Misljenje

zeljko612

Domaćin
Poruka
4.266
E ovako,posto znam nekoliko ljudi koji su Emo-si ili kako vec da napisem...
Zanima me kakvo vi imate misljenje o nima.
Moje misljenje je sledece,da ljudi batale da ih maltretiraju i uznemiravaju jer je stvarno zalosno i tuzno.Nije mi samo jasno sta su skrivili pa da ih mrzi toliki svet.
Ova tema mi je pala na pamet,jer sam odgledao klip na youtubu pa reko aj da je otvorim
P.S. Nisam emo,ali cu uvek da budem na njihovoj strani bez obzira na sve!!!
Evo i klipa...pa nek neko kaze da nije zalosno :''''(
 
Klip je montiran, a da je zalosno to je tacno...ja sve ljude podjednako gledam i ne zameram im ni na kakvom fazonu koji furaju...mada neki primitivci ne gledaju na stvari tako...:D
 
Zasto ih mrze...........Depresija se ne resava secenjem i samopovredjivanjem....kukanjem i gomilom samosazaljenja...i posebno ne sa oblacenjem kao osoba suprotnog pola puna sektaskih simbola na sebi.............
iskreno...svakog normalnog nervira transvestit...emo je lajt transvestit...al opet trandza...tako da se ljudi bez grize savesti izivljavaju na njima zato sto to manje ili vise traze....msm to im je pokrice za 24/7 kukanje i vristanje.....tako da im je i to svojevrsna usluga........
Nisam na njihovoj strani....suvise je nakaradno....

2704726968_07c5272a5d_o.jpg



ako je ovakva onda sam na njenoj strani....uvek...
 
OK,ako nekome koristi samopovredjivanje da bi kontrolisao emocije,radi to svojom voljom i ne smeta mi.
Ako(95%) prati americki trend,mala "napacena" decurlija zeljna paznje,jadno li je.
 
Smatram da treba da potraže stručnu pomoć. Ali prevaziće te probleme kad malo odrastu, ništa strašno.
Ako ima neki emos a da ima preko 22 godine treba odmah da se ubije, dok je vrijeme.
 
Nemam, ama baš ništa protiv njih...

Čak su mi i simpatični...

Samo mislim da preteruju...

Kao > gleda makaze i misli da seče vene...

Ja imam nekoliko drugarica koje furaju takav fazon i

sasvim su pozitivne, zabavne i opusxtene....

:dontunderstand:

Ako si emo, ne znači da si uvek u depresiji i svaki čas pomišljaš da se ubiješ... ;)
 
moja drugarica je neko vreme bila emo,ali samo se tako oblacila,ja protiv njih licno nemam nista(mislin na stil oblacenja) ali ona ubistva i sve to uff malo trulo :S ako se secate bilo je na vestima pre oko godinu dana da se se tri rmosa iz 3 drzave dogovorila da okupe emose i da svi izvrse samoubistvo :S nije mi jasno zasto to rade,odobravam njihov stil oblacenja,ali ovo je previse :S
 
Prava deperesija se ne vidi po maskari ili crnoj odeci , zbog toga ih biju , kod nas josh nema emosa osim nekoliko debelih klinki , sve u svemu su mi nekako smeshni u toj maskaradi .

****** ih nema...pogledaj iza konja na trgu repblike leti...ili na kalisu iznad donjeg grada..ima ih pun kur.ac....bg-ih je pun.....i njih i mentalaca....
 
Da, kod nas nema pravih emosa, hvala Bogu, inace bi ih ovi nasi "navijaci" poklali... Svidja mi se kako se oblace i neke pesme. Inace depresija, kuknjava, sklonost ka samoubistvu...batali. Cudni su oni malo, muskarci se ljube, oblace se k'o devojke, treba ti pola sata da provalis da l je musko ili ne...msm, neka rade sta 'oce boli me uvo...
 
