Zenski orgazam

soleares

Obećava
Poruka
70
Poštovani,

ja bih da postavim pitanje šta više da radim sa devojkom koja ne može da svr...

Imam normalan ud, i sve normalno traje, i normalna predigra.

Da li postoje žene kod kojih baš toliko teško ide?

Da li je kod njih predigra najbitnija?

kako to da rešim?

OZBILJNOST MOLIĆU
 
Imao sam i ja slicnu stvar,tripovao sam da je do mene i to dugo vremen,ali jednostavno ima djevojka blokadu,ova s kojom sam ja imao takvu situaciju,imala je dosta strog odgoj,sve je to bilo zabranjeno prije braka,ja joj bio prvi.....tako da se jedva opustila sto se tice sexa ali od vrhunca nista,kada joj bude kao najbolje,barrem ja tako mislim,sama prekine........nemam pojma.......
 
nažalost, da

dao si nam malo informacija... je l' si joj prvi dečko? da li ni sa drugim momcima (ako ih je bilo) nije mogla do orgazma?

ne znam koliko godina ima devojka, ali ako je mlada, možda treba malo iskustva, vremena da sama upozna svoje telo, da nauči šta joj prija a šta ne.
ti možeš da pomogneš strpljenjem, nežnošću...
ne bi bilo loše da razgovarate, možda ima neke strahove
 
nažalost, da

dao si nam malo informacija... je l' si joj prvi dečko? da li ni sa drugim momcima (ako ih je bilo) nije mogla do orgazma?

ne znam koliko godina ima devojka, ali ako je mlada, možda treba malo iskustva, vremena da sama upozna svoje telo, da nauči šta joj prija a šta ne.
ti možeš da pomogneš strpljenjem, nežnošću...
ne bi bilo loše da razgovarate, možda ima neke strahove

Jesam, prvi sam joj.
Ima 23 nepune. Nekako i nije u tom fazonu, pa nije upoznavala svoje telo ( mastrurbirala NIKAD ). Pricali smo o tome dosta, ali ***.
 
pa mora da ga upozna da bi znala šta joj prija a šta ne
bilo bi idealno da je uživanje u seksu urođeno, da se uživa od prvog trenutka, orgazmi pljušte... e da je bar...
ženski orgazam je tanana stvar... tako mu treba i pristupiti

opusti je, daj joj da popije čašu vina, razveži joj jezik, pričajte... samo strpljivo
i pupoljak se uništi ako se na silu otvara
 
Kontam da je veeelika mogucnost da je problem u glavi. Verovatno ne moze da se opusti, znam da se to desava i devojkama koje su duze u vezi i sa doticnim momkom su vec prethodno uspevale...ali jednostavno nesto se desi i...nece. Tako da mnogo strpljenja, razgovora, neznosti...samo polako i uspecete... Bice to sve ok.
 
Moja zena se godinama bojala da svrsi,misleci da ce se upiskiti od prevelikog uzbudjenja,pa da je ne bio blam,ona je prekidala samosvesno.To je trajalo...dok je nisam naterao da se upiski..I dobila je orgazam..u kojem i sada ume uzivati.
 
Poštovani,

ja bih da postavim pitanje šta više da radim sa devojkom koja ne može da svr...

Imam normalan ud, i sve normalno traje, i normalna predigra.

Da li postoje žene kod kojih baš toliko teško ide?

Da li je kod njih predigra najbitnija?

kako to da rešim?

OZBILJNOST MOLIĆU

Cini mi se da je u sferi svrshavanja bitnije da zensko poznaje sebe i svoje telo - vise nego muskarci sebe.

Onda treba dosta toga medju vama da je "kako treba". Dalje treba ti da budes vest, a i ona tebi dobar vodic...
 
Poštovani,

ja bih da postavim pitanje šta više da radim sa devojkom koja ne može da svr...

Imam normalan ud, i sve normalno traje, i normalna predigra.

Da li postoje žene kod kojih baš toliko teško ide?

Da li je kod njih predigra najbitnija?

kako to da rešim?

OZBILJNOST MOLIĆU

Ima ih raznih.nekim treba duze da bi svrsile,a nekim ne.neke zene nikad ne svrse,to kad sam cula frapirala sam se.neke brze,neke cesto,neke tesko,neke nikad...
 
Poštovani,

ja bih da postavim pitanje šta više da radim sa devojkom koja ne može da svr...

Imam normalan ud, i sve normalno traje, i normalna predigra.

Da li postoje žene kod kojih baš toliko teško ide?

Da li je kod njih predigra najbitnija?

kako to da rešim?

OZBILJNOST MOLIĆU


To što je tebi normalno, njoj možda nije adekvatno.
Važna je predigra, važna je želja, važno je vrijeme...možda da je pustiš da ona vodi igru, da joj kažeš da radi šta god ona želi, koliko želi...Ta neka kočnica se može ortpustiti, samo strpljenja. Šta ću, ja ne gubim nadu nikad.:)
 

Back
Top