ne znam, a vi?

macence

Početnik
Poruka
50
Potrebna mi je vasa pomoc.
Kako da uklopim spyware, firewall i antivirusni kaspersky. Imam Peer guardian, anti tojanca a2 vec u kompjuteru.
Imam i trojanca koji mi je upao u TEMP na C disku ali nece nikako da se izbrise! Pokusala sam da ga pronadjem i nisam uspela jer ga nema!!! Sta da radim?Mislim da se trojanac zove Stubby. Kako da ga skinem? Jer to je trebalo da uradi anti trojanac ali nije. Dal postoji neko drugo resenje????
 
macence:
Potrebna mi je vasa pomoc.
Kako da uklopim spyware, firewall i antivirusni kaspersky. Imam Peer guardian, anti tojanca a2 vec u kompjuteru.
Imam i trojanca koji mi je upao u TEMP na C disku ali nece nikako da se izbrise! Pokusala sam da ga pronadjem i nisam uspela jer ga nema!!! Sta da radim?Mislim da se trojanac zove Stubby. Kako da ga skinem? Jer to je trebalo da uradi anti trojanac ali nije. Dal postoji neko drugo resenje????

Da, resenje je da prestanes da koristis kompjuter ili da pocnes malo da koristis taj mozak da pokrene tih 10 prstiju da ukucaju to sto trazis u neki pretrazivac na internetu.
 
macence:
Potrebna mi je vasa pomoc.
Kako da uklopim spyware, firewall i antivirusni kaspersky.
:shock:???????????? Sta je pisac hteo ovim da kaze????
macence:
Imam Peer guardian, anti tojanca a2 vec u kompjuteru.
Sta da ti kazem sem bravo!!!
macence:
Imam i trojanca koji mi je upao u TEMP na C disku ali nece nikako da se izbrise! Pokusala sam da ga pronadjem i nisam uspela jer ga nema!!! Sta da radim?Mislim da se trojanac zove Stubby. Kako da ga skinem? Jer to je trebalo da uradi anti trojanac ali nije. Dal postoji neko drugo resenje????

Joj, sestro, sta napisa ti, zivota ti????
Ako sam dobro ukapirao, imash trojanca.
Ukljuci "show hidden files" i nadji trojanca u tom temp folderu i obrishi ga rucno. Ako se posle restarta ponovo pojavljuje, iskoristi neki AV ( predhodno iskljuci system restore ) Ako nece ni tako, onda probaj sa Trojan Removerom ili nekim drugim softverskim resenjem, a ako nece ni tako ONDA POBOGU POCNI DA SE DRUZIS SA COVEKOVIM NAJBOLJIM PRIJATELJEM, A ON SE ZOVE GOOGLE!!!!
 
[quote="AxeZ?[/quote]

Da, resenje je da prestanes da koristis kompjuter ili da pocnes malo da koristis taj mozak da pokrene tih 10 prstiju da ukucaju to sto trazis u neki pretrazivac na internetu.[/quote

I VI OVO SMATRATE ZA POMOC?????
MISLILA SAM AKO POSTAVIM NEKO PITANJE DA CE MI NEKO I ODGOVORITI PAMETNO? A NE DA SE IZIGRAVA!!!!!!!
AKO NE ZELITE DA ODGOVORITE I POMOGNETE BILO BI BOLJE DA PREDJETE NA NEKU DRUGU TEMU. STA MISLITE ? VI STE NAJPAMETNIJI A ONI KOJI NE ZNAJU ONO STO VI ZNATE ONDA SU GLUPI I DA TREBA DA UKLJUCE MOZAK!!!!
MNOGO STE MI POMOGLI!!!KO DA VI NISTE IMALI OVE PROBLEME KAD STE POCINJALI!!!!!
 
Eh. zar niko nema strpljenja.. Vidi se da nema ANDRAVK odavno ovde.. Onaje najtemeljitija i najpreciznija da da odgovore.. Da postoji dosta postova sa ovim ili onim odgovorima.. Piscu koji trazi odgovor preporuka da ne baca odmah drvlje i kamenje na odgovore nego da se obrati lijepo a drugima koji daju nedovrsene odgovore preporuka ljudska da se ne javljaju uopste..

Dakle, imas problema sa trojncem..
Koliko mogu da primjetim da si rekao bih frisak/friska u svijetu racunara..

Pa vidi... Imas Av.. Prvo i osnovno.. Pokreni racunar i drzi dugme na tastaturi F8 i pokusaj da se ulogujes kao administrator u SAFE MODE.. Mislim da ti nece biti tesko da pratis nekoliko malih upustava da bi usao/la u safe mode.. Kada to uradis pokreni svoje AV programe i preskeniraj svoj racnar.. Za viruse Av progam, za spyware neki od programa koji ubijaju tu gamad (ad-aware 6.0 ili SE, spybot search & destoy. Ukoliko ne nadju nista a i dalje sumnjas da imas virus ili sta vec onda lijepo pokrenes Windows explorer i opciju tools pa zatim zadnju opciju (kod mene je na srpskom i pise opcije fascile) i dobijes jedan dijalog prozor u kome treba da izaberes opciju WIEV i nadjes ponovo opciju koja se zove show hiden files and folder (znaci ukljuciti to) i sve to potvrditi sa apply ili OK gdje treba.. Zatim ides na pretragu u opciji search.. Ukucaj ime tog virusa ili sta je vec i pokusaj da ga pronadjes.. Ako nadje onda ga lijepo oznaci sa edit/sellect all i obrisi..

Posto si to nadam se sve izveo/la onda lijepo restartuj racunar i pokreni svoj WIn ponovo...

Mislim da sam pomogao.. Pozdrav....GZ
 
Da, potrebna je iz prostog razloga sto niko nece prvo malo da potrazi na netu neko resenje, pa na forumu ( bilo kom),a drugo i kada se ovde obrati za pomoc, covek prvo treba da protumaci sta je pisac hteo da kaze, jer je post napisan kao nogama.
-Ne deri se...
 
Agent Orange:
Da, potrebna je iz prostog razloga sto niko nece prvo malo da potrazi na netu neko resenje, pa na forumu ( bilo kom),a drugo i kada se ovde obrati za pomoc, covek prvo treba da protumaci sta je pisac hteo da kaze, jer je post napisan kao nogama.
-Ne deri se...

Ako je napisan nogama onda nemoj da odgovaras da bi vredjao, a i nisam se drala nego sam pisala velikim slovima. A drugo, zato i sluze forumi da pitas! Znas, ne mogu da trazim na netu nesto sto ne znam!
 

Back
Top