Tadiću kupuju novi auto!

Vasili Reshetnikov

Obećava
Banovan
Poruka
92
Ekskluzivno otkrivamo: Tadiću kupuju novi auto!

Bezbednosne službe naložile, na osnovu stručne procene i propisanih procedura, da se predsedniku Srbije Borisu Tadiću kupi i dodeli na korišćenje novi blindirani automobil, saznaje Press!

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ivno+otkrivamo:+Tadiću+kupuju+novi+auto!.html

postavljam pitanje cemu novi auto od 500.000 evra ako postojeci vrsi svoj posao ?

i mislim zasto mora blindirani bmw serije 7 ???

sto nije narucio blindiranog yuga 45 ili bilindiranog punta ?
 
Svaki predsednik ima pravo da troši novac iz budžeta i to ne radi samo Boris Tadić a njegova sigurnost je na prvom mestu, posebno u državi u kojoj je premijer ubijen u radno vreme. Tako da, Tihi, ne znam čemu ova žalopojka :D Znam ja da bi ti hteo da si na njegovom mestu (ili barem da je Toma) ali znaju ljudi da prepoznaju ko vredi pa eto imamo Tadića na čelu države.
 
Svaki predsednik ima pravo da troši novac iz budžeta i to ne radi samo Boris Tadić a njegova sigurnost je na prvom mestu, posebno u državi u kojoj je premijer ubijen u radno vreme. Tako da, Tihi, ne znam čemu ova žalopojka :D Znam ja da bi ti hteo da si na njegovom mestu (ili barem da je Toma) ali znaju ljudi da prepoznaju ko vredi pa eto imamo Tadića na čelu države.

u vreme krize, lepo bi bilo da predsednik pokaze primerom kako se stedi, posto vec ima auto koji sluzi svrsi a ne samo da taj predsednik ***** sto na sat na svim mogucim medijima, pet puta dnevno.

a drugo, ovi pominju cifru od 590 000 evra za auto.
590 000 evra.
 
u srbiji ima 700.00 gladnih.

zar nije vaznije nahraniti te gladne nego kupiti tadicu novu igracku ?

Што мања кииита то већи и скупљи ауто........недостатак самопоуздања мора са нечим да надомести......:hahaha: :hahaha:
И ово као и све друго ће проћи......вероватно да тај ауто (ако су сви наводи тачни)....
не кошта више од 150000 еФра.......јер то је нека официјелна цена за аутомобиле те класе........али код наас у Србистану мора и кумови, рођаци, партијски пријатељи, ћерке фирме да од тог аутомобила добију своје следовање......
 
meni ja ta suma malo sumnjiva, ako press ne laze, onda se radi o kompletnom ludilu.

bas sam preleteo malo po relevatnim podacima i naisao na podatak da je za obamu specijalno izradjen kadilak od 250 000 funti (286 000 evra), znaci radjen po narudzbini.

http://cars.uk.msn.com/news/articles.aspx?cp-documentid=147862453

590 000 evra je ono malo preko svake mere

СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ЧАК НОРИС КРЕНУО НА НАШУ ИНСТИТУЦИЈУ!:sad2::sad2::sad2:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Намесник ЕУ за Србију се очигледно плаши.А,то је потпуно нормално с обзиром на чињеницу како и шта ради.Ма ,не вреди му ни тенк...

Иначе, по један евро сваки дан да издвоје за народне кухиње(које су укинули), да гладни не цркавају,било би корисније.Али,важније је да диктатор чува свој живот.Важнији је његов од живта 700 000 јадних људи.
 
Svaki predsednik ima pravo da troši novac iz budžeta i to ne radi samo Boris Tadić a njegova sigurnost je na prvom mestu, posebno u državi u kojoj je premijer ubijen u radno vreme. Tako da, Tihi, ne znam čemu ova žalopojka :D Znam ja da bi ti hteo da si na njegovom mestu (ili barem da je Toma) ali znaju ljudi da prepoznaju ko vredi pa eto imamo Tadića na čelu države.

у време оволике кризе и немаштине тај трошак представља непотребан луксуз.
Има стари (3-4 године), такође блиндирани аутомобил који је одржаван до перфекције и сигурно је могао да послужи још најмање 7-8 година....заиста нема потребе за овим трочком у ово тешко време.
радници секу прсте што им државне фирме не исплаћују зараде годинама а држава даје 500.000 евра за кола.


Много је куме...много.
 
Ekskluzivno otkrivamo: Tadiću kupuju novi auto!

Bezbednosne službe naložile, na osnovu stručne procene i propisanih procedura, da se predsedniku Srbije Borisu Tadiću kupi i dodeli na korišćenje novi blindirani automobil, saznaje Press!

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ivno+otkrivamo:+Tadiću+kupuju+novi+auto!.html

postavljam pitanje cemu novi auto od 500.000 evra ako postojeci vrsi svoj posao ?

i mislim zasto mora blindirani bmw serije 7 ???

sto nije narucio blindiranog yuga 45 ili bilindiranog punta ?


jok, treba kupiti blindiranu volgu:whistling:
 

Back
Top