Kako treba momak da se ophodi prema devojci koju voli:

Leeman

Zainteresovan član
Poruka
427
KAKO TREBA MOMAK DA SE OPHODI PREMA DJEVOJCI:

Kada ona besno ode od tebe- PRATI JE
Kada te gleda u usta-POLJUBI JE
Kada te gurne ili udari-ZAGRLI JE I NE PUSTAJ JE
Kada pocne da te psuje-POLJUBI JE I RECI JOJ DA JE VOLIS
Kada je tiha-PITAJ JE STA SE DESAVA
Kada te ignorise-POKLONI JOJ SVU SVOJU PAZNJU
Kada te povuce-POVUCI I TI NJU
Kada je vidis potpuno nesredjenu,u najgorem izdanju-RECI JOJ DA JE PRELEPA
Kada je vidis kako place-ZAGRLI JE I NE PRICAJ NISTA
Kada je vidis kako hoda-ZAGRLI JE IZNENADA OTPOZADI
Kada je uplasena-BRANI JE
Kada nasloni njenu glavu na tvoje rame-PODIGNI JOJ GLAVU GORE I POLJUBI JE
Kada ti ukrade tvoj omiljeni kacket-DAJ JOJ DA GA ZADRZI
Kada te zeza-ZEZAJ I TI NJU I NATERAJ JE DA SE NASMEJE
Kada ti ne odgovara duze vreme-RECI JOJ DA JE SVE OK
Kada te gleda sa sumnjom-DRZI SE ISTINE
Kada ti kaze da joj se svidjas-ONA HOCE DA TE ZBUNU
Kada te uhvati za ruku-IGRAJ SE NJENIM PRSTIMA
Kada te slucajno gurne-GURNI I TI NJU
Kada ti kaze tajnu===[ nikome ni rec ]
Kada te gleda u oci-NE SKRECI POGLED DOK ONA TO NE UCINI
Kada ti kaze da joj nedostajes-ONA OSECA BOL
Kada joj polomis srce===[ bol NIKADA ne ode ]
Kada kaze da je gotovo-ONA I DALJE ZELI DA BUDES NJEN
Kada proctira ovo-JAKO ZELI DA I TI PROCITAS
Kada je ljuta-ZAGRLI JE I NE PUSTAJ JE.
Kada joj je dosadno i kada je tuzna-IZADJI SA NJOM
Ostani na telefonu sa njom iako nista ne pricate.
Nikad joj ne daj da njena rec bude poslednja.
Nikad je ne zovi ribom,lepa ili slatka je mnogo bolje.
Reci joj da je volis vise nego ona tebe.
Svadjaj se sa njom kako je ona najbolja devojka na svetu.
Kada kaze kako je sve ok-reci joj da joj ne verujes i pricaj sa njom
Zovi je u 00:00 na njen rodjendan,da joj kazes da je volis.
Ostani budan sa njom celo vece kada je bolesna.
Gledaj njen omiljeni film ili seriju sa njom iako mislis da je glupa.
Daj joj da nosi tvoju garderobu.
DAJ JOJ DO ZNANJA DA TI JE NAJVAZNIJA.
POLJUBI JE NA KISHI!

Zivela ljubav!
 
KAKO TREBA MOMAK DA SE OPHODI PREMA DJEVOJCI:

