Čedomire Jovanoviču, odakle ti pare?

Darksis

Primećen član
Poruka
698
Jel on ikad odgovorio na ova pitanja?
Odakle mu pare? Od mafije i od Amerikanaca koji finansiraju sve koje reade protiv srpske drzave.


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...73.+dan+pitamo:+Čedomire,+odakle+ti+pare.html

04. 09. 2009
PRESS
173. dan pitamo: Čedomire, odakle ti pare?
Danas je 173. dan otkako Press javno poziva lidera LDP-a Čedomira Jovanovića da objasni poreklo svoje imovine

Ova pitanja počeli smo da postavljamo marta ove godine, pošto smo otkrili da lider LDP-a živi u vili na Dedinju, vozi preskupi džip „audi Q7" i pošto je on sam u medijima rekao da mesečno sa suprugom zarađuje 250.000 dinara, a samo za zakup stana plaća 2.500 evra.
Takođe, Jovanović je tada rekao da radi za jednu švajcarsku kompaniju, ali je odbio da kaže koliko u njoj zarađuje i gde plaća porez.
Press, dakle, i dalje poziva lidera LDP-a Čedomira Jovanovića da odgovori na ova pitanja. Takođe, pozivamo nadležne državne organe, pre svih Poresku upravu Srbije, da ispune obećanje i provere Jovanovićeve sumnjive prihode.
1. Jovanoviću, da li si prijavio porez na prihod građana u PU Palilula u vreme dok si od 2003. do 2008. živeo na teritoriji ove opštine?
2. Čedomire Jovanoviću, ako nisi prijavio porez u PU Palilula, gde si ga prijavio i kada si ga i koliko platio?
3. Čedomire Jovanoviću, da li je tačno da 2.500 evra za stan na Dedinju uopšte ne plaćaš ti, već to čini jedna privatna firma?
4. Čedomire Jovanoviću, da li je tačno da lizing rate za džip „audi Q7", kao i troškove održavanja, plaća jedna strana kompanija?
5. Čedomire Jovanoviću, u kojoj tačno švajcarskoj kompaniji radiš, koliko si u njoj zaradio prošle godine, gde si prijavio i platio porez?
X Čedomire Jovanoviću, kako se zove simpatizer koji ti je ustupio novi džip vredan više od 60.000 evra?
7. Čedomire Jovanoviću, zašto ne pokažeš ugovor o zakupu stana na Dedinju?
8. Čedomire Jovanoviću, od čega živiš ako svu mesečnu zaradu, za koju kažeš da je 250.000 dinara, daješ na zakup stana?
X - Jovanović odgovorio da mu je džip dao Beba Popović.
 
Можда и он има неки фонд?

Pa da, fond koji je ustedio dok je bio u vrticu pa sad trosi pod stare dane :)

ceda3.gif
 
Predsednički kandidat LDP-a Čedomir Jovanović u trećem razredu Ekonomske škole „Nada Dimić u Zemunu, u školskoj 1988/89, upućen je na razredni ispit, otkriva Press.

U godišnjem izveštaju ove škole, do kojeg je došao Press, navode se imena svih 37 učenika III/3 odeljenja koji su završili školsku godinu. Na ovom spisku, jedino je Jovanović ubeležen pod stavkom: „Upućuje se na razredni ispit!

Press je juče pokušao lično od Jovanovića da sazna zbog čega nije završio razred u redovnom roku. Međutim, u Informativnoj službi LDP-a rekli su nam da ne govore za Press.

- Imamo puno posla u kampanji. Nemamo vremena da pojedinačno odgovaramo novinarima - kažu u LDP-u

ceda-jovanovic-pao-na-razredni-ispit.jpg
 
Meni nije jasno da ga iko normalan moze podrzavati.

0d15sdd505sd1.jpg

Pa, evo ja sam se npr. skoro zgranuo kad sam video jednog rodjaka balavca da se hvali clanstvom u LDP na Facebook-u. :eek:

Mis'im, klinja celog zivota zivi o tudjem trosku, nije osetio krizu ni za trenutak, samo ono igrice, fudbalica, izlasci, da mu pomenes politku, bilo bi mu smaranje...

Kad sad... LDP! Gospodin clan!? :dash:

Pa jeee... :roll:
 
Supruga Čedomira Jovanovića, Jelena slupala je njegov SUV „audi Q7“, kojim se u paketu sa velelepnom vilom na Dedinju početkom godine ponovio lider LDP-a.

Gospođi Jovanović ovo nije prvi peh za volanom, jer je pod njenom komandom sličnu sudbinu već doživeo crni „micubiši pajero“, koji je njen muž ranije vozio, piše “Alo”.

Lider LDP-a nije se mnogo potresao zbog štete na džipu, čija je osnovna cena oko 60.000 evra, već mu je samo bilo drago što Jelena nije imala ni ogrebotinu.

Ipak, Čeda nije više želeo da rizikuje, pa njegovu suprugu sada uglavnom vozi profesionalni vozač.
 
Сад ће мислити да се зезам али озбиљан сам.
Много је боље гласати за ЛДП него ДС.
Далеко поштенији, способнији људи, седе у ЛДП него ДС.
Људи из ЛДП много више верују у идеологију своје странке, него ДС, који води политику према истраживањима јавног мњења.
И једни и други су за улазак у НАТО, први јавно, а други полутајно.
И једнима и другима Ким није приоритет.
Обе странке подржавају педере. Економски програм ЛДП је бољи него програм ДС.
Збиља, разлика је само у доследности.
Да се разумемо, моја политичка уверења су дијаментрално супротна у односу на ЛДП и нимало ми нису симпатични, но ако бих морао да бирам између њих и ДС, бирао бих ЛДП.
 
Сад ће мислити да се зезам али озбиљан сам.
Много је боље гласати за ЛДП него ДС.
Далеко поштенији, способнији људи, седе у ЛДП него ДС.
Људи из ЛДП много више верују у идеологију своје странке, него ДС, који води политику према истраживањима јавног мњења.
И једни и други су за улазак у НАТО, први јавно, а други полутајно.
И једнима и другима Ким није приоритет.
Обе странке подржавају педере. Економски програм ЛДП је бољи него програм ДС.
Збиља, разлика је само у доследности.
Да се разумемо, моја политичка уверења су дијаментрално супротна у односу на ЛДП и нимало ми нису симпатични, но ако бих морао да бирам између њих и ДС, бирао бих ЛДП.
@Boldovano: I ja sam stekao isti utisak.
 

Back
Top