Reprezentacija Srbije - arhiva 1

Koga biste hteli za novog selektora?

  • Ljubiša Tumbakovic

  • Milovan Rajevac

  • Ivan Jovanović

  • Dragan Stojković

  • Lotar Mateus

  • Aleksandar Janković

  • Aleksandar Stanojević

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako se igra 4-4-2 onda smo resili problem sa spicevima,jer je sasvim druga prica kad igraju dva spica kojima su glavna kretanja u prazan prostor,prilazak na povratne lopte i pravljanje viska kao i otvaranje po boku...A krilne spiceve imamo.

L. Markovic,Djurdjic i Djordjevic su za tu formaciju sasvim pristojni igraci... (kad god razmisljam o napadacima i prodje mi kroz glavu:"E da su nam Jovetic i Vucinic").


----------------------------------Brkic--------------------------------

Ivanovic -----------Subotic -----Nastasic -------Kolarov


Tadic ----------Kuzmanovic --------Matic ---------Tosic


---------------L. Markovic -----------Djurdjic -----------------


Bisevac,Tomovic,Lukovic,Basta,Jankovic,Krasic,Djuricic,Raca Petrovic,Ignjovski,Djordjevic,Lekic...

Ili mozda bolje nesto ovako?

------------------------------------Stojkovic-------------------------

---------Ivanovic---------------Subotic---------------------Nastasic

---------------------------------Matic------------------------------------

Basta--------------------------------------------------------------Kolarov

-----------------------Tadic-------------Djuricic----------------

--------------------Markovic----------Djurdjic-----------------------

A protiv protivnika kojima zaista nismo jos dorasli, kao Belgija, Kuzmanovic u paru sa Maticem, a Markovic na klupu. ;)
Uh, ovako:
1) Ivanovic nije najbolji Celsijev igrac
2) Kolarov u poslednje vreme vise greje klupu nego sto igra; Klisi je starter mnogo cesce
3) Ne znam na kog napadaca mislis
4) U tome je problem. Imali smo mi ista ta "imena" (plus Vidica) u Africi i na kvalifikacijama za EURO pa smo usr@li motku. Imali su i Francuzi imena na SP pa su ispali u grupnoj fazi. Na papiru mi imamo jaku reprezentaciju, to je istina. Ali je istina i to da se utakmice ne dobijaju na papiru vec na terenu.
5) Tesko nama ako Mitrovic treba da nam bude treci napadac. Dok ne nauci kako sportista treba da se ponasa, ne treba da igra ni u Partizanu a kamoli u seniorskoj reprezentaciji. Umislio moron da je srpski Baloteli...
1. Jeste, to su mnogi govorili, da je mozda i najzasluzniji za Celsijevu titulu. Mozda nije najbolji, ali jeste u 3 najboljih, sa Cehom i Terijem.
2, Povredjen
3. Djurdjic Ocigledno jos mnogi ne shvataju u kakvoj je decko formi i kakav je igrac.
4. Ali mi sada nemamo samo gotova imena, mi imamo pre svega TALENTE koji imaju veliku sansu i pretenziju, i od njih se ocekuje da postanu velika imena, mada su to vec u nekom domenu i postali, tipa Tadic, Djuricic, Markovic, Matic, ali ipak to tek trebaju dokazati na najvisem nivou. Samo uz pravo usmeravanje, selektora koji ih nece uciti patriotizmu, vec ponasanju i koji ce biti autoritet i njihov ucitelj i drugi otac, koji ce im braniti lose, a dopustati i navoditi ih na dobre stvari, oni mogu postati pravi igraci, a uz to i pravi ljudi. To tesko jedno bez drugog ide, mada ima takvih slucajeva, ali kod nas Srba, tako jednostavno mora da bude. Francuzi nisu imali nikakav autoritet, vec kretena, i nisu imali sistem, slogu, a pre svega za ikakvo njihovo popravljanje i navodjenje na to da nikad nisu oni iznad reprezentacije, je i taj rezultat dosao kao potvrda.
5. Tvoje misljenje, ja imam drugacije. On po trenutnoj formi i mogucnosti kakav ce igrac postati mozda treba postati i drugi napadac, da nekad menja onog u startnoj, a ne samo treci. I Baloteli je budala ali igra za Italiju. Za Mitrovica jos nije kasno, on je mlad, neiskusan, nezreo, ali dobar decko. Jos ima vremena da se izvede na pravi put, i postane pravi igrac i verovatno najbolji Srpski napadac od Sava.

