Јадна ли си омладино наша... Vol. 1,5

- - - - - - -

Iskusan
Banovan
Poruka
5.797
...koja racionalizuješ (po internet forumima).

iliti tinejdžeri i frustracije

* * *

1.

šta zapravo stoji iza ovih, krajnje konfuznih, naslova?


ostatak naše jadne, visokomoralne omladine, izrazio je i izražava gađenje prema svojim nemoralnim vršnjacima na razne načine. jedan od primera je klip koji se se nalazi u spojleru.

na koji način su ovakve pripadnice ženskog pola zaslužive takav tretman?

naravno, zbog toga što je njihovo ponašanje u najmanju ruku promiskuitetno, što se za te devojke može reći da su zainteresovane samo za materijalnu stranu života...

...ili pak?

2.

pogledajmo malo pomnije.
snimak, negde oko osmog minuta. transkripcija:

(...) zato što si ti toliko retardirana riba i znači, ne znam što sam te adovao za prijatelja, majke mi. i naravno nisi me prihvatila zato što...

ili pak zbog ove ispovesti koju na ivici suza priča odbijeni gospodin.

quod erat demonstrandum.

3.

uzmimo "nasumice odabran" komentar sa teme bliznakinje:

E pogledao sam klip do kraja prvog minuta i smučilo mi se. Znači ne vidim nikakvu lepotu u tome. Ona će da bude silovana sigurno... Znači jesu muškarci neki glupi koji rade to, ali po meni su te devojčice još gluplje tj. glavni krivci. Imao sam devojku, raskinuo sam sa njom, ali se nije oblačila tako čoveče... :roll: I kada vidim negde po gradu da se neka klinka nabacuje tako starijim dečacima pobegnem što dalje odatle. Znam dva primera tih gluposti, devojčice jedna 13, jedno 12 godina a svašta rade... Ona od trinaest ima dečka u trećoj godini srednje, a ona od 12 ima mlađe momke, ali ih ima sigurno 5, i zajedno sede oko nje i pričaju, ne smeta im. :roll:
Znači plač. Ali šta ćeš, Bog nam je dao tu slobodu u nadi da ćemo je mi dobro iskoristiti, ali neke baš briga. Ajde da je ateist, ali pravoslavac, to je greh za nas...

odnosno

E pogledao sam klip do kraja prvog minuta i smučilo mi se. Znači ne vidim nikakvu lepotu u tome.

iz čega logički proizilazi

Ona će da bude silovana sigurno...

sigurno.
logička tenzija...spazam musculus bulbospongiosusa.

q.e.d.

ostatak su naravno priče o slobodi; o Bogu; o religiji; o odgovornosti; moralitet.

* * *
p.s.

dakle, tinejdžeri, koji su vaši razlozi?
 
Ko sto rekoh...ja izrazih gadjenje prema onim klincima sto pricaju o kriminalu(i onaj mali(pogled laser(il sta vec)))......
ali ova devojka mi je ono...jedna klasicna siskava klinkica koja gleda dobro da se proda....msm sta sad..ni prva ni poslednja....gastoz je retard.....

:mala mi je anti zato sto ima spustene siske do nosa fazon..to mi je degenski..al opet je prelepa...........
to da ce biti silovana je tezak kretenluk...ko sto je neki klinac pricao da ce neki likovi biti narkomani zato sto se tuku...zakljucak dostojan dvanestogodisnjeg deteta.....\

btw....dobara tema....
 
Ko sto rekoh...ja izrazih gadjenje prema onim klincima sto pricaju o kriminalu(i onaj mali(pogled laser(il sta vec)))......
ali ova devojka mi je ono...jedna klasicna siskava klinkica koja gleda dobro da se proda....msm sta sad..ni prva ni poslednja....gastoz je retard.....

:mala mi je anti zato sto ima spustene siske do nosa fazon..to mi je degenski..al opet je prelepa...........
to da ce biti silovana je tezak kretenluk...ko sto je neki klinac pricao da ce neki likovi biti narkomani zato sto se tuku...zakljucak dostojan dvanestogodisnjeg deteta.....\

btw....dobara tema....

dobra tema
Slazem se gotovo skroz sa Monomaxom.

Inace nevezano za sve ovo, ne zna se vis ko je gori, svako pokusava da na pogresne nacine uradi nesto. Samo mozes da gledas ko je manje los :lol:. U ovom slucaju ta devojka je manje losa od Gastoza, koji je psuje na vrlo seljacki nacin i folira se.
 
moze prevod za glupu,mamurnu sirotinju koja nema tako fino izdefinisan vokabular kao vas i koja n'ume da cita izmedju redova i da ukapira sta pokusavate reci?
:heart:
dobra tema
Slazem se gotovo skroz sa Monomaxom.

