Uredan lik

pura moca

Zaslužan član
Poruka
149.612
кренете код типа први пут на гајбу
кад оно пред вратима ципеле
и он вам каже да се сазујете испред
јел би му рекле да вам се испонапасе *****?
 
kod mene je obavezno izuvanje...
a055.gif
 
ZAmisli ovu situaciju:
kod mene perfekcija od cistoce (luda of skroz, nije me briga da li se kod drugih preskacu deponije u stanu...ali ja sam ocaj..)..elem..dolazi drugar da mi popravi neko usijanje na kompu..i kako red nalaze izuje coek tikepa..ulazi u sobu..i nakon 5 min..KONTAMINACIJA! Ugushi me vonj ukishleljenih carapa...otvaraj prozore..sprejishi ceo stan..ne vredi...UZAS!! ZAmisli..izuje covek carape..opere noge sapunom-ne vredi! opet isto! Tuga!..Molim ga i preklinjem da obuje svoju obucu..samo me spase ludila..

Naravoucenije: NE TERAJTE, ko Boga vas molim ,nikoga da se izuva...nemate pojma koji bedak vas ocekuje!!! Milion puta je lakshe prebrisati "stazu" kontaminiranu obucom no vonj koji ulazi u svaku poru celog stana :))
 
кренете код типа први пут на гајбу
кад оно пред вратима ципеле
и он вам каже да се сазујете испред
јел би му рекле да вам се испонапасе *****?

ne bih mu nista rekla.
samo bih se tiho udaljila.

pa i u dzamiji ti daju kesu da stavis preko cipele....
 
ZAmisli ovu situaciju:
kod mene perfekcija od cistoce (luda of skroz, nije me briga da li se kod drugih preskacu deponije u stanu...ali ja sam ocaj..)..elem..dolazi drugar da mi popravi neko usijanje na kompu..i kako red nalaze izuje coek tikepa..ulazi u sobu..i nakon 5 min..KONTAMINACIJA! Ugushi me vonj ukishleljenih carapa...otvaraj prozore..sprejishi ceo stan..ne vredi...UZAS!! ZAmisli..izuje covek carape..opere noge sapunom-ne vredi! opet isto! Tuga!..Molim ga i preklinjem da obuje svoju obucu..samo me spase ludila..

Naravoucenije: NE TERAJTE, ko Boga vas molim ,nikoga da se izuva...nemate pojma koji bedak vas ocekuje!!! Milion puta je lakshe prebrisati "stazu" kontaminiranu obucom no vonj koji ulazi u svaku poru celog stana :))

Pa što mu nisi odmah rekla da se ne izuva već ga pustiš da se izuje pa posle kukaš kako smrdi..pih...mani se tih fazona ...htela si jeftino da prođeš... e ne može... cvrc:manikir:
 
Meni je svejedno katastrofa da tražiš od nekoga da se izuva..
Nikad ne znaš o čemu se radi, ali mi je malo... nepristojno.
Ok, svako po ličnom nahođenju, ako hoće - super.
A ne kao kod moje neke drugarice - obavezno izuvanje, a nema papuče da ti da da obuješ...
I onda se smrzneš, bzvz :neutral:
 

Back
Top