6) Nije nego je to Di Natale, drugi strelac Serije A
7) Ne znam samo kako Lazovic moze biti u dobroj formi kad uopste ne igra za svoj klub (pored Kerzakova i Hulka, nije ni cudo). Kad mu je islo u Zenitu, odhebao je reprezentaciju a sad kad igra s klincima kao treba da ga zovemo. Prvo isprobati Djordjevica, Djurdjica i ostale koji su standardni u svojim klubovima pa, ako nijedan od njih ne bude odgovarao, tek onda treba razmisljati o pozivanju Lazovica.
6. http://www.vesti-online.com/Sport/Fudbal/283064/Dusan-Basta-najbolji-igrac-Udinezea-u-2012
7. Pa ne igra kad je raskinuo ugovor i covek se vec sa navijacima oprastao, pa posle nije stigao na vreme naci novi, normalno. A, sad mu sigurno treba vremena da udje u formu, to je sigurno, ali i pored toga, on je jedan od 4 najbolja nasa napadaca, pored Djurdjica, Jovanovica, Mitrovica, on svakako ima mesta kao cetvrti i onaj koji ce uskociti kao zamena, makar to. A za repku nikada nece biti i nije jos uvek razjasnjeno zasto je napustio, i ja sam siguran da za to ima dobar razlog. Jer svi znamo sta se desava u istoj. Evo, sad mu ne ide, pa jos nije rekao da se vraca, zasto? Ima neki razlog, to je sigurno. Necu mu svakako ni suditi ni braniti, dok se to ne rasvetli. Ali uvek cu pre biti za Lazovica, no Lekica, vracanje Zigare, Pantele... nemojte molim vas ljudi, setite se samo sta smo od napadaca gledali...
 
@Living in a Hope ma moze i tako,bitno je da su najbolji na terenu i da se igra sa dva spica.Sem tog Stojkovica naravno,mislim da je Brkic nas najbolji golman,a na klupi bi kao drugog golmana stavio pre Avramova jer brani Seriu A vec godinama,tome pokazuje profesionalnost,a Stojkovic je pokazao da je seoski djilkos samo jednom situacijom koja je i vise nego dovoljna a to je kad je na pripreme Partizana dosao sa 10 kg vise nego sto je imao pre pauze.
 
Apsolutno je to bitno, eto sad sam se setio i Jankovica, koji se pominjao. Ali mislim da ipak Tosic i Jankovic trebali biti zamene i nikako smetnja napretku i razvoju supertalenta Tadica i Djuricica. A nije obavezno da igraju dva spica, moze i jedan, ali sa jakom sredinom, ali bas jakom, najjacom. Ili Djurdjic u paru sa poluspicem Lazarom.

Ma sta god da bude, Stojkovic je u pravoj formi nas najbolji golman i to je kraj. Brkic je kiksara, i ja i dalje pojma nemam kako je on postao prvi golman Udinezea, a u svakom drugom kolu prima neki smesan gol. Avramov malo brani u Seriji A, i sada je rezervni golman u Kaljariju. A Aleksic bi pre Avramova biti treci, pre svega jer on jedini mozda i ima neku sansu da od nasih golmana iole napreduje. Avramov to nema, jer vec je dugo rezervni i u godinama vec. Samo bi zauzimao mesto mladjem.

Nazalost, mi pravog golmana dugo necemo imati, a jako mi je zanimljiv postao ovaj talenat, Vladimir Stojkovic Junior, izgleda da ce on daleko nadmasiti po talentu i strica i oca, nije tako jednostavno braniti za reprezentaciju Portugala, e sad, da li taj decko ima ikakvu ambiciju da brani za Srbiju, ja bih ga zaista razumeo da nema jer on osim porekla njegovih nema nikakve veze sa Srbijom, i rodjen je tamo i ne znam sad sto bi on bio neki patriota i imao razlog da zaigra za nas, sem ako ipak ne bude nasao mesta kao prvi golman u Portugalu...
 
Apsolutno je to bitno, eto sad sam se setio i Jankovica, koji se pominjao. Ali mislim da ipak Tosic i Jankovic trebali biti zamene i nikako smetnja napretku i razvoju supertalenta Tadica i Djuricica. A nije obavezno da igraju dva spica, moze i jedan, ali sa jakom sredinom, ali bas jakom, najjacom. Ili Djurdjic u paru sa poluspicem Lazarom.

