Da li ste fotogenicni

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.028
i koliko vas iritira ako niste?
Ja nisam , al zato umem da koristim raznorazne online programe al nije to to.

Mislim, svesna sam ja da mi proporcije delova lica nisu ko kod Misel Fajfer, al kako izgledam na nekim slikama, ono je propast, ne mogu da se prepoznam pa ispod slike non stop komentarisem: Jeeeebote kakvi smo, u mnozini da mi bude lakse.
 
u principu - što u izlogu to u radnji

ko izgleda dobro, dobro izgleda i na fotografijama

to je ko ono 90ih jao akmera dodaje 10 kila

ma da

tu se donekle vidi karakter - kakav stav i ekspresiju zauzimaš, ko se bavi tumačenjem

većina ljudi u nekom profesionalnom smislu nije fotogenična

baš su retki da kažeš, e slika se ko za naslovnicu voga

zato ih i ima malo

mislim tih na naslovnici

to je zanat koji se uči isto

imam pozerski potencijal al nisam nešto za fotkanje

a i nisam neki holivud za gledanje
 
u principu - što u izlogu to u radnji

ko izgleda dobro, dobro izgleda i na fotografijama

to je ko ono 90ih jao akmera dodaje 10 kila

ma da

tu se donekle vidi karakter - kakav stav i ekspresiju zauzimaš, ko se bavi tumačenjem

većina ljudi u nekom profesionalnom smislu nije fotogenična

baš su retki da kažeš, e slika se ko za naslovnicu voga

zato ih i ima malo

mislim tih na naslovnici

to je zanat koji se uči isto

imam pozerski potencijal al nisam nešto za fotkanje

a i nisam neki holivud za gledanje

Izgleda da treba da postujem sliku kad znam da me neko slika i kad me neko nenadano uslika, postoji razlika :per:
 
E, pa o tome ti pricam, ne mora da znaci. Meni se recimo na slikama razvuce lice, dobije neku cudnu formu, a kad me gledas tri - de nije bas tako.

i dalje tvrdim da ne može da ide do granice neprepoznatljivosti i da dođe do teške zablude na nivou fotka-live

naravno ako sudiš na osnovu jedne ulickane ili jedne šlogirane može, mada ko gleda

uopšte vizuelni doživljaj je toliko diskutabilan

al baza se vidi u svakom slučaju
 
A zasto ljudi ispadaju grugacije, jel ih obuzme neka panika, stid, pa ne mogu da se ponasaju prirodno?

Mislim da da. U sustini, kad znas da te neko slika, namontiras neki kez, grimasu ili sta god i onda to u devedeset devet koma devet odsto slucajeva ispada neprirodno i plasticno.
A pogotovo jos i kad znas da nisi fotogenican, pa strepis na kakvo li ce cudo slika ovog puta da lici.
 

Back
Top