Ozbiljno pitanje

Babino`unuce

Domaćin
Poruka
3.124
Dakle krajnje ozbiljno pitanje. Kao sto ste mozda vec zakljucili ja sam jako radoznao i sad mene zanima, da li su sanse jednog muskarca vece kod oskudno odevene devojke ili kod one zakopcane do grla? Ima li tu nekih pravila ili mislite da ih nema pravila i da je moje pitanje bezveze? :) Ja sve nekako mislim da su mi vece sanse kod devojke koja je u minicu i koja pokazala svoje noge i carapice? Molim ozbiljnu diskusiju i ucestvovanje pripadnika oba pola u istoj.
 
a da li u tim "full danima" pozelis da te neko primeti, da osetis muske ruke na tvojim ramenima, da ti neko udeli kompliment, da se kresnes sa nekim momkom na kraju krajeva? :)
ne...
ja nisam primetila razliku u tim danima...to kod mene nema nikakve veze... uglavnom se skockam kada me natovare da se skockam,kao mora se,tamo ne mozes ici takva... i onda celu noc razmisljam koga da spucam posred cela i kome da se nahebem mamice (e,vidis da razmisljam o sexu ipak ):mrgreen:
 
Dakle krajnje ozbiljno pitanje. Kao sto ste mozda vec zakljucili ja sam jako radoznao i sad mene zanima, da li su sanse jednog muskarca vece kod oskudno odevene devojke ili kod one zakopcane do grla? Ima li tu nekih pravila ili mislite da ih nema pravila i da je moje pitanje bezveze? :) Ja sve nekako mislim da su mi vece sanse kod devojke koja je u minicu i koja pokazala svoje noge i carapice? Molim ozbiljnu diskusiju i ucestvovanje pripadnika oba pola u istoj.

Radoznalost je ubila macku :lol:
A pitanje :roll:
Sudis o zeni koju prvi put vidis na osnovu odece?! :eek:
Sta li bi rekao o meni :think:
Ultra krtki mini obucem 2 puta godisnje, zamisli da me sretnes jednom u 6 meseci :lol:
 
Dakle krajnje ozbiljno pitanje. Kao sto ste mozda vec zakljucili ja sam jako radoznao i sad mene zanima, da li su sanse jednog muskarca vece kod oskudno odevene devojke ili kod one zakopcane do grla? Ima li tu nekih pravila ili mislite da ih nema pravila i da je moje pitanje bezveze? :) Ja sve nekako mislim da su mi vece sanse kod devojke koja je u minicu i koja pokazala svoje noge i carapice? Molim ozbiljnu diskusiju i ucestvovanje pripadnika oba pola u istoj.
Trebalo bi da ima:think:
Isto je i sa svojom devojkom:cim pocne da skracuje suknjicu,vreme je da ili poradis na njoj(:whistling:) ili da dizes sidro:)
 
Radoznalost je ubila macku :lol:
A pitanje :roll:
Sudis o zeni koju prvi put vidis na osnovu odece?! :eek:
Sta li bi rekao o meni :think:
Ultra krtki mini obucem 2 puta godisnje, zamisli da me sretnes jednom u 6 meseci :lol:

zamisljam, hm..ebo bi te oba puta. :)

na mogu da sudim do kraja o zeni na osnovu odece, ali ako u 3 posle ponoci vidim u roze suknjici iznad kolena devojku koja ide sama ja cu se poceskati po glavi (gornjoj) i reci sebi: "vidi je, lik joj nije dao ni za taksi"
 

Back
Top