Ma sta god da bude, Stojkovic je u pravoj formi nas najbolji golman i to je kraj. Brkic je kiksara, i ja i dalje pojma nemam kako je on postao prvi golman Udinezea, a u svakom drugom kolu prima neki smesan gol. Avramov malo brani u Seriji A, i sada je rezervni golman u Kaljariju. A Aleksic bi pre Avramova biti treci, pre svega jer on jedini mozda i ima neku sansu da od nasih golmana iole napreduje. Avramov to nema, jer vec je dugo rezervni i u godinama vec. Samo bi zauzimao mesto mladjem.

Nazalost, mi pravog golmana dugo necemo imati, a jako mi je zanimljiv postao ovaj talenat, Vladimir Stojkovic Junior, izgleda da ce on daleko nadmasiti po talentu i strica i oca, nije tako jednostavno braniti za reprezentaciju Portugala, e sad, da li taj decko ima ikakvu ambiciju da brani za Srbiju, ja bih ga zaista razumeo da nema jer on osim porekla njegovih nema nikakve veze sa Srbijom, i rodjen je tamo i ne znam sad sto bi on bio neki patriota i imao razlog da zaigra za nas, sem ako ipak ne bude nasao mesta kao prvi golman u Portugalu...

:hahaha: e što se slatko ismijah...
Najveći klubovi na svijetu se interesuju za Brkića... on je pravi moderni golman...

A kako Stojković može biti u pravoj formi kad nije ni branio na 6-7 utakmica na kraju prvenstva, bio teško povrijeđen...
Reći da je Sojković bolji golman od Brkića je kao da kažeš da je Kasalica bolji igrač od Di Natalea...
 
Jbte, do pre samo 7-8 meseci ste ga sve ismejavali ovde a sad odjednom Brkic moderan golman, e zivote, na sta smo spali :lol:

Brkic je dobar golman, ali ce uvek biti i ostati kiksara. Kazem da je u pravoj formi, bolji od Brkica. Sa ocekivanjem da ce do marta Stojke vec biti u istoj. A ako ne bude, onda svakako Brkic jeste pravo resenje.

Ne kazem da je bolji nesto specijalno, obojica su kiksare. Ali za mene bolji jeste.
 
Jbte, do pre samo 7-8 meseci ste ga sve ismejavali ovde a sad odjednom Brkic moderan golman, e zivote, na sta smo spali :lol:

Brkic je dobar golman, ali ce uvek biti i ostati kiksara. Kazem da je u pravoj formi, bolji od Brkica. Sa ocekivanjem da ce do marta Stojke vec biti u istoj. A ako ne bude, onda svakako Brkic jeste pravo resenje.

Ne kazem da je bolji nesto specijalno, obojica su kiksare. Ali za mene bolji jeste.
Hm..Kad si poslednji put gledao Brkica?
Brkic brani jako sigurno u Udinezeu,a golove koje prima nikad nisu njegova krivica..Skoro je postigao autogola,ali to je bilo zato sto mu je lopta pri sutu slomila prst..
 
Jbte, do pre samo 7-8 meseci ste ga sve ismejavali ovde a sad odjednom Brkic moderan golman, e zivote, na sta smo spali :lol:

Brkic je dobar golman, ali ce uvek biti i ostati kiksara. Kazem da je u pravoj formi, bolji od Brkica. Sa ocekivanjem da ce do marta Stojke vec biti u istoj. A ako ne bude, onda svakako Brkic jeste pravo resenje.

Ne kazem da je bolji nesto specijalno, obojica su kiksare. Ali za mene bolji jeste.
Jesi gledao Brkića u Udinezeu? Ja sam uvijek govorio da je on pravi moderan golman zato što je visok, a zna da izlazi na lopte, dobro procjenjuje lopte...

Svakom golmanu se dogodi neki kiks u karijeri... samo što je Brkić neopravdano optuživan za mnogo toga, gol u Estoniji npr... mene nerviraju i naši novinari, ja vjerujem da ima tu i naručenih tekstova... evo npr. ja sam gledao utakmicu protiv Fiorentine, Brkić se bacio na jednu loptu koja je pogodila unutrašnji dio stative i njega pogodila i ušla u gol... to se često dešava i u tome nema trunke njegove krivice za gol... a u našim medijima ogromni tekstovi BRKIĆ DAO AUTOGOL, niđe veze...
 