Kada ona besno ode od tebe- PRATI JE
Kada te gleda u usta-POLJUBI JE
Kada te gurne ili udari-ZAGRLI JE I NE PUSTAJ JE
Kada pocne da te psuje-POLJUBI JE I RECI JOJ DA JE VOLIS
Kada je tiha-PITAJ JE STA SE DESAVA
Kada te ignorise-POKLONI JOJ SVU SVOJU PAZNJU
Kada te povuce-POVUCI I TI NJU
Kada je vidis potpuno nesredjenu,u najgorem izdanju-RECI JOJ DA JE PRELEPA
Kada je vidis kako place-ZAGRLI JE I NE PRICAJ NISTA
Kada je vidis kako hoda-ZAGRLI JE IZNENADA OTPOZADI
Kada je uplasena-BRANI JE
Kada nasloni njenu glavu na tvoje rame-PODIGNI JOJ GLAVU GORE I POLJUBI JE
Kada ti ukrade tvoj omiljeni kacket-DAJ JOJ DA GA ZADRZI
Kada te zeza-ZEZAJ I TI NJU I NATERAJ JE DA SE NASMEJE
Kada ti ne odgovara duze vreme-RECI JOJ DA JE SVE OK
Kada te gleda sa sumnjom-DRZI SE ISTINE
Kada ti kaze da joj se svidjas-ONA HOCE DA TE ZBUNU
Kada te uhvati za ruku-IGRAJ SE NJENIM PRSTIMA
Kada te slucajno gurne-GURNI I TI NJU
Kada ti kaze tajnu===[ nikome ni rec ]
Kada te gleda u oci-NE SKRECI POGLED DOK ONA TO NE UCINI
Kada ti kaze da joj nedostajes-ONA OSECA BOL
Kada joj polomis srce===[ bol NIKADA ne ode ]
Kada kaze da je gotovo-ONA I DALJE ZELI DA BUDES NJEN
Kada proctira ovo-JAKO ZELI DA I TI PROCITAS
Kada je ljuta-ZAGRLI JE I NE PUSTAJ JE.
Kada joj je dosadno i kada je tuzna-IZADJI SA NJOM
Ostani na telefonu sa njom iako nista ne pricate.
Nikad joj ne daj da njena rec bude poslednja.
Nikad je ne zovi ribom,lepa ili slatka je mnogo bolje.
Reci joj da je volis vise nego ona tebe.
Svadjaj se sa njom kako je ona najbolja devojka na svetu.
Kada kaze kako je sve ok-reci joj da joj ne verujes i pricaj sa njom
Zovi je u 00:00 na njen rodjendan,da joj kazes da je volis.
Ostani budan sa njom celo vece kada je bolesna.
Gledaj njen omiljeni film ili seriju sa njom iako mislis da je glupa.
Daj joj da nosi tvoju garderobu.
DAJ JOJ DO ZNANJA DA TI JE NAJVAZNIJA.
POLJUBI JE NA KISHI!

Zivela ljubav!

Znaci on mene voli. :)
Mislim da sam to vec znala
 
E, ja sam iz BG, a ona je bila iz NS, pazi ona navodno nije mogla da dodje ni jednom do mene, a ja sam bukvalno visio kod nje, ko da mi je u komsiluku. A posebno sto sam joj ama bas sve zelje citao iz ociju. I sve cinio samo da bude ona srecna dok je samnom. I jednog lepog dana mi rece da nema nista izmedju nas, tek tako. Tako da sam se dooobro razocarao u zenski rod nazalost:worth:
A, da je zaboravim, bih ja vrlo rado, da mogu. Ali sta da radim kada sam je tako ludo zavoleo, i ne izlazi mi iz glave, cak nakon vise od mesec dana
 
E, ja sam iz BG, a ona je bila iz NS, pazi ona navodno nije mogla da dodje ni jednom do mene, a ja sam bukvalno visio kod nje, ko da mi je u komsiluku. A posebno sto sam joj ama bas sve zelje citao iz ociju. I sve cinio samo da bude ona srecna dok je samnom. I jednog lepog dana mi rece da nema nista izmedju nas, tek tako. Tako da sam se dooobro razocarao u zenski rod nazalost:worth:
A, da je zaboravim, bih ja vrlo rado, da mogu. Ali sta da radim kada sam je tako ludo zavoleo, i ne izlazi mi iz glave, cak nakon vise od mesec dana


Poslusaj me,da ne bi odlazili u offtopic suvise>

Ja sam imao nekih 5 ozbiljnijih veza,i najbitnije je da na kraju razmislis zasto je doslo
do prekida,ako nije do tebe bilo ONDA NEMA RADI CEGA DA PATIS,PUSTI KUCKU
NEK IDE U TRI LEPE!

Ja sam najvise propatio zbog svoje prve devojke,zbog svih ostalih minimalno,jer sam posle prve
shvatio da greska nije nikada bila u meni nego u njima,i pusti je,gledaj neku drugu,ili ako
ti se ne ulazi u drugu vezu,iskuliraj,zezaj se s drustvom...nemoj da te to tishti,zivot ide
dalje,ko mu **** mater,ona te nije htela,nije te ni zasluzila,sve na kraju dodje na svoje,
veruj mi,sve u zivotu,i oni koji naprave gresku,posle shvate da su je napravili,i onda pate,
a ti ako si pametan,ako ti se ikada desi da ti se ona ponovo javi ti je odjebi,nije te vredna,
ako nije umela da te zadrzi za sebe,nece nikad umeti.

