Је ли вам иједна дала прво вече?

Је ли вам иједна дала прво вече?

  • да, то се подразумева :per:

  • не, све се устежу и фемкају :roll:

  • је ли те занима и мој ЈМБГ?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Odgovorio sam ne ali sam se setio da jedna jeste mada bi se ppre moglo reći da sam ja njoj dao jer je ona napadala k'o blesava :lol:

Pusto musko..i kada nije ima da bude da jeste...:D

elem appro po teme..u cemu je razlika prvo ..trece ili deseto vece
ako postoji filing..uzmuvaju se leptirici..pojavi se zelja..dopadanje
nebitno je kada..
 
Pusto musko..i kada nije ima da bude da jeste...:D

elem appro po teme..u cemu je razlika prvo ..trece ili deseto vece
ako postoji filing..uzmuvaju se leptirici..pojavi se zelja..dopadanje
nebitno je kada..
Pa bitno je.Mozze da bude riba na qvadrat,aqo je nevaspitana qlosharqa,promisqitetna(shto nije bash laqo zaqljuchiti),prljava ili primetim bilo shta shto mi se ne svidza desanqa je sigurnija i pouzdanija.
 
Pa bitno je.Mozze da bude riba na qvadrat,aqo je nevaspitana qlosharqa,promisqitetna(shto nije bash laqo zaqljuchiti),prljava ili primetim bilo shta shto mi se ne svidza desanqa je sigurnija i pouzdanija.

Nije tema o tome da ti se nudi a ti hoces ili neces iz raznoraznih razloga..misli se na normalne devojke..koju upoznas i imas sa njom sex vec prvo vece ili neko stoto..
 
Nije tema o tome da ti se nudi a ti hoces ili neces iz raznoraznih razloga..misli se na normalne devojke..koju upoznas i imas sa njom sex vec prvo vece ili neko stoto..
Moram da nadjem chudesni pasulj i ustanovim da je normalna vech prvo veche...ili da se ponasham qao svaqi normalan mushqarac da bih ustanovio da sam se zahebao?Prvo veche mogu samo da ustanovim da je zagorela.
 
Poslednja izmena:

Back
Top