Zasto na filozofiji

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Eto jednostavno tu.
Naime u poslednjih nekoliko godina mog zivota u odredjenim vremenskim intervalima kao po nekom hologramu,meni se desavaju pozitivni i negativni periodi.Par meseci budem u nekom zanosu pun neke energije i uopste sve sto se desava je obecavajuce.I tad kao po komandi sledi niz losih dogadjaja .Pratio sam bioloski ciklus i ustanovio da neke veze bas i nema sa tim stvarima.Emotivni koji neki astrolozi rade za mene takodje.i gde je tu logika.Dali sam jednoistavno baksuz ili je to sudbina.
Naime u mom zivotu nista nije normalno i u svakom pogledu stremim samo u ekstreme.ime bolestan sam od hiperaktiviteta.Mozda je to razlog ovakvih okolnosti.
 
Mа то се дешава свима!
''Чашу меда још нико не попи
:)
док је чашом жучи не загрчи.''
:cry:
Мада, понекад заиста имам осећај да пчеле штрајкују!
Зезам се , али заиста и ја сам склона да неке лоше склопове околности назовем судбином, а буквално пре 10 минута сам прочитала једну реченицу која ме је натерала на размишљање:
DESTINY IS A FOOL`S EXCUSE FOR FAILURE!
 
Pametno si uradila Kelis...

Nego,
Hellen:
DESTINY IS A FOOL`S EXCUSE FOR FAILURE!
zasto te je ovo toliko uzbudilo? Pa zar to nisi vec znala? To zna svako ko i 5 minuta slusa nekog dedu kom nije bilo lako u zivotu i svi takvi kao po nekoj matrici stalno ponavljaju: "Pa sta cu, nisam ja kriv sto mi je sudbina bila takva..."
 
Eto jednostavno tu....ne razumem kako se to nesto moze desavati kao PO HOLOGRAMU ?!
:?:
te="Bustura"]Eto jednostavno tu.
Naime u poslednjih nekoliko godina mog zivota u odredjenim vremenskim intervalima kao po nekom hologramu,meni se desavaju pozitivni i negativni periodi.Par meseci budem u nekom zanosu pun neke energije i uopste sve sto se desava je obecavajuce.I tad kao po komandi sledi niz losih dogadjaja .Pratio sam bioloski ciklus i ustanovio da neke veze bas i nema sa tim stvarima.Emotivni koji neki astrolozi rade za mene takodje.i gde je tu logika.Dali sam jednoistavno baksuz ili je to sudbina.
Naime u mom zivotu nista nije normalno i u svakom pogledu stremim samo u ekstreme.ime bolestan sam od hiperaktiviteta.Mozda je to razlog ovakvih okolnosti.[/quote]
 
Tipkaros:
Pametno si uradila Kelis...

Nego,
Hellen:
DESTINY IS A FOOL`S EXCUSE FOR FAILURE!
zasto te je ovo toliko uzbudilo? Pa zar to nisi vec znala? To zna svako ko i 5 minuta slusa nekog dedu kom nije bilo lako u zivotu i svi takvi kao po nekoj matrici stalno ponavljaju: "Pa sta cu, nisam ja kriv sto mi je sudbina bila takva..."

A kad ti padne klavir [ili neshto slichno] na glavu dok opushteno hodash ulicom??? :roll:
 

Back
Top