Balkanusa je balkanusa

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Bila ona u Japanu ili Americi.

I u Hrvatskoj su iste zene ko u Srbiji, nijedna nece raditi a zeli puno trositi, bas promatram i trazim razliku, no ne vidim je.

Sta mislite da li muskarci balkanci imaju veci stres kad ozene balkanku i rizikuju si raniju smrt nego sto bi trebalo?
 
Ne sekiram se ja za vas, mudre ste vi sve, lako cete vi naci nekog ko ce vas uzdrzavati.

Sinnke,shta ti je ovih dana...ok,jesam se ofarbala i oshishala...ne prepoznajesh me....:mrgreen:

Lajterka je...koliko puta smo na tu temu uzdrzavanja....ne mucim muku s ovim fakultetom da bi me neko uzdrzavao :)

investirala bih ove godine onda na zatezanju i dotezanju dupeta i sisa...mozda par ovih shkolarina dala za neke sise...pa da nadjem lovatora....

neka hvala iz dobre sam porodice :)
 
Sinnke,shta ti je ovih dana...ok,jesam se ofarbala i oshishala...ne prepoznajesh me....:mrgreen:

Lajterka je...koliko puta smo na tu temu uzdrzavanja....ne mucim muku s ovim fakultetom da bi me neko uzdrzavao :)

investirala bih ove godine onda na zatezanju i dotezanju dupeta i sisa...mozda par ovih shkolarina dala za neke sise...pa da nadjem lovatora....

neka hvala iz dobre sam porodice :)

Ma salim se, znam da si ti ok. Mozda se ne zayebavam ko ranije, jer tu ganjam posao da se ne bi ponovo tamo vratio i slusao umobolne price ud jutra do mraka. Nemam ja vise zivaca za to.

Ako kako izgleda tako ce i biti na kraju, jer ja saljem cvije, kao da imam 5000 eura sa sobom, pa imam vremena cekati da se nekom digne ****** mene pozvati na posao, mater im jebbem po milion puta.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ma salim se, znam da si ti ok. Mozda se ne zayebavam ko ranije, jer tu ganjam posao da se ne bi ponovo tamo vratio i slusao umobolne price ud jutra do mraka. Nemam ja vise zivaca za to.

Ako kako izgleda tako ce i biti na kraju, jer ja saljem cvije, kao da imam 5000 eura sa sobom, pa imam vremena cekati da se nekom digne ****** mene pozvati na posao, mater im jebbem po milion puta.

bice sve ok Sinnke....polako.... :mazi:

krecesh sad od 15. ono raditi? shto si spominjao...
 
Poslednja izmena od moderatora:
ja nisam bio ali imam drugaricu polu-italijanku
istina je da radi ko luda ali i jеbe muža kao Džon Holms

A moguce, te talijanke su ciganke. Ali i Talijani su pichkopacenici, jer stalno kontrolisu zene sta rade.

Ma za nas dobre muske i nije da se zenimo. Mi bi trebali samo torbat, a one neka se udaju za druge i njih zayebavaju, a nama povremeno dodju. Jer pravi muskarac po svojoj definiciji i nije stvoren za losu zenu da je trpi.
 

Back
Top