Inace nevezano za sve ovo, ne zna se vis ko je gori, svako pokusava da na pogresne nacine uradi nesto. Samo mozes da gledas ko je manje los :lol:. U ovom slucaju ta devojka je manje losa od Gastoza, koji je psuje na vrlo seljacki nacin i folira se.

Bratislave ogranicen si skoro k'o monomax
 
ne ne,nemam ja nista protiv tebe svega mi,dobar si decko,al' surova je istina
nemoj da se trpas,kad ne znas

kad si debil debil si,simpatican si,odvalis nesto ispadne fora,vole te

i dodju par vas tu da seru

a znas u cemu je fora, jos pricas o teizmu na nekoj temi,pricas o ateizmu,pricate o moralu,pricate o lepoti komentarisete stvari koje ne postoje koje je nelinearan i nelogican ljudski um stvorio

a vodite se svi zdravom logikom i argumentima,ALO univerazalan zakon je zakon kojim je stvoreno i koji moze biti potkrepljen argmentima,a ne ono sto je stvoreno
plus sto se razbacujete izrazima sto skupljate svaki dan po internetu ili ko zna gde da bi pametnije zvucali:lol:
 
...koja racionalizuješ (po internet forumima).

iliti tinejdžeri i frustracije

* * *

1.

šta zapravo stoji iza ovih, krajnje konfuznih, naslova?


ostatak naše jadne, visokomoralne omladine, izrazio je i izražava gađenje prema svojim nemoralnim vršnjacima na razne načine. jedan od primera je klip koji se se nalazi u spojleru.

na koji način su ovakve pripadnice ženskog pola zaslužive takav tretman?

naravno, zbog toga što je njihovo ponašanje u najmanju ruku promiskuitetno, što se za te devojke može reći da su zainteresovane samo za materijalnu stranu života...

...ili pak?

2.

pogledajmo malo pomnije.
snimak, negde oko osmog minuta. transkripcija:



ili pak zbog ove ispovesti koju na ivici suza priča odbijeni gospodin.

quod erat demonstrandum.

3.

uzmimo "nasumice odabran" komentar sa teme bliznakinje:



odnosno



iz čega logički proizilazi



sigurno.
logička tenzija...spazam musculus bulbospongiosusa.

q.e.d.

ostatak su naravno priče o slobodi; o Bogu; o religiji; o odgovornosti; moralitet.

* * *
p.s.

dakle, tinejdžeri, koji su vaši razlozi?

Xaxaxaxaxaxa ovaj mi je drug iz Svilajnca,zivi u Francuskoj...lud ko struja xD xaxaxa
 
Ap ne smaraj
@topik/oftopik

Doticnog odbijenog na ivici suza gospodina licno poznajem, slavio je Novu godinu u istom lokalu gde i cela moja generacija, tip je gastarbajter iz jednog manjeg resavskog grada, otkad proizvodi i distribuira gastoz storiz prava je zvezdica medju svojim bivsim drugovima, mada je i ranije bio.

Hocu da kazem da znamo svi da u Francuskoj koja je zemlja makar po standardu zivota i kategorizaciji lepog i prihvatljivog ponasanja kod mladih - milionima svetlosnih godina udaljena od Srbije( i to istocne u njegovom slucaju ), ovakvi se likovi ( inace, decko nije potpuno zdrav to je svima jasno) ne provode bas ko bubreg u loju, jos kad se na njegov defekt doda to da je Jugosloven u Francuskoj...
Maler.

Da ga ne pravdam dalje;
Nadrealisto, nismo svi ko Gastoz :] a nije ni vecina, ne. :]
 
sada sam opet gledo ovo sranje,ovo je jedan od onih klipova koji bude ono najgore u meni,tip samo lupa,prazni debelo crevo,a jos kda krene da srce iz onog tanjira,eeeee pa rodjace da si mi sad ovde lopatom bi ti svaku kost pomerio za 2 metra od trenutne lokacije,majku ti ***** umisljenu.Ovaj klp sam gledao u utorak(tj sredu)oko 3 ujutro na nekoj proslavi,kad mi neki drug pusti ovo sranje(kao dobra fora)e,samo kad se setim,tip smara,smara,smara,a ja jos vidim ovo traje 10 min,reko zajebi,Djuro aj gasi ovo sranje
kako bi ga tuko,satima bi se na njemu praznio
 
Poslednja izmena:
Ako ste gledali slavni dokumentarac "Vidimo se u citulji", secate se sigurno one neke ribe "Hocu da budem poznata... da me ljudi primecuju..." isl, e ona vam je jos davnih dana objasnila celu tu problematiku.

A to sto je ovaj hteo da je doda, da vidi slike... nije greh biti radoznao.

I da dodam:
Sto se teme tice:nzm ljudi kako vas ne mrzi da bivate optereceni drugim ljudima i drugim socijalnim grupama?
Da svako od nas razmislja o sopstvenoj psiho-fizickoj konstrukciji,pa savrsenstvo bi dostigli.
Realno... ali skroz :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top