Ubite me ako.....

Poruka
20.421
Otvorim malopre ormance gde stoji hemija da stavim novu kupku sa mirisom avokada i shvatim da je to 106-ta kupka i da nemam pojma dal cu u narednih 3 godine uspeti da potrosim sve koje sam do sad kupila. A znam da je bila tema na forumu cega imamo previse e ovo nek bude neki logicni nastavak te teme....

Javno se kunem da dok ne potrosim sve iz ormanceta necu kupiti ni jednu vise kupku ma kako divno mirisala. :evil:

A vi ???
U sta smete da se zakunete ???
I da stoički izdrzite a da ne prekrsite obecanje....


Sledeci u naslovu navedenu recenicu ...izvolte ....
 
Otvorim malopre ormance gde stoji hemija da stavim novu kupku sa mirisom avokada i shvatim da je to 106-ta kupka i da nemam pojma dal cu u narednih 3 godine uspeti da potrosim sve koje sam do sad kupila. A znam da je bila tema na forumu cega imamo previse e ovo nek bude neki logicni nastavak te teme....

Javno se kunem da dok ne potrosim sve iz ormanceta necu kupiti ni jednu vise kupku ma kako divno mirisala. :evil:

A vi ???
U sta smete da se zakunete ???
I da stoički izdrzite a da ne prekrsite obecanje....


Sledeci u naslovu navedenu recenicu ...izvolte ....

Ok je što kupuješ ali nije OK što je i ne koristiš
 
Otvorim malopre ormance gde stoji hemija da stavim novu kupku sa mirisom avokada i shvatim da je to 106-ta kupka i da nemam pojma dal cu u narednih 3 godine uspeti da potrosim sve koje sam do sad kupila. A znam da je bila tema na forumu cega imamo previse e ovo nek bude neki logicni nastavak te teme....

Javno se kunem da dok ne potrosim sve iz ormanceta necu kupiti ni jednu vise kupku ma kako divno mirisala. :evil:

A vi ???
U sta smete da se zakunete ???
I da stoički izdrzite a da ne prekrsite obecanje....


Sledeci u naslovu navedenu recenicu ...izvolte ....

Ja imam toliko majca na kratke rukave da i sama nekad zaboravim da sam nešto kupila pa se desi da kupim istu stvar koju već imam...šta ću kreten:dash:
 
Nemoj da se ste neozbiljni....i nemoj da mi chatujete ovuda...nije ovo tema o meni i mojim kupkama, niti o namerama sta cete da kupite iako znate da vam ne treba , ovo je tema o tome sto NECETE kupiti i onda kad vam srce iste i kad vas svrbi novcanik.

Ako nemate da kazete nista na tu temu bolje nemojte nista ni da kazete :azdaja:
 
Ја с стално заричем да нећу да купим ништа из Орифлејм и Ејвон каталога, а увек купим, бар купку или неку мазалицу!
Истекао рок трајања неким мазанијама, и гледам их, а немам срца да их бацим, иако никад неће затребати! :sad2:
 
Не смем! Сама се себи заклињем, кад бих пред неким изговорила, морала бих и да одржим обећање... :sad2:

Заиста сам пре неки дан гледала све те купке и креме за тело..па да имам слоновску кожуру, не бих их потрошила!
А стипса сам и да их поколним, купила сам оне које ми се допадају...
 
Лакове сам искористила за бојење којечега, а данас углавном ми се осуше, у последње врем купим она мини паковања, и то се осуши, имам их превише, а нисам мазала нокте месецима, имам на њима гел у боји, не треба ми лак.
 
Лакове сам искористила за бојење којечега, а данас углавном ми се осуше, у последње врем купим она мини паковања, и то се осуши, имам их превише, а нисам мазала нокте месецима, имам на њима гел у боји, не треба ми лак.

Meni su kratki nokti, ne volim kad su nenalakirani, i non stop nađem izgovor za "samo još jednu nijansu crvene boje" :roll:
 
Ја сам годинама мазала нокте, понекад два пута дневно, да ми се слажу уз шминку и гардеробу. Бог поживео френч маникир!!!
А сад имам гел на ноктима, и ослобођена сам свакодневног мацкања.
Иако, волела сам то, а сад ме мрзи, већ дуго..
 
E i ja sam keve mi fanaitik za kozmetiku...Kad udjem u Lilly ne izadjem a da kasa ne otkuca racun preko 3-4000...Imam dve police pune prepune dezodoransa,mleka za telo,kutija jedna puna labela,kupku nemam 106 al imam 12(nivea apricot sabija uhhhh)...dobro ok ima tu i poklona i skupih parfema,i onih malo jeftinijih...vlaznih maramica 100nekih pakovanja,i opet sam danas u lillyju kupila neke od 31din...jednostavno jace od mene...onda idem ulicom neki covek prodaje neke 3pakovanja 50din of cors kupim...prepati za kosu ne pitaj te...kreme,maske,sprejevi,peenee
 

Back
Top