firci `nisam srbin` ili kako se zovu stanovnici srbije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

27E

Legenda
Poruka
52.416
Bivši bubnjar Ekatarine Velike Ivan Fece Firči, privremeni stanovnik rijaliti soua farma, pre neko vece, kada mu se neko obratio sa srbine, uzvratio `ja nisam srbin` , posle je dodao i da je katolicke vere

naravno da on ima prava na svoj stav i veru, ali ostaje gorak ukus da se kod nas ne zna kako se zovu stanovnici drzave srbije. narod gleda farmu i ovo je jos jedna gorka pilula, ovaj put sa pinka
 
  • Podržavam
Reactions: DJM
Bivši bubnjar Ekatarine Velike Ivan Fece Firči, privremeni stanovnik rijaliti soua farma, pre neko vece, kada mu se neko obratio sa srbine, uzvratio `ja nisam srbin` , posle je dodao i da je katolicke vere

naravno da on ima prava na svoj stav i veru, ali ostaje gorak ukus da se kod nas ne zna kako se zovu stanovnici drzave srbije. narod gleda farmu i ovo je jos jedna gorka pilula, ovaj put sa pinka

A kako se zovu stanovnici Srbije ????:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Bivši bubnjar Ekatarine Velike Ivan Fece Firči, privremeni stanovnik rijaliti soua farma, pre neko vece, kada mu se neko obratio sa srbine, uzvratio `ja nisam srbin` , posle je dodao i da je katolicke vere

naravno da on ima prava na svoj stav i veru, ali ostaje gorak ukus da se kod nas ne zna kako se zovu stanovnici drzave srbije. narod gleda farmu i ovo je jos jedna gorka pilula, ovaj put sa pinka

Srbijanac.
 
A Srbi koji imaju italijansko državljanstvo su verovatno Italijanci...?
Италијани да су анационални као Србија, Италија би данас била сведена само на Рим. Линчују цигане, црнце и избеглице зато што неће да постану италијани.
 

Prilozi

  • Evstafiev-ratko-mladic-1993-w.jpg
    Evstafiev-ratko-mladic-1993-w.jpg
    27,7 KB · Pregleda: 11
A Srbi koji imaju italijansko državljanstvo su verovatno Italijanci...?

Ne nego Italijani.
Italijani su grupa romasnkih naroda koja je dobila ime po Italiji, provinciji rimskog carstva.
Posle revolucije su se prozvali "Italijani"

ITALIJA-ni
SRBIJA-nci

Nepravilnost srpskog jezika, ali označava isti princip.

Engleski:

ITALIA-ns
SERBIA-ns
 
Италијани да су анационални као Србија, Италија би данас била сведена само на Рим. Линчују цигане, црнце и избеглице зато што неће да постану италијани.




aaa, pa sto ne kazes da je TO , nacionalizam ...:hahaha:

a ja misilio 'rasizam":hahaha:
 
Stanovnici Srbije se NE zovu Srbi već upravo tako - stanovnici Srbije. Mogu da budu i Srbi i Hrvati i Mađari i Slovaci itd. U čemu je problem što čovek neće na silu da bude oslovljavan sa Srbine ako to nije? Kao da je sramota biti Hrvat ili šta je već on :) Niko u Srbiji ne mora da se odrekne svog nacionalnog identiteta niti mu to bilo ko traži.
:ok: .
 
Stanovnici Srbije se NE zovu Srbi već upravo tako - stanovnici Srbije. Mogu da budu i Srbi i Hrvati i Mađari i Slovaci itd. U čemu je problem što čovek neće na silu da bude oslovljavan sa Srbine ako to nije? Kao da je sramota biti Hrvat ili šta je već on ;) ;)
У геноцидној хрватској јавно изјавити да је Србин исто је као позив на линч. Исти третман заслужују хрвати у Србији, треба бити равноправан.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top