorac stidim jer sam licno ljetos u Sutomore vidio ponasanje pojedinih bena. Vozi lik setalistem motor i udari djevojku (Najvjerovatnije Beogradjanku, bar po naglasku sam to zakljucio) i jos on ljut pa poce da arlauce ko neki pecinski covjek na foru "Nije ti ovo Begis" i sl. Sve te nacionalne i rasne podjele me uzasno nerviraju svi smo od krvi i mesa i normalno je da svako ima svoja prava i svoja vjerovanja, pa ljudi smo majku postujmo jedni druge.
 
Liberal:
vila_raviojla:
Sorry, danas nemam vise vremena da ti odgovorim duze, ali ucinicu to sutra.

Ok ima tu svega i svacega.

Samo sam jedno htela da te pitam: cemu onda maltretiranje mene licno , desava se u Crnoj Gori bez nekog razloga prilikom sipanja goriva na pumpi samo zato sto imam BG table na kolima , a kad saznase cija sam i odakle sam , druga pesma ? Kako se onda to zove?

Ovo akonto kamenovanja autobusa.

Pozdrav

Da znam i toga se i ja kao crnogorac stidim jer sam licno ljetos u Sutomore vidio ponasanje pojedinih bena. Vozi lik setalistem motor i udari djevojku (Najvjerovatnije Beogradjanku, bar po naglasku sam to zakljucio) i jos on ljut pa poce da arlauce ko neki pecinski covjek na foru "Nije ti ovo Begis" i sl. Sve te nacionalne i rasne podjele me uzasno nerviraju svi smo od krvi i mesa i normalno je da svako ima svoja prava i svoja vjerovanja, pa ljudi smo majku postujmo jedni druge.


E to i mene nervira.
Znas, strasno se iznenade kad izadjem iz kola pa progovorim po crnogorski. Sok. I odma druga pesma. I onda kazu, e ova je nasa!?! Sta to znaci?

Elem da ne duzimo ovu temu vise. Po nekim stvarima se slazemo po nekim ne.
Vazno da smo se slozili da se ne slazemo :wink: :lol:

Samo sam iznela svoj stav i svoje razmisljanje.
I dalje ne bih volela da se razdvojimo vec da uredimo te odnose onako kako valja za obe strane.
..bes politicare.Politika je .urva.
A oni dodju pa prodju, nicija nije vecna ami moramo negde ziveti, pa bolje da iskoristimo najbolje od obe strane a ne sad i mi svi da se prozivamo.

Eto. :wink: :lol:
 

Back
Top