1. Jeste, to su mnogi govorili, da je mozda i najzasluzniji za Celsijevu titulu. Mozda nije najbolji, ali jeste u 3 najboljih, sa Cehom i Terijem.
2, Povredjen
3. Djurdjic Ocigledno jos mnogi ne shvataju u kakvoj je decko formi i kakav je igrac.
4. Ali mi sada nemamo samo gotova imena, mi imamo pre svega TALENTE koji imaju veliku sansu i pretenziju, i od njih se ocekuje da postanu velika imena, mada su to vec u nekom domenu i postali, tipa Tadic, Djuricic, Markovic, Matic, ali ipak to tek trebaju dokazati na najvisem nivou. Samo uz pravo usmeravanje, selektora koji ih nece uciti patriotizmu, vec ponasanju i koji ce biti autoritet i njihov ucitelj i drugi otac, koji ce im braniti lose, a dopustati i navoditi ih na dobre stvari, oni mogu postati pravi igraci, a uz to i pravi ljudi. To tesko jedno bez drugog ide, mada ima takvih slucajeva, ali kod nas Srba, tako jednostavno mora da bude. Francuzi nisu imali nikakav autoritet, vec kretena, i nisu imali sistem, slogu, a pre svega za ikakvo njihovo popravljanje i navodjenje na to da nikad nisu oni iznad reprezentacije, je i taj rezultat dosao kao potvrda.
5. Tvoje misljenje, ja imam drugacije. On po trenutnoj formi i mogucnosti kakav ce igrac postati mozda treba postati i drugi napadac, da nekad menja onog u startnoj, a ne samo treci. I Baloteli je budala ali igra za Italiju. Za Mitrovica jos nije kasno, on je mlad, neiskusan, nezreo, ali dobar decko. Jos ima vremena da se izvede na pravi put, i postane pravi igrac i verovatno najbolji Srpski napadac od Sava.
6. http://www.vesti-online.com/Sport/Fudbal/283064/Dusan-Basta-najbolji-igrac-Udinezea-u-2012
7. Pa ne igra kad je raskinuo ugovor i covek se vec sa navijacima oprastao, pa posle nije stigao na vreme naci novi, normalno. A, sad mu sigurno treba vremena da udje u formu, to je sigurno, ali i pored toga, on je jedan od 4 najbolja nasa napadaca, pored Djurdjica, Jovanovica, Mitrovica, on svakako ima mesta kao cetvrti i onaj koji ce uskociti kao zamena, makar to. A za repku nikada nece biti i nije jos uvek razjasnjeno zasto je napustio, i ja sam siguran da za to ima dobar razlog. Jer svi znamo sta se desava u istoj. Evo, sad mu ne ide, pa jos nije rekao da se vraca, zasto? Ima neki razlog, to je sigurno. Necu mu svakako ni suditi ni braniti, dok se to ne rasvetli. Ali uvek cu pre biti za Lazovica, no Lekica, vracanje Zigare, Pantele... nemojte molim vas ljudi, setite se samo sta smo od napadaca gledali...

1. Mata, Azar, Oskar, Kol, Ramires? Niko od njih ne doprinosi igri Celsija vise nego Ivanovic?
3. Mislio sam da mozda govoris o Sulejmaniju. A o tome da ja ne shvatam o kakvom se igracu radi, o tome mi nemoj pricati. Nego prelistaj malo ovu temu i videces da sam ja prvi hteo da se on zove u reprezentaciju jos dok je igrao sa Haugesund.
4. Ni talenti nista ne znace ako se od njih ne napravi tim, celina i ako podrivaju autoritet selektora...
5. ... a upravo ce taj Mitrovic postati jedan od takvih igraca ako ga neko ne smiri (a nesto mi govori da to Vermez nece uraditi). Poziv za seniorsku bi ga tek upropastio; onda bi on to razumeo kao da nema potrebe da popravlja svoje ponasanje dokle god igra solidno. Dace bog pa ce imati prilike da se pokaze protiv nekih jacih ekipa, iako ni u jelen supak ligi nije prvi strelac.
6. "...pošto je tu nagradu Antonio di Natale dobio četiri puta..."
7. Ako ne igra, ne mozes reci da je u dobroj formi. Kontam da je otisao zato sto je slabo dobijao prilike kod Antica a u Zenitu je tad bio standardni prvotimac pa mu vise dojadilo da se cima s reprezentacijom. On se sigurno nece sam pozvati u reprezentaciju nego selektor treba s njim da poprica, pozove ga pa ovaj ako hoce, hoce, ako nece, nece. Nama napadaci nece biti efikasni dokle god ne promenimo koncepciju igre. Vise igre kroz sredinu, lopti kroz sredinu, u prostor, da nam krila ne sluze samo da spartaju pored aut linije i upucuju centarsuteve nego i da ulaze u sesnaesterac i asistiraju ili sutnu ka golu, da nam vezni ne sluze samo da kvare igru protivnika nego da i sami probaju da upute udarac, posebno nakon kornera.
 
