Neoprostivo...

Tusenfryd

Poznat
Poruka
7.674
Sta ne biste oprostili decku/devojci? Prevaru? Mozda laz o necemu bitnom za vasu vezu? Ili biste za sve davali drugu sansu? A sta je s prijateljstvom - kada je vreme da se kaze DOSTA ? Kada zakljucujete da je to prijateljstvo izvisilo, da to vise nije TO? Kad se vise ne provodite kao nekad, kad vam se on/ona ne povereva, kad vas zapostavlja zbog decka/devojke....? Dakle, koja kap definitivno preliva casu?
 
Electra:
Sta ne biste oprostili decku/devojci? Prevaru? Mozda laz o necemu bitnom za vasu vezu? Ili biste za sve davali drugu sansu? A sta je s prijateljstvom - kada je vreme da se kaze DOSTA ? Kada zakljucujete da je to prijateljstvo izvisilo, da to vise nije TO? Kad se vise ne provodite kao nekad, kad vam se on/ona ne povereva, kad vas zapostavlja zbog decka/devojke....? Dakle, koja kap definitivno preliva casu?

oprostih i meni bejashe oproshteno :wink:
 
Pre bih oprostila prevaru,ako sam ubedjena da se radi o obicnoj avanturi,bez osecanja.Laz ne podnosim!
Sto se tice prijateljstva,ne smeta mi da drugarica ili drug provode vise vremena sa voljenom osobom,to je normalno.Kasnije se mogu videti sa njima da se ispricamo i izludujemo.Prekinula sam jedno prijateljstvo dugo 10 godina jer sam otkrila da mi drugarica "radi" iza ledja,da se raduje svakoj mojoj nesreci.Ljubomora je bila kap koja je prelila casu,a osim toga provalila sam da me laze.
Dakle,u prvom slucaju- LAZ,a u drugom- LJUBOMORA i LAZ!
 
slytherin_rules:
Pa imam samo jedan komentar za prijateljstvo: prekinula sam da se druzim sa drugaricom, posle 7 godina prijateljstva zato sto je vredjala i potcenjivala meni 3 najdraze osobe.Toliko od mene.
Nemoj mi reci da si (i)spalila sedmogodisnje prijateljstvo zbog svoje tri nastavnice??? Mislim, svi imamo razlicite ukuse i kriterijume. To sto ih je vredjala i potcenjivala nema bas nikakve veze sa tobom.
Ne mogu da verujem...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Nikada decku ne dajem drugu sansu.

Sto se tice prijateljstva, ne volim kad se neko druzi sa mojom ekipom, pa onda ode negde tamo, ne konstatuje nas mesec dana, a onda se opet odjednom pojavi kod nas i kao, sve je coooool :roll: Opet se druzim sa njima. Mada nikada nije uradio tako nesto neko ko mi je stvarno blizak. Kada bi se to desilo, ne znam da li bih posle opet mogla da se toj osobi opet poveravam (kako da znam da nece opet otici u drugo drustvo i ispricati tim ljudima nase tajne).
 
I ja sam slab karakter... :oops:
s najboljom drugaricom nisam pricala zadnjih mesec dana, nismo se vidjale, nisu bili usijani telefoni... skroz smo se zapostavile... ali smo, srecom, uvidele da jos uvek volimo jedna drugu, da nedostajemo jedna drugoj i da zelimo da nastavimo ili obnovimo... svoje prijateljstvo. Tako da, nalazimo se u subotu... :wink:
Sto se ljubavi tice... pa... prosto znam da, kad bih bila jako zaljubljena, davala bih mu jedno milion sansi. Dobro, ne milion. Niko ne zasluzuje toliko. Ali jako se vezem za ljude, pa pretpostavljam da bi dobio BAR drugu... uvek... uvek kad sam zaljubljena. To je s jedne strane dobro, mislim to sto se vezem, ali s druge... uvek ce biti onih koji ce me iskoristavati a da ne skontam... Ima ih svakakvih...
Dosad tako neceg nije bilo, a iskreno se nadam da nece ni uskoro...
 
Ne volim ni ja kad ovake teme vaskrsavaju, ali kad neko postavi neku temu koje je odavno bila, vi kazete :"E, vec ima ta tema, LOCK", a kada vaskrsamo tu temu, kazete :"Nemoj to da radish, LOCK". :?
 
Cekaj,jesi li bila neki put moderator? Nisi... E,onda nemoj tako nesto da pricas...

Ja sam moderator vise od godinu dana... I za tih godinu dana sam 1000u puta ponovila ko papagaj... "Nemojte da podizete teme sa problemima koje su odavno bili,na vise nema smisla odgovarati...
Nemojte da podizete stare teme koje vec postoje,trenutno su aktivne....
Nemojte da podizete slicne teme..."

Bla,bla...

Nemam nameru da ponavljam jedno te isto vise...

A i ja sam samo rekla da cu zakljucati neke teme ako ovako nastavite...

I jos nesto...

Lepljiva!
Da ljude ne mrzi da pogledaju lepljivu,ne bi nikada bilo problema...
 
Pa, tebe niko ne tera da budesh mod. Ali poshto vec jesi, trebalo bi da bude malo vishe slobode. Prochitala sam i lepljivu i to je super, ali ne nalazimo se u nekom logoru vec na forumu. Malo vishe slobode, to je sve.
 
Tinar:
Pa, tebe niko ne tera da budesh mod. Ali poshto vec jesi, trebalo bi da bude malo vishe slobode. Prochitala sam i lepljivu i to je super, ali ne nalazimo se u nekom logoru vec na forumu. Malo vishe slobode, to je sve.

Ne,ne tera me... Ja sam dobrovoljno pristala da radim taj posao... I bas zato sto ga ja radim,a ne neko drugi,koji to nikada nije radio,ne volim da mi se mesa u posao...
A i ovde,kao sto su i mnogi drugi modovi rekli,nema demokratije... Postoje pravila koje se moraju postovati...
Tako je bilo i tako ce i biti...
 
Sabrina:
Pa sve je to lepo, al ova tema nije nikakav zastareli problem ili tako neshto. Mislim, tema je sasvim ok, nije duplikat neke druge itd. Uopshte nema razloga da je zakljuchavash.

Ovde je pocelo da se prica o starim temama koje se podizu,ali to ne znaci da se misli na ovu...
I ja nisam rekla da cu je zakljucati...
 

Back
Top