Reprezentacija Srbije - arhiva 1

Koga biste hteli za novog selektora?

  • Ljubiša Tumbakovic

  • Milovan Rajevac

  • Ivan Jovanović

  • Dragan Stojković

  • Lotar Mateus

  • Aleksandar Janković

  • Aleksandar Stanojević

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To se i ja pitam.

Sećam se da smo se svi ovde smejali Tomasu Mileru - Crni je čak pred finale Lige šampiona napisao nešto tipa ''Pobeđuje Bajern golom Milera trolololo'' - a na kraju on obeleži Svetsko prvenstvo.

Ista priča sa Šćepovićem, javlja mi se.

Ako smem da primetim Slave je aludirao na deo o Vucicu.....a to da ce nas Scepoje izvuci,ipak prevazilazi i SF
 
To se i ja pitam.

Sećam se da smo se svi ovde smejali Tomasu Mileru - Crni je čak pred finale Lige šampiona napisao nešto tipa ''Pobeđuje Bajern golom Milera trolololo'' - a na kraju on obeleži Svetsko prvenstvo.

Ista priča sa Šćepovićem, javlja mi se.

Ja se nisam smejao Tomasu Mileru, već ga je Walken kritikovao, a ja sam ga branio.

Naravno, što se tiče Marka Šćepovića, on dečko ima sve, brzinu, visinu, tehinku, šut, ali je glup i pičkica koja beži od duela. Kad bi to nekako promenio, možda bi i postao igrač.
Stefan nema pojma.
 
Poslednja izmena:
"Uverio sam se još jednom da u ovoj postavci igre 4-2-3-1, Kuzmanović jednostavno ne može da igra jednog od ta dva zadnja vezna. Videlo se to sinoć i na meču Intera kada je izgubio dve tri lopte. A, kada izgubite loptu ispred odbrane, onda to automatski znači i šansa za protivnika. Ako budemo menjali formaciju iz 4-2-3-1 u 4-4-2 onda će on biti jedan od idealnih kandidata za tu poziciju unutrašnjeg veznog, zajedno sa Stankovićem“

A ko ce ti onda igrati zadnjeg veznog?
 
"Uverio sam se još jednom da u ovoj postavci igre 4-2-3-1, Kuzmanović jednostavno ne može da igra jednog od ta dva zadnja vezna. Videlo se to sinoć i na meču Intera kada je izgubio dve tri lopte. A, kada izgubite loptu ispred odbrane, onda to automatski znači i šansa za protivnika. Ako budemo menjali formaciju iz 4-2-3-1 u 4-4-2 onda će on biti jedan od idealnih kandidata za tu poziciju unutrašnjeg veznog, zajedno sa Stankovićem“

A ko ce ti onda igrati zadnjeg veznog?

Čuj ko, pa Mijailović!
 
Čitam neki kumarin intervju i kaže kako ga svi savetuju protiv vraćanja u reprezentaciju, ali on će da trenira i ako bude spreman hoće da se vrati. posle ga pitaju hoće se vraćati u zvezdu a on kaže "šta ću ja u zvezdi u ovim godinama, tamo trebaju klinci koji će da kidaju na terenu" .... znači za zvezdu nije dovoljno dobar a za reprezentaciju jeste.....
 
Čitam neki kumarin intervju i kaže kako ga svi savetuju protiv vraćanja u reprezentaciju, ali on će da trenira i ako bude spreman hoće da se vrati. posle ga pitaju hoće se vraćati u zvezdu a on kaže "šta ću ja u zvezdi u ovim godinama, tamo trebaju klinci koji će da kidaju na terenu" .... znači za zvezdu nije dovoljno dobar a za reprezentaciju jeste.....

i on me razočarao, misli još negdje da mazne koju paru pod stare dane, pa zar ti nije dosta dosta majku mu... otvori neki restoran, hotel, kandiduj se na ozborima, švercuj drogu, radi šta 'oćeš, samo nemoj više da igraš za reprezentaciju k'o Boga te molim!!!
 
Ima Deki vec restoran u Bg koji se zove Pietro del oro...mislim da ga drzi ortacki sa Zoranom Stojadinovicem.

Nece on da igra zbog para,mislim da na to gleda kao na idealan oprostaj od repke,plus nije hteo da odbije Sinisu a i da ga narod ne bi pljuvao...

Ne budi naivan! Traži ili produženje ugovora u Interu ili da pređe u neki slabiji klub...a to naravno ide preko reprezentacije...
 
Ma pre cu svariti Dekija nego da se lazemo da ce Mijailovic i Fejsa da donesu veliki trijumf.....ako igra ovaj prvi to je kao sa igracem manje da igramo,ako igra ovaj drugi dobice crveni brzo pa cemo opet biti u manjku:think:
Matica je oterao,a Kuzmanovic "gubi" lopte na sredini i zato ne moze da igra.....a Mijailovicu nikad nisu uzeli na sredini loptu ma kakvi,Skoti su mogli da nam svirnu 3 komada samo iz njegovih gresaka.....
Stankovic nema kondicije za 90,Stakovic nije toliko veliki igrac ko sto se prica,ali ipak Stankovic igra u Italiji 10ak 15 godina ,igrao je i u vreme kad je ova liga bila najkvalitetnija,a sto je jos vaznije ima iskustva i valjda moze da smiri igru kad zatreba,a ne da jure svi napred i izginu.....
Ja sam vise za povratak Matica,i vise sam za to da igra Kuzmanovic,ali ako biramo izmedju mijailovica i stankovica,pa ovaj drugi je Pirlo....
 
Ma pre cu svariti Dekija nego da se lazemo da ce Mijailovic i Fejsa da donesu veliki trijumf.....ako igra ovaj prvi to je kao sa igracem manje da igramo,ako igra ovaj drugi dobice crveni brzo pa cemo opet biti u manjku:think:
Matica je oterao,a Kuzmanovic "gubi" lopte na sredini i zato ne moze da igra.....a Mijailovicu nikad nisu uzeli na sredini loptu ma kakvi,Skoti su mogli da nam svirnu 3 komada samo iz njegovih gresaka.....
Stankovic nema kondicije za 90,Stakovic nije toliko veliki igrac ko sto se prica,ali ipak Stankovic igra u Italiji 10ak 15 godina ,igrao je i u vreme kad je ova liga bila najkvalitetnija,a sto je jos vaznije ima iskustva i valjda moze da smiri igru kad zatreba,a ne da jure svi napred i izginu.....
Ja sam vise za povratak Matica,i vise sam za to da igra Kuzmanovic,ali ako biramo izmedju mijailovica i stankovica,pa ovaj drugi je Pirlo....

Stanković je bio ekstra igrač, jedan od najboljih naših igrača svih vremena, on je legenda, to sve stoji (neki pričaju da nije neki čovjek ali na stranu sad to)...

Ipak posljednjih 2-3 sezone on uopšte nema kondicije... trebao je davno završiti karijeru... on igra već 15 godina u Italiji... od 16. igra profesionalno, on je istrošen igrač, a svi znaju da puši čitav život... poslije ove posljednje povrede on je zreo za penziju... kakva reprezentacija, on nije ni za Zvezdu trenutno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top