Veruj mi,naucio sam,kad jedna nit pukne,ona prva,originalna,svako naredno krpljenje nece
imati istu jacinu niti kvalitet,nema sanse,jednostavno,evo navescu ti jedan primer koji nema veze
sa devojkama ali ima sa necim drugim>

Imam burazera koji je 4 godine mladji od mene i bilo je perioda kad se nismo uopste slagali,
jer smo skroz drugi karakteri i on i ja,uvek sam osecao da moram da ga vucem za sobom...
I evo sad pre par meseci je pala jednu zajednicka odluka medju nama,onako bratski da se
odselimo odavde gde zivimo,da ostavimo sve u tri lepe,jer se i on bio mnogo puta razocarao
i u jednu svoju bivsu devojku koja mu je puno znacila,a i u ljude...i onda je najbolje okrenuti
ledja i nastaviti dalje.

Ono sto sam hteo da ti kazem je da nam je trebalo dosta vremena da dodjemo na nesto zajednicko
kao braca,ali nikad nismo rekli jedno drugom jebi se tamo,znaci nit nikad nije bila prekinuta,kad
se jednom nesto trajno prekine,jako tesko se ponovo uspostavlja ravnoteza.

Zaboravi je,ako ti je lakse,nadji devojku za jedno vece,olaksaj sebi stvar,moras da je izbrises iz zivota.
 
E, fala ti puno, stvarno mi pomazes (bez ironije iskreno):)
Nego, to mi je bila prva iskrena ljubav, prva, prema kojoj sam bio ozbiljan, za nesto vise od samog zezanja, medjutim, kako kaze oliver mandic:
Danas mi se javljala, sve mi svasta napricala, kako sam ovakav i onakav, a sam znam da sam sve cinio da njoj bude lepo (ton nikada nisam podigao, a kamoli neku ostru ili ruznu rec rekao), jer sam je puno voleo. A, najvise krivim sebe, sto nisam imao ni snage ni srca da joj i ja svasta kazem, vec sve fino i lepo, kao da je sve ok. Ali, nadam se da cu tu gresku ispraviti, i da me nece kostati padanja ispita.
A sto se tice izlazaka i devojke za vece, to ne praktikujem, slabije izlazim, i mnogo mi je znacajnije da sam sa devojkom prijatelj, da mogu da se poverim, nego da opa-cupa za jedno vece:D

Eto mene na ovom forumu, bas iz ovakvog razloga, a omiljeni mi je ovaj podforum:cool:
 
E super vam je ova tema,mene interesuje slicno pitanje,sa devojkom sam u vezi skoro meseca dana,sve do posledenjih par dana sve je bilo nekako sjajno,ali od skoro mi se slabije javlja na drustvenim mrezama a ja vidim da je prisutna na mrezi,tek kasnije mi odgovori,i bas kako kaze malopre drug ja sam radio 95% stvari,i dalje to sve radim,jer mi se toliko svidja da vam ne mogu opisati,rekao sam je par puta da je volim mada je to bila dosta rano pa sam tu zasro ali sam se ispravio,ali ne bih sada da pricao o tome,uglavnom izvukao sam se,i sad joj tepam,ne skidam pogled sa nje,uskoro ce nam biti meseca dana veze,i planiram da joj kupim neku plisanu igracku,cokoladu i tako,ali ne znam da li sam ja samo umislio da veza polako nestaje ili se to stvarno desava,u pocetku smo se vidjali na 2-3 dana,a sad na 4 dana,ne znam da li je to ok,ali ono i ona je meni ranije vise tepala i tako,mada kad se vidimo osecam da joj je prijatano,i dosta se smejemo,necu da se hvalim ali stvarno umem da nasmejem ljude,pa ne znam da li ja samo umisljam ali ona mi je stalno u mislima i mnogo vam hvala za onaj text sada tek necu odustajati od onih svih navedenih stvari.Poz i slobodno udrite,recite sta mislite,i izvinite sto sam se raspisao.
 

Back
Top