IE 6

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tigi

Zainteresovan član
Poruka
183
Imam IE6 i Mozillu firewox, kod IE imam problem da mi se posle otvorenih 3-4 stranica, iskljucuje i prijavljuje neku gresku.Instalirao sam SP2 i opet ista stvar. Volio bih, ako ima nekog da mi pomogne, ali bez prepucavanja da je IE los(sto i ja mislim), ali navika je navika i jednostavno ne zelim da imam neke greske u kompu. Znam da je i jedno od resenja reinstalacija XP-a, ali ako neko ima neko drugo resenje, hvala unaprijed. Pozdrav svim dobrim ljudima
 
Greshke u kompu su neminovne. Da one ne postoje mnogi ljudi ne bi zaradjivali pare na razne nacine.
Elem, to sto ti se desava sa IE je sasvim normalna stvar. Reinstalacija XP nece reshiti taj problem. Taj problem mogu ( ali nece ) da reshe samo programeri iz ms, zato ti ipak odvikni se od IE ( sta ti je moc navike, navikli da ih bijem ovim, nista drugo ih ne boli ) i pocni da koristish Firefox.Licno bih ti preporucio Operu jer je mnogo bolja,( FF mi je nekako bledunjav i nema masu opcija koju ima Opera) bar po meni, ali izbor je samo tvoj.
A prelaskom na neki drugi browser ces se reshiti mnogih muka u vidu kacenja nekog virusa,dilera,popupova( ovo mozes i sa IE ali uz instalaciju dodanih PopUp blockera) itd itd itd itd....Spisak prednosti je podugacak.
Zato budi pametan, kao i masa drugih ljudi, i prestani da koristish Operu.....
VERUJ NAM!!! ;).......................Progledaces...
 
Boze hoce li mi neko od admina objasniti zasto je rec R E SH I T I u mom predhodnom postu ZAMASKIRANA???????
Joj, pa ova krstarica je definitivno uzasno mesto..c c c...
Nego,zaboravih...Btw, u Operi mozes da otvarash i po 20 nezavisnih strana, a IE morash da otvorish onoliko puta koliko hoces strana da gledash....
 
tigi:
Imam IE6 i Mozillu firewox, kod IE imam problem da mi se posle otvorenih 3-4 stranica, iskljucuje i prijavljuje neku gresku.Instalirao sam SP2 i opet ista stvar. Volio bih, ako ima nekog da mi pomogne, ali bez prepucavanja da je IE los(sto i ja mislim), ali navika je navika i jednostavno ne zelim da imam neke greske u kompu. Znam da je i jedno od resenja reinstalacija XP-a, ali ako neko ima neko drugo resenje, hvala unaprijed. Pozdrav svim dobrim ljudima
Pređi na Operu i takvih problema nećeš imati
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top