DA,MOZDA, NE..tema-reforma vojske

ja sam za profesionalnu,ja prvi ne zelim da branim drzavu koja mi nista nije dala.mislim da sam dovoljno pametan da ne zelim boreci se za drzavu posle 10 g da budem smatran kriminalcem jer sam to uradio niti zelim da se borim za drzavu i da zavijam moju porodicu u crno dok ce dete nekog politicara da seta gradovima evropskih metropola i uziva.mislim da je ova zemlja gubila mnogo naroda u ratovima da bi na kraju srbija zavrsila kao bg pasaluk.DA ZA PROFESIONALIZACIJU,pa ko zeli da gine za tudje interese po iraku,avganistanu...nek ide.
 
ja sam za profesionalnu,ja prvi ne zelim da branim drzavu koja mi nista nije dala.mislim da sam dovoljno pametan da ne zelim boreci se za drzavu posle 10 g da budem smatran kriminalcem jer sam to uradio niti zelim da se borim za drzavu i da zavijam moju porodicu u crno dok ce dete nekog politicara da seta gradovima evropskih metropola i uziva.mislim da je ova zemlja gubila mnogo naroda u ratovima da bi na kraju srbija zavrsila kao bg pasaluk.DA ZA PROFESIONALIZACIJU,pa ko zeli da gine za tudje interese po iraku,avganistanu...nek ide.

profesionalna vojska nece odbraniti zemlju...previse je malobrojna...znaci opet mobilizacija u slucaju potrebe...
 
Ево сад су причали о оним поплавама где треба да постоји посебан "род" цивилне војске за поплаве... :hahaha:

Хеботе... :dash:

А Оливера се ишчуђава како не само што војска није помогла да ређа џакове него ни сами грађани који живе поред река.

Е па, госпоЏо Оливера, када ти грађани поред река престану сваког месеца да плаћају одређену суму новца за ставку звану "приобаље", онда ти грађани неће ни очекивати да неко ради посао који они плаћају, него ће сами ређати џакове. :rtfm:
 

Back
Top