Koja je uloga muskarca u vasem zivotu?

Kakvu i koliku ulogu igra muskarac u vasem zivotu, osim ustaljenih uloga oca vase dece i zadovoljenja prirodnih potreba?


:think: Odlicno pitanje, ni ja sama sebi ne bi bolje postavila .
Mislim da se spisak upravo tu i zavrsava , mada bi dodala stavku koju je koleginica ispod navela kao zadnju.
Ništa ja tu ne bih dodala. Osim, možda, da sam ja i njemu majka.:confused:

Toliko.
I to mi je puno.
 
:think: Odlicno pitanje, ni ja sama sebi ne bi bolje postavila .
Mislim da se spisak upravo tu i zavrsava , mada bi dodala stavku koju je koleginica ispod navela kao zadnju.


Toliko.
I to mi je puno.

Blago njemu, znaci ti zaradjujes, krecis, cistis podrum, donosis drva,popravljas uredjaje, ides po drzavnim institucijama, popravljas auto.... i naravno peres, peglas, kuvas, setas decu, spremas stan ... i naravno ucestvujes u drustvenom zivotu.
 
Blago njemu, znaci ti zaradjujes, krecis, cistis podrum, donosis drva,popravljas uredjaje, ides po drzavnim institucijama, popravljas auto.... i naravno peres, peglas, kuvas, setas decu, spremas stan ... i naravno ucestvujes u drustvenom zivotu.

Ni on ne radi 7 od 8 navedenih tzv MUSKIH stvari.... :roll:

Te prema tome aj ti lepo u 12 vek odakle si dosao pa tamo donosi drva, popravljaj auto , pusti nas savremene da ovde iskazemo sve mane veka u kome zivimo , emancipovanost i ostalo.... :bye:
 
Ај, Мирка, признај да сама цепаш дрва, шта се сад фемкаш? ;)

Мој мушкарац мени служи за кишељење купуса. Нико то од њега не ради боље! :brus:
Ето, то му је главна улога. :rtfm:
Деца не носе његово презиме, те нема улогу презименодаваоца, само децоправитеља.
 
Sama cepam zivce muzu.
I majstorima.
I drzavnim sluzbenicima.
I po nekom forumasu .

Sve sama ...majku mu mnogo sam bre sposobna ....ne valja to vidis ....poslovi treba da se dele na muske i zenske....pa onda ja lepo kuvam rucak on popravlja sporet.

Ja zalozim vatricu on donosi drva .

Ja stojim u redu a on se svadja sa drzavnim sluzbenicima ...

Ja slupam auto a on ga popravlja .

E to je idila :heart:
A ne ovo sto ja zivim ....
:evil:
 
Mlada sam pa mi je muskarac trenutno samo igracka...Nemojte da me napadate,ne menjam partere itd...Ne znate sta mi se izdesavalo,o tome ne zelim da pricam,al imam debelii razlog da svakog kastriram hahahah

Idi kuci, jos jedna devojcice sa tuznom prosloscu za koju nisi ti kriva, ali imas prava da se igras svojim igrackama. Ne sme niko da te napada, dok mu cupas rukice i nogice.
 
Kakvu i koliku ulogu igra muskarac u vasem zivotu, osim ustaljenih uloga oca vase dece i zadovoljenja prirodnih potreba?

Igra ulogu prijatelja, ljubavnika, oslonca, zna i ume da me nasmeje...
Svaki dan mi kaže lepu reč... poljubi me... zagrli...
Rešava moje probleme, kad ne mogu sama...
Tu je za mene... uvek...
Brine o meni...

Za mene je jedini, neponovljivi, i najbolji... niko to sve ne bi umeo kao on... :heart:
 

Back
Top