Taman kad Ignjovski počeo da igra za Verder, Kuzmanović ne igra u Štutgartu... Matić sad kad igra dobro neće dobiti poziv zbog sukoba sa Mihajlovićem... po meni je to ključna stvar u našoj reprezentaciji, centralne vezne pozicije, kad tu imamo kvalitetne i igrače u formi u napad možemo staviti i drvo javorovo poput Leke ili Šćepe...
 
I još nešto. Da li iko zna koja imena u Hrvatskoj reprezentaciji mogu biti i blizu klubovima i kvalitetima igrača iz ove startne postave, koju sam postavio ? Rakitić u Sevilji, Srna Šahtjor, Lovren Lion, Modrić Real (na njihovu žalost :hahaha: ), Mandžukić Bajern (Đurđić mu po kvalitetu može biti dostojan, a ako ovako nastavi uskoro će mu biti i egal), Jelavić Everton, Olić Volfsburg, Eduardo Šahtjor, Petrić Fulam... i da li mi sada treba da se bojimo njih, kad imamo 10x vrednije igrače u klubovima kao što su: Čelsi, Mančester Siti, Borusija Dortmund, Benfika, Ajaks, Tvente? Da ne pominjem da su i ovi Hrvatski igrači često u rezervama u svojim klubovima, tj. neki od njih, a ovi spomenuti klubovi ne mogu zamisliti igre bez naših igrača. Naravno, to gledamo samo kada bi naša reprezentacija bila kompletna, kada bi bila u pravoj postavi i kada Miha ne bi bio selektor, nego najviše pomoćnik, što jedino i treba da bude. Ali, Hrvati imaju slogu, imaju igru i imaju sistem. I oni, ma koliko bila kriminalan njihov Savez i država, uvek ispred svega drže rezultat.

A, na stranu što će naša reprezentacija protiv Hrvata izaći verovatno u sastavu: Aleksić, Ivanović, Biševac, Tomović, Kolarov, Mijailović, Ignjovski, Fejsa, Tadić, Marković, Đuričić.

Da, i treba da se plašimo Hrvata.


Pa zar nije mogao naći bolji klub od sigurnog putnika u drugu njemačku ligu ako je tako dobar?
Ako smatraš da imate 10x vrijedniju ekipu od nas, da stavim ja dvojku na kladi pa ko ga yebe?:mrgreen: bit će ziher barem 3,50....

I koji je to vaš najbolji sastav (ako ne računamo ove koji su otkazali suradnju ili im je Miha otkazao):

Brkić - Ivanović, Subotić, Nastasić, Kolarov - Tošić, Kuzmanović, Ignjovski, Tadić - Đuričić, L. Marković

Ovako nešto?

Odlična obrana. Malo previše mladih igrača....
 
Kapelo je govorio o ovoj taktici 3-5-2 kao najvecoj prevari,a covek je Italijan.....
Razlog je jednostavan,na boku imate samo 1 igraca koji mora da vam popuni i ofanzivu i defanzivu,po krilu te rastavljaju sve brze ekipe,kada wing bekovi zakasne da se vrate,moraju "bocni" stoperi da izadju na stranu,a samim tim onda je rupa u sredini,taktika koja mora mnogo dugo da se igra i uvezbava
A i videli smo je na delu,za 3 meca stvorili smo 0.75 sansi,a primili 6 golova ako se ne varam:think:
Evo Skolari vratio Ronaldinja,ne kapiram jedino kod nas ne vazi jednostavan princip da kad igras u klubu mora da te ima u reprezentaciji.....mi bi sada po tom istom principu morali da vratimo Milana Jovanovica i da ga prekomandujemo na spica dok Mudrinskom ne istekne kazna......
Mitrovic je jos zelen za reprezentaciju......
Ali ljudi dzaba sve to bez iole normalne sredine terena,a 22.marta mozemmo ocekivati najcrnje bunkerisanje sa Srdjanom Mijailovicem na sredini,pazi mlada nada,decka Mvila razmazuje po terenu.....
:bye:
 
