Руси преузели Пољску !

DjukaRBC

Primećen član
Banovan
Poruka
793
Руси су вратили америма за побуне у Киргизији, тако што су преузели Пољску. Авион са целом пољском англофилском владом се срушио и та иста влада је изгорела са све председником. Путин већ путује у Пољску, Медведев најавио да ће водити истрагу.
Наиме Руси су већ једном одговорили америма за Косово тако што су преузели Јужну Осетију и Абхазију од америчког вазала Грузије. Овај други одговор на америчку окупацију је био свакако много жешћи. Баш сам се изненадио кад сам видео да се браћа Руси неће препустити тако лако западним окупаторима.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Руси су вратили америма за побуне у Киргизији, тако што су преузели Пољску. Авион са целом пољском англофилском владом се срушио и та иста влада је изгорела са све председником. Путин већ путује у Пољску, Медведев најавио да ће водити истрагу. :D
Наиме Руси су већ једном одговорили америма за Косово тако што су преузели Јужну Осетију и Абхазију од америчког вазала Грузије. Овај други одговор на америчку окупацију је био свакако много жешћи. Баш сам се изненадио кад сам видео да се браћа Руси неће препустити тако лако западним окупаторима.

:

Čoveče, ti što izgiboše su nam bili prijatelji. Ubili su ih svetski moćnici.

Pre dva dana su Poljaci potpisali sa Putinom sporazum o stalnom snabdevanju Poljske ruskim gasom,
Pre dva dana je Putin otišao u Katin da položi vence na spomenik pobijenim Poljacima.

I sad je celo rukovodstvo otišlo u Rusiju da potpišu nešto- i pade avion!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Čoveče, ti što izgiboše su nam bili prijatelji. Ubili su ih svetski moćnici.

Pre dva dana su Poljaci potpisali sa Putinom sporazum o stalnom snabdevanju Poljske ruskim gasom,
Pre dva dana je Putin otišao u Katin da položi vence na spomenik pobijenim Poljacima.

I sad je celo rukovodstvo otišlo u Rusiju da potpišu nešto- i pade avion!

Добро је познато да су ти исти били англофили и да су морали због политичких поена да буду у добром односу са Русима. Добро је познато шта је све та влада радила русима. Добро је познато да се иста та влада јавно хвалила како ће правити америчке анти-ракетне базе, и како неће дозволити да их руси зајебавају.
 
Добро је познато да су ти исти били англофили и да су морали због политичких поена да буду у добром односу са Русима. Добро је познато шта је све та влада радила русима. Добро је познато да се иста та влада јавно хвалила како ће правити америчке анти-ракетне базе, и како неће дозволити да их руси зајебавају.

Trabunjaš ko Katarina Rebrača u zatvoru.

Bili su prijatelji Srbije i stradali od Novog Svetskog Poretka.
Slava im!
 
Руси су вратили америма за побуне у Киргизији, тако што су преузели Пољску. Авион са целом пољском англофилском владом се срушио и та иста влада је изгорела са све председником. Путин већ путује у Пољску, Медведев најавио да ће водити истрагу. :D
Наиме Руси су већ једном одговорили америма за Косово тако што су преузели Јужну Осетију и Абхазију од америчког вазала Грузије. Овај други одговор на америчку окупацију је био свакако много жешћи. Баш сам се изненадио кад сам видео да се браћа Руси неће препустити тако лако западним окупаторима.

:


Da nisu malo zakasneli?:zper:
 
Imate li vi ikakav dokaz za ovu teoriju zavere? Ajoooj...duboko ste zabrazdili.

Два доказа

1 чињеница да су председник, гувернер и командант војске једне земље летели у истом авиону
2 чињеница да је пилот одбио упозорења да не слеће на аеродром који није опремљен за услове слабе видљивости
 
Зар није обрнуто, у Киргизији су Руси срушили проамеричку власт а у Смоленску је убијена пољска врхушка која је тежила да постане делимично проруска.
Реци човеку видиш да не зна.
 

Back
Top