necemo o kosovu, vazi???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ne bih se smeo kalditi da je bilo koja tema na ovompf. otisla u zaborav a da se nije nekako na njoj raspravljalo,uslovno receno, i o kosovu. zasto je to tako? da li moze jedna tema da bude otvorena, da se raspravljao o njoj, a da se ne spomene kosovo. ja mislim da ne moze. ne zato sto je svima toliko stalo do kosova, razlog je sto je nekima kosovo krivo za sve njihove poraze. za sve sto im lose ide krivo im je kosovo.
imamo i mi takve ovde, ali ovima mojima je za sve kriv milosevic.
 
ne bih se smeo kalditi da je bilo koja tema na ovompf. otisla u zaborav a da se nije nekako na njoj raspravljalo,uslovno receno, i o kosovu. zasto je to tako? da li moze jedna tema da bude otvorena, da se raspravljao o njoj, a da se ne spomene kosovo. ja mislim da ne moze. ne zato sto je svima toliko stalo do kosova, razlog je sto je nekima kosovo krivo za sve njihove poraze. za sve sto im lose ide krivo im je kosovo.
imamo i mi takve ovde, ali ovima mojima je za sve kriv milosevic.

Prvo da vratite sve pare koje su ulagane u Kosovo i sve pare za struju, vodu i telefon, koje niste decenijama plaćali.
 
ne bih se smeo kalditi da je bilo koja tema na ovompf. otisla u zaborav a da se nije nekako na njoj raspravljalo,uslovno receno, i o kosovu. zasto je to tako? da li moze jedna tema da bude otvorena, da se raspravljao o njoj, a da se ne spomene kosovo. ja mislim da ne moze. ne zato sto je svima toliko stalo do kosova, razlog je sto je nekima kosovo krivo za sve njihove poraze. za sve sto im lose ide krivo im je kosovo.
imamo i mi takve ovde, ali ovima mojima je za sve kriv milosevic.
Zato sto smo neprijatelji najmladje evropske multietnicke demokratije i, uopste, slobodnog sveta.
 
Jesu li oni oteli te pare????
A kao drugo,pare da trazis od onih profitera koji primaju 50.000 iz Beograda i plus uzimaju iz Pristine po 200 eura...e od njih da trazis pare da ti vrate!!!

Oteli su teritoriju, a pare su dobijali od drugova komunista.
Jer komunisti su najviše pomagali svima, sem Srbima i Srbiji.
A to albanci dobro znaju, pogotovu drugovi komunisti albanci.
 
ko je kome duzan, o tome cemo kad dodje vreme. kod nas se govorilo o tuzbi, ali je prihvaceno da se prvo saceka da platite ostalima, pa tek onda nama ,ipak oni imaju prednost.

Ево нећемо о Косову. Да си ишао у српску школу знао би да се пише дискриминација а не дискринианција.
 
ne bih se smeo kalditi da je bilo koja tema na ovompf. otisla u zaborav a da se nije nekako na njoj raspravljalo,uslovno receno, i o kosovu. zasto je to tako? da li moze jedna tema da bude otvorena, da se raspravljao o njoj, a da se ne spomene kosovo. ja mislim da ne moze. ne zato sto je svima toliko stalo do kosova, razlog je sto je nekima kosovo krivo za sve njihove poraze. za sve sto im lose ide krivo im je kosovo.
imamo i mi takve ovde, ali ovima mojima je za sve kriv milosevic.

pa mi srbi imamo potpuno pravo da za danasnju propast nase zemlje u najvecem stepenu osudimo kosovo, to jest kosovski narod, to jest kosovske srbe.
da nije bilo njih da davaju najvecu i apsolutnu podrsku najvecem srbozderu u istoriji naseg naroda, velikim delom bi se srpska tragedija izbegla ili bar ublazila.
ali sta ces. primitivan i nepismen narod............nesto inteligentno i pametno se nije moglo ni ocekivati od njih. to je znao i milosevic i zato se u svojoj srbozderskoj politici oslonio prvenstveno na kosovske srbe a zatim na bosanske srbe.................
 
pa mi srbi imamo potpuno pravo da za danasnju propast nase zemlje u najvecem stepenu osudimo kosovo, to jest kosovski narod, to jest kosovske srbe.
da nije bilo njih da davaju najvecu i apsolutnu podrsku najvecem srbozderu u istoriji naseg naroda, velikim delom bi se srpska tragedija izbegla ili bar ublazila.
ali sta ces. primitivan i nepismen narod............nesto inteligentno i pametno se nije moglo ni ocekivati od njih. to je znao i milosevic i zato se u svojoj srbozderskoj politici oslonio prvenstveno na kosovske srbe a zatim na bosanske srbe.................

zaboravio si one nase "ljute krajisnike"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top