loš magnet

zara

Početnik
Poruka
9
Od ranih godina privlačim dosta muškaraca, ali na žalost uvek zauzetih. Kao ide jedno s drugim uvek se i zaljubim u zauzetog muškarca. Da li postoji još gde tako loš magnet ili sam jedinstveni primerak??? :roll:
 
zara:
Od ranih godina privlačim dosta muškaraca, ali na žalost uvek zauzetih. Kao ide jedno s drugim uvek se i zaljubim u zauzetog muškarca. Da li postoji još gde tako loš magnet ili sam jedinstveni primerak??? :roll:

Neverujem da si los magnet, osecam da zracis neznoscu i toplinom celom dusom svojom. :wink: Najzad jedan slobodan muskarac koji je privucen tvojom energijom. :oops:
 
zara:
Od ranih godina privlačim dosta muškaraca, ali na žalost uvek zauzetih. Kao ide jedno s drugim uvek se i zaljubim u zauzetog muškarca. Da li postoji još gde tako loš magnet ili sam jedinstveni primerak??? :roll:
Verujem u to da je konacan izbor uvek zenin. Prema tome , ti njih biras , a ne oni tebe .A zasto..
Pa odgovor je samo u tebi .
Mozda neka neprezaljena ljubav?
 
Ocigledno da ti je tako lakse, ne moras cela da se dajes i zapravo i ne zelis da se potpuno vezes za muskarca.... a i uvek mozes njega da krivis za sve...
Daj malo vise hrabrosti, ljubav i davanje u ljubavi je nesto najlepse!!
 
Ma nemoj da se nerviras..ne privlacis ti samo zauzete vec zauzeti cine ubedljivu vecinu onih koji nas okruzuju.....Opusti se...cim su dozvolili da budu privuceni znaci da bas i nisu tako zauzeti
 
PAMPE:
zara:
Od ranih godina privlačim dosta muškaraca, ali na žalost uvek zauzetih. Kao ide jedno s drugim uvek se i zaljubim u zauzetog muškarca. Da li postoji još gde tako loš magnet ili sam jedinstveni primerak??? :roll:

Neverujem da si los magnet, osecam da zracis neznoscu i toplinom celom dusom svojom. :wink: Najzad jedan slobodan muskarac koji je privucen tvojom energijom. :oops:
Drago što izlazim iz svoje čahure i pretvaram se u leptira!!
 
aisha:
Ocigledno da ti je tako lakse, ne moras cela da se dajes i zapravo i ne zelis da se potpuno vezes za muskarca.... a i uvek mozes njega da krivis za sve...
Daj malo vise hrabrosti, ljubav i davanje u ljubavi je nesto najlepse!!
Mislim da nisi shvatila... ja obožavam ljubav i osećaj pripadnosti, a kada volim volim celim srcem!
 
ma i ja privuchem ponekog ali svi ti oce da me odvuku u sobu ili auto ili tako neshto.
u stvari valjd aja to i hocu ali neki razum mi govori da to nije bash dobro. za sada sam to prekinula i nekako se drzhim a dokle tako?!
 

Back
Top