Crnogorac Aleksandar Lekso Saičić pośeka japanskog samuraja u dvoboju, 1905. godine!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Molim moderatore da razmotre upotrěbu slova koja ne pripadaju srpskom jeziku u nazivu teme, a u skladu s pravilima Foruma. :)
Ajde, bre... Ti si poslednji koji treba da "moli" takvo "razmatranje".

"Pridrži mi, sejo kopile..."

Inače, razumeo sam zašto si reagovao, iako ti ne razumeš, niti znaš, "kakva je psihologija učitelja od prvog do četvrtog razreda".

Jer, sva je prilika da si pravo iz pelena uskočio u peti.
 
Ajde, bre... Ti si poslednji koji treba da "moli" takvo "razmatranje".

"Pridrži mi, sejo kopile..."

Inače, razumeo sam zašto si reagovao, iako ti ne razumeš, niti znaš, "kakva je psihologija učitelja od prvog do četvrtog razreda".

Jer, sva je prilika da si pravo iz pelena uskočio u peti.

"Село гори а баба се чешља." Уместо надгорњавања о алфабету, предлажем проверу и установљавање чињенице да је ова тема већ била покренута у скорије време, те, с тим у вези, брисање и кажњавање покретача, с обзиром на то да је тему која већ постоји,покренуо на више подфорума истовремено.
 
"Село гори а баба се чешља." Уместо надгорњавања о алфабету, предлажем проверу и установљавање чињенице да је ова тема већ била покренута у скорије време, те, с тим у вези, брисање и кажњавање покретача, с обзиром на то да је тему која већ постоји,покренуо на више подфорума истовремено.
U pretrazi foruma Istorija nema teme, ali je na Re: Crnogorsko-japanski rat trajao 102 godine, postavljen isti sadržaj.

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=13475085&postcount=130

Hvala ti na upozorenju, ovu temu ćemo da završimo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top