Харакири решење за праву власт у Србији

Харакари право решење да имамо праву власт у Србији?

  • Да

  • Не

  • Можда

  • Не, и даћу други предлог у одговору


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Као у старом Јапану, не испуни власт обећања морају да изврше самоубиство. Ово није позив на насиље него да само они који часно хоће да буду на власт морају и да прихвате харакири ако не испуне обећања дата на изборима. Да ли сте за ово идеално решење, или имате бољи предлог?
 
Naravno da ne bih. A zato što više od 50% nekog obećanja ne zavisi samo od mene jednoga.
Da se vratimo: ti bi pristao?
Пристао би и прво наређење би било да се сви тајкуни похапсе, сва имовина им одузме и подели народу на користан начин, тајкуни доживотно у градску чистоћу да раде само леба и воду да имају за храну, сви који од претходних власти не могу да покажу све рачуне да су чисти одмах доживотно да туцају камен.
 
Као у старом Јапану, не испуни власт обећања морају да изврше самоубиство. Ово није позив на насиље него да само они који часно хоће да буду на власт морају и да прихвате харакири ако не испуне обећања дата на изборима. Да ли сте за ово идеално решење, или имате бољи предлог?

Bilo bi dovoljno, nezavisno sudstvo i policija (ali stvarno) koji bi proganjali političare za zloupotrebe i krađe.
Lopovluk vlasti, mito i korupcija su rak-rana ove države.
 
A šta bi npr obećao osim zatvaranja i eliminisanja političkih neistomišljenika (jer to verujem da bi ispunio već prvog dana (ne znam zašto sam se setio Noći dugih noževa))?
Ма пун ми ку-ац свих партија. Није ово реч о линчовању неистомишљеника, јасно сам написао да они који немају да покажу чисте рачуне одмах на доживотно ****** камена. Тајкунима све да се одузме и све то припадне држави која јавно мора да покаже све како и шта иде грађанима.

Домаћа производња да се подстакне а не да свакојаки шљам увозимо а села и градови нам пропадају.

Тајкуни који свакодневно пљују грађане кезећи им се у лице како нас пљачкају а власт им титра, е па то само дебил може да подржи.
 
Poslednja izmena:
Stvarno misliš da neko to podržava?
Свако ко је ове на власти бирао и опет би их бирао или њима слични подржавају тајкуне, то је чињеница.

Нађи ми ти једну партију на власти или у опозицији која је да се све одузме тајкунима или макар да морају тајкуни за сваку ствар што имају да положе рачуне јавности.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top