Iskreno,jadna li joj ta neka depresija ako ona i proed sve svoje tuge ima snage i zelje da se sredjuje...
U mojim periodima depresivnosti licna higijena je bila jedini vid mog sredjivanja.:lol:
I nesto cesljanja.
@tema-emo kao stil oblacenja-slobodno,naravno
emo kao trip-sto se mene tice slobodno,mada ne vidim kakvoj je vezi sve to zajedno sa nekom depresijom,samoseckanjem i to,nzm cemu potreba da se deklarisu javno,medju svetom kao osobe koje su emotivne,sklone suicidu i to-pa naj taj nacin ce jos vise patnje sebi doneti,tj vec donose.
Sto se tice hejtera-oni su posebna prica:lol:
Uglavnom gnjidave,maliciozne,smesno nebitne osobe koje svoje postojanje zele da uzvise,da se istaknu,tako sto se svim glasom vristati protiv ljudi koji nisu kao oni,time pridajuci sebi neku vaznost.
Yeah,right.
Tu fali saosecanja i razumevanja-tipicna ogranicenost.
I to mss o svakoj vrsti hejta i hejterima koji ih praktikuju-od rasista do homofobicara.
 
Poslednja izmena:
Iskreno,jadna li joj ta neka depresija ako ona i proed sve svoje tuge ima snage i zelje da se sredjuje...
U mojim periodima depresivnosti licna higijena je bila jedini vid mog sredjivanja.:lol:
I nesto cesljanja.
@tema-emo kao stil oblacenja-slobodno,naravno
emo kao trip-sto se mene tice slobodno,mada ne vidim kakvoj je vezi sve to zajedno sa nekom depresijom,samoseckanjem i to,nzm cemu potreba da se deklarisu javno,medju svetom kao osobe koje su emotivne,sklone suicidu i to-pa naj taj nacin ce jos vise patnje sebi doneti,tj vec donose.
Sto se tice hejtera-oni su posebna prica:lol:
Uglavnom gnjidave,maliciozne,smesno nebitne osobe koje svoje postojanje zele da uzvise,da se istaknu,tako sto se svim glasom vristati protiv ljudi koji nisu kao oni,time pridajuci sebi neku vaznost.
Yeah,right.
Tu fali saosecanja i razumevanja-tipicna ogranicenost.
I to mss o svakoj vrsti hejta i hejterima koji ih praktikuju-od rasista do homofobicara.

naravno...samo je problem sto ti svako ko ti argumentovano objasni da lupas gluposti proglasen za hejtera(rasistu nacistu kleofasistu) zato sto jeste ima nesto protiv tih grupa....a ti nisi uspela/o da osporis njegove/njene tvrdnje...
 
naravno...samo je problem sto ti svako ko ti argumentovano objasni da lupas gluposti proglasen za hejtera(rasistu nacistu kleofasistu) zato sto jeste ima nesto protiv tih grupa....a ti nisi uspela/o da osporis njegove/njene tvrdnje...

Cekaj-kako ti mozes da potvrdis da nesto sto se javlja vekovima,i duze, i medju ljudskom i medju zivotinjskom populacijom "jednostavno nije prirodno"?
I da je bolest i da nije,koga briga,pustite ljude da zive.
Sto se rasizma tice-belci su superiorniji?
Da,sto se ciste inteligencije tice.crnac bi te zato fizicki odlomio,a + ima vecu socijalnu inteligenciju od tebe.
Dok bi te zutac u udhovnom smislu ugazio,pa bi se osecao kao najveci debil pored njega,i da imas IQ veci od njega ohoho.
Pa stoga,evo,da ti ovako lepo banalizuje covek-gde je tu apsolutna superiornost bilo koje rase?
Ti se slobodno duri,ali kompleksi se lece na drugi nacin.
sto se ovih inteligencija tice,to nije lupljeno,proizvod je jednog istrazivanja,pisalal sam vec o tome,mrzi me opet.
 
da,sada ces ti ko se prvi razvio,ko je ovo,ko je koga porobio?
Da imas tri ciste iz bilogije,video bi znacaj prirodnog okruzenja za razvoj coveka,zivih bica uopsteno,a Evropljani su tu najbolje prosli,pa otuda i razvoj.
Lako je da ti zidas pi.cke materine kad ne moras da brines da li ces da crknes od zedji ili neces.
Toliko.
 
