Karma, Reinkarnacija, Vaskrsnuce...

sveznalo

Ističe se
Poruka
2.834
Eh, pa ovako, odakle krenuti sa ovako opsirnom temom...
Skoro svi smo se mogli suociti sa pricama o vaskrsnuci Isusovom, losoj karmi i " novim " iliti " drugim " zivotima...
Na forumu sam video da ima tema reinkarnacija, ali je zamrla, a ovde ce se izmedju ostalog diskutovati i o vaskrsnucu i karmi pa sam zato postavio ovu temu.
Zanimaju me vasa misljenja o svemu ovome, sta vi znate i zelite podeliti sa svima nama vezano za ovu temu...
Da li se karma moze " ispraviti ", da li mozemo promeniti nasu sudbinu, da li mozemo ispraviti nase greske nacinjene u proslom zivotu, mozemo li i mi sami jednoga dana vaskrsnuti?
Naravno mozete pridodavati svakakve vrste pitanja, odogovra, zamerki i naravno komentara...
Ja sam svoje rekao, na vas je red... :)
 
Веома интересантна тема,што се реинкарнације и лоше карме тиче,желео бих да знам шта сам био у прошлом животу,чисто да знам шта да радим а шта не :whistling:

Moze se saznati, naravno, postoje psiholozi koji ti urade neku vrstu hipnoze i vrate te u prosi zivot, mada, nije uvek lepo ono sto saznas posle od njega... :neutral:
 
Mislis kod Milana Tarota? :D

Ne delim bas tvoje misljenje, ali dobro, znas kako kazu... xD

Neeee takvog astrologa!!! :hahaha:

za to i ne moras da dajes pare....samo se skini go do pojasa,obrij se pvlakom,lupi jaje o glavu i vici AAAA....
:hahaha::super:

mislim na one sto rade horoskop.....
meni neki kevin prijatelj radio to kad sam bio veoma mali.....i bas sam ga citao pre neki mesec i....pa.....50-50 pogadja. :confused:
ili to ili tek trebam da upoznam svoju sudbinu! :D:super::hahaha:
 
Neeee takvog astrologa!!! :hahaha:

za to i ne moras da dajes pare....samo se skini go do pojasa,obrij se pvlakom,lupi jaje o glavu i vici AAAA....
:hahaha::super:

mislim na one sto rade horoskop.....
meni neki kevin prijatelj radio to kad sam bio veoma mali.....i bas sam ga citao pre neki mesec i....pa.....50-50 pogadja. :confused:
ili to ili tek trebam da upoznam svoju sudbinu! :D:super::hahaha:

Hmmm, zvuci zanimljivo ali ne... :lol:


A sto se tice drugog dela posta, astrologija nije za preciziranje, uradi godisnji horoskop, ili smao nadji negde na internetu, pa mi reci rezultate dali je 50 - 50 ili je 90% tacan... ;)
 
A sto se tice drugog dela posta, astrologija nije za preciziranje, uradi godisnji horoskop, ili smao nadji negde na internetu, pa mi reci rezultate dali je 50 - 50 ili je 90% tacan... ;)

Ono je zivotni horoskop..... :confused:
za sad je pogodio neke stvari....ali....
ali ja sam ipak previse mlad da bi se sve ostvarilo. :confused:

hah,dzabe da gledam.....u jednom ima da pise pazi zdravlje ljubav sveta,u drugom obrnuto a u trecem je*es zdravlje i ljubav pare su vazne..... :confused::lol:
 
Ono je zivotni horoskop..... :confused:
za sad je pogodio neke stvari....ali....
ali ja sam ipak previse mlad da bi se sve ostvarilo. :confused:

hah,dzabe da gledam.....u jednom ima da pise pazi zdravlje ljubav sveta,u drugom obrnuto a u trecem je*es zdravlje i ljubav pare su vazne..... :confused::lol:

hahahahaha, takve nikad ne citaj, to ti je po meni gubljenje vremena, jer ce ti otprilike svaki 100 biti pogodjen... Ako je zivotni, onda je nemoguce da je fifti - fifti... Godisnji obicno urade tacno... :confused::think:
 
Е сад сам се сетио,радила нека жена мени животни хороскоп,тј била код моје мајке на пос'о,и каже да ћу да имам новца,да ћу да се женим два пута,остало се не сећам,битно је да сам лершва :)
 
Е сад сам се сетио,радила нека жена мени животни хороскоп,тј била код моје мајке на пос'о,и каже да ћу да имам новца,да ћу да се женим два пута,остало се не сећам,битно је да сам лершва :)

Hahaha,pocinjem da mislim da je sve to jedna velika neslana sala. :hahaha:

Meni pise da cu imati dosta zena u zivotu(ne mislim na brak),para,srece,zadovoljstva....

:hahaha:
 
Веома интересантна тема,што се реинкарнације и лоше карме тиче,желео бих да знам шта сам био у прошлом животу,чисто да знам шта да радим а шта не :whistling:

Rob... Kao i u ovom... Svi smo robovi...

Odes kod astrologa,das pare i saznas. :):lol: :think:


Sto se teme ticeeeee..... Fu*k the Karma! :evil:

Tako je... Ionako je sve to deo matrixa...

Moze se saznati, naravno, postoje psiholozi koji ti urade neku vrstu hipnoze i vrate te u prosi zivot, mada, nije uvek lepo ono sto saznas posle od njega... :neutral:

Regresija...

Иди ти код астролога,мени треба кинта :per:

Ne gomilaj...

Ono je zivotni horoskop..... :confused:
za sad je pogodio neke stvari....ali....
ali ja sam ipak previse mlad da bi se sve ostvarilo. :confused:

hah,dzabe da gledam.....u jednom ima da pise pazi zdravlje ljubav sveta,u drugom obrnuto a u trecem je*es zdravlje i ljubav pare su vazne..... :confused::lol:

Zdravlje i ljubav su važni...

Е сад сам се сетио,радила нека жена мени животни хороскоп,тј била код моје мајке на пос'о,и каже да ћу да имам новца,да ћу да се женим два пута,остало се не сећам,битно је да сам лершва :)

Ne čini preljubu...
 

Back
Top