Apsolutno je to bitno, eto sad sam se setio i Jankovica, koji se pominjao. Ali mislim da ipak Tosic i Jankovic trebali biti zamene i nikako smetnja napretku i razvoju supertalenta Tadica i Djuricica. A nije obavezno da igraju dva spica, moze i jedan, ali sa jakom sredinom, ali bas jakom, najjacom. Ili Djurdjic u paru sa poluspicem Lazarom.

Ma sta god da bude, Stojkovic je u pravoj formi nas najbolji golman i to je kraj. Brkic je kiksara, i ja i dalje pojma nemam kako je on postao prvi golman Udinezea, a u svakom drugom kolu prima neki smesan gol. Avramov malo brani u Seriji A, i sada je rezervni golman u Kaljariju. A Aleksic bi pre Avramova biti treci, pre svega jer on jedini mozda i ima neku sansu da od nasih golmana iole napreduje. Avramov to nema, jer vec je dugo rezervni i u godinama vec. Samo bi zauzimao mesto mladjem.

Nazalost, mi pravog golmana dugo necemo imati, a jako mi je zanimljiv postao ovaj talenat, Vladimir Stojkovic Junior, izgleda da ce on daleko nadmasiti po talentu i strica i oca, nije tako jednostavno braniti za reprezentaciju Portugala, e sad, da li taj decko ima ikakvu ambiciju da brani za Srbiju, ja bih ga zaista razumeo da nema jer on osim porekla njegovih nema nikakve veze sa Srbijom, i rodjen je tamo i ne znam sad sto bi on bio neki patriota i imao razlog da zaigra za nas, sem ako ipak ne bude nasao mesta kao prvi golman u Portugalu...
Malo mislis i ne razmenjujes misljenja vec samo konstatujes nesto sto ti mislis i govoris kako mora tako...


Stojkovic je daleko od najboljeg golmana,to je pokazao u Sportingu,Nantu i Viteseu...ni u jednom klubu nije branio...

Mi moramo igrati sa 2 spica,jer nemamo 1 koji je dovoljno mocan i sposoban da igra sam...nemamo spica kao sto je Drogba,Ibrahimovic...ili za nase prilike Dzeko..

Kaze da je apsolutno bitna formacija,pa onda od 3 igraca u zadnjoj linije nema nista,jer je svaka 4-4-2 varijanta bolja!
 
Kapelo je govorio o ovoj taktici 3-5-2 kao najvecoj prevari,a covek je Italijan.....
Razlog je jednostavan,na boku imate samo 1 igraca koji mora da vam popuni i ofanzivu i defanzivu,po krilu te rastavljaju sve brze ekipe,kada wing bekovi zakasne da se vrate,moraju "bocni" stoperi da izadju na stranu,a samim tim onda je rupa u sredini,taktika koja mora mnogo dugo da se igra i uvezbava
A i videli smo je na delu,za 3 meca stvorili smo 0.75 sansi,a primili 6 golova ako se ne varam:think:
Evo Skolari vratio Ronaldinja,ne kapiram jedino kod nas ne vazi jednostavan princip da kad igras u klubu mora da te ima u reprezentaciji.....mi bi sada po tom istom principu morali da vratimo Milana Jovanovica i da ga prekomandujemo na spica dok Mudrinskom ne istekne kazna......
Mitrovic je jos zelen za reprezentaciju......
Ali ljudi dzaba sve to bez iole normalne sredine terena,a 22.marta mozemmo ocekivati najcrnje bunkerisanje sa Srdjanom Mijailovicem na sredini,pazi mlada nada,decka Mvila razmazuje po terenu.....
:bye:

Ja ne mislim tako... svaka taktika ima dobrih i loših strana i mora da se uigrava...3-5-2 ima dobru stranu što kad se uigra stvara se višak na sredini, ali moraju postojati dobri bočni igrači, a i odbrana i sredina koja bi popunjavala one rupe što si govorio... loša strana je ta što vrlo malo ekipa igra tu taktiku, pa igrači nisu naviknuti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top