Poslednja izmena:
Cekaj-kako ti mozes da potvrdis da nesto sto se javlja vekovima,i duze, i medju ljudskom i medju zivotinjskom populacijom "jednostavno nije prirodno"?
I da je bolest i da nije,koga briga,pustite ljude da zive.
Sto se rasizma tice-belci su superiorniji?
Da,sto se ciste inteligencije tice.crnac bi te zato fizicki odlomio,a + ima vecu socijalnu inteligenciju od tebe.
Dok bi te zutac u udhovnom smislu ugazio,pa bi se osecao kao najveci debil pored njega,i da imas IQ veci od njega ohoho.
Pa stoga,evo,da ti ovako lepo banalizuje covek-gde je tu apsolutna superiornost bilo koje rase?
Ti se slobodno duri,ali kompleksi se lece na drugi nacin.
sto se ovih inteligencija tice,to nije lupljeno,proizvod je jednog istrazivanja,pisalal sam vec o tome,mrzi me opet.

Javlja se i sizofrenija.kroz vekove.......sta ona je prozivod novog doba??...i kancer...?...nisam znao..ja mislio to sve zbog televizora....

I gorila bi me fizicki odalamila....
Duhovno me ugrozava i pravoslavni svestenik...pa opet ne donosi nikakav napredak covecanstvu...osim duhovnog...koji je krajnje....relativan..:)...

apsolutna superiornost je u intelektu...i u drustvu koje se htela ti ili ne...zasniva na idejama indrustriskih revolucija i gradjanskih koje su pocele u francuskoj(koja je naravno deo kine)....
 

Samo treba da predju u ovo iznad,isti **** samo na prvom te uce da se ti povredjujes a na ovom da ti gazis! Za sve je potrebno malo petlje i stav neces me gaziti,ubicu vas sve ako treba i vise te nece niko dirati,ali ipak treba malo i dela da vide da stojis iza svojih reci!
A o Emosima sta mislim pa mislim da su odabrali pogresan fazon i da im treba malo petlje nista vise!
 
Smatram da treba da potraže stručnu pomoć. Ali prevaziće te probleme kad malo odrastu, ništa strašno.
Ako ima neki emos a da ima preko 22 godine treba odmah da se ubije, dok je vrijeme.

bas tako....ko sekta neka ***** im materina umobolna!


Ne mogu da se setim sad sajta al' gledao sam pre par meseci slike tih EMOvaca sto su sekli ziletom butine,ruke i to je toliko gadno izgledalo da samo sto nisam bacio peglu :roll:


Ne znam da li ste citali al' pre par meseci je nasa policija sprecija u zadnji cas jednu nasu EMO ribu da izvrsi samoubistvo sa isto jednim likom EMO likom iz Rumunije koga je upoznala na nekom njihovom sajtu za druzenje. boles'

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/114774/Sprecen-dogovor-o-samoubistvu-dece
 
Cekaj-kako ti mozes da potvrdis da nesto sto se javlja vekovima,i duze, i medju ljudskom i medju zivotinjskom populacijom "jednostavno nije prirodno"?
I da je bolest i da nije,koga briga,pustite ljude da zive.
Sto se rasizma tice-belci su superiorniji?
Da,sto se ciste inteligencije tice.crnac bi te zato fizicki odlomio,a + ima vecu socijalnu inteligenciju od tebe.
Dok bi te zutac u udhovnom smislu ugazio,pa bi se osecao kao najveci debil pored njega,i da imas IQ veci od njega ohoho.
Pa stoga,evo,da ti ovako lepo banalizuje covek-gde je tu apsolutna superiornost bilo koje rase?
Ti se slobodno duri,ali kompleksi se lece na drugi nacin.
sto se ovih inteligencija tice,to nije lupljeno,proizvod je jednog istrazivanja,pisalal sam vec o tome,mrzi me opet.

paaa prosecni afriko amerikanac je jaci od evropljanina, ali na takmicenjima World's Strongest Man belci dominiraju..
 

Back
Top