SINGIDUNUM

DJ_MaRe

Iskusan
Poruka
5.456
evo, ispasce reklama za koju me nisu platili, ali sta da se radi...

razlog zasto otvaram ovu temu jeste taj sto sam u poslednje dve nedelje video vise pitanja na razlicitim temema o menadzmentu, web dizajnu i turizmu... i svuda padaju isti odgovori i sve se svodi na sledeci univerzitet...

znaci, univerzitet SINGIDUNUM (Danijelova 32, Beograd) u svom sastavu ima:

Fakultet za finansijski menadzment i osiguranje
Fakultet za turisticki i hotelijerski menadzment
Fakultet za poslovno pravo
Fakultet za poslovnu informatiku
Fakultet za Ekonomiju, Finansije i Organizaciju
Akademija Lepih Umetnosti

takodje, imaju i NOVI SITE... to kazem jer vidim da vise njih spominje stari... Novi je:

www.singidunum.edu.yu

nadam se da sam koliko-toliko pomogao onoj nekolicini koju je to interesovalo... :wink:
 
Hvala ti Mare mnogo si mi pomogao da pronadjem pravi put i spoznam nesto novo cime bih voleo da se bavim u svom zivotu!!! Hvala, spasioce moj! Veliki pozdrav i hvala jos jednom. Hvala.
 
vADAmP:
Hvala ti Mare mnogo si mi pomogao da pronadjem pravi put i spoznam nesto novo cime bih voleo da se bavim u svom zivotu!!! Hvala, spasioce moj! Veliki pozdrav i hvala jos jednom. Hvala.
heh... i naravno, pozdrav za moje kolege i drugare, Gruju i Strahinju... :wink:
 
DJ_MaRe:
DJ_MaRe:
Anonymous:
ja sam upisala informatiku na tom faxu pa mi je potreban savet oko nekih predmeta kako i odakle da ih ucim pa bi bila yahvalna kada bi hteo da mi pomognes moj mail je kosdu@ptt.yu
Ja sam na tom univerzitetu... Posalji mi PP ako te interesuje nesto vise... Sve cu ti reci...
izvini sto sam dva puta slala isto nisam znala da li je poslao ili nije ne razumem se bas najbolje u te stvari ovo mi je prvi put da saljem poruke rekao si da si mi poslao mail ali ja ga nisam dobila
 
Anonymous:
DJ_MaRe:
DJ_MaRe:
Anonymous:
ja sam upisala informatiku na tom faxu pa mi je potreban savet oko nekih predmeta kako i odakle da ih ucim pa bi bila yahvalna kada bi hteo da mi pomognes moj mail je kosdu@ptt.yu
Ja sam na tom univerzitetu... Posalji mi PP ako te interesuje nesto vise... Sve cu ti reci...
izvini sto sam dva puta slala isto nisam znala da li je poslao ili nije ne razumem se bas najbolje u te stvari ovo mi je prvi put da saljem poruke rekao si da si mi poslao mail ali ja ga nisam dobila
pokusala sam da ti posaljem PP ali nece da prihvati sifru kaze da je pogresna nije ni bitno nema potreba da se mucis hvala sto si mi pomogao cao
 
Anonymous:
izvini sto sam dva puta slala isto nisam znala da li je poslao ili nije ne razumem se bas najbolje u te stvari ovo mi je prvi put da saljem poruke rekao si da si mi poslao mail ali ja ga nisam dobila
ok je... poslacu ti opet, nadam se da ces primiti ovaj put... :wink:
 
DJ_MaRe:
Anonymous:
izvini sto sam dva puta slala isto nisam znala da li je poslao ili nije ne razumem se bas najbolje u te stvari ovo mi je prvi put da saljem poruke rekao si da si mi poslao mail ali ja ga nisam dobila
ok je... poslacu ti opet, nadam se da ces primiti ovaj put... :wink:
hvala i jos jednom izvini na smetnji nisam znala da si samo ti zaduzen za to i da to ide preko tebe
 
Anonymous:
hvala i jos jednom izvini na smetnji nisam znala da si samo ti zaduzen za to i da to ide preko tebe
Ma to je mogao da ti bosalje bilo ko, ali igrom slucaja sam ja izgleda ispao jedini koji ima... :wink:

Za ubuduce, sva pitanja o faxu mozes postavljati na ovoj temi, a ja i ostale kolege cemo pokusati da ti pomognemo... 8)
 
DJ_MaRe:
Anonymous:
hvala i jos jednom izvini na smetnji nisam znala da si samo ti zaduzen za to i da to ide preko tebe
Ma to je mogao da ti bosalje bilo ko, ali igrom slucaja sam ja izgleda ispao jedini koji ima... :wink:

Za ubuduce, sva pitanja o faxu mozes postavljati na ovoj temi, a ja i ostale kolege cemo pokusati da ti pomognemo... 8)
dobila sam pitanja puno ti hvala
 
Ja vec jednom pitah pa me iskuliraste.
LM, kakva je reputacija ovog univerziteta? Da li se priznaje i kod nas i napolju?
Kako su oni koji tu studiraju zadovoljni kvalitetom predavaca i fakultetom uopste?

Pozdrav svima
 
Molim vas recite mi u kojim je sve zemljama priznat ovaj fax. Izvinite ali komp nece da mi otkuca upitnik. Molim vas jos mi recite kakva je mogucnost stipendiranja studenata i koji su uslovi.Inace fax mi se svidja, jer je to ono sto volim,ja sam ga upisala iz ljubavi,a ne zato sto je privatan,jer sam ja bila proglasena za najboljeg turistickog tehnicara u UTS u Beogradu.Pozdrav svima. :lol:
 
e ja sam bila na sajtu i stvarno sam vrlo ozbiljno zainteresovana za menadzment u turizmu,ali imam problem sa matematikom ,s vidim da postoje ispiti kao i na ekonomiji(ekonomska matematika,racunovodstvo,..) pA je li to isto toliko obimno kao na ekonomiji ,jer ako jeste ,ja sam,-------mislilm mi u gimn.na drustvenom smeru nijedan zadatak za 4 godien skolovanja nismo uradili,pa zato pitam! :D :wink:
 
Vance:
e ja sam bila na sajtu i stvarno sam vrlo ozbiljno zainteresovana za menadzment u turizmu,ali imam problem sa matematikom ,s vidim da postoje ispiti kao i na ekonomiji(ekonomska matematika,racunovodstvo,..) pA je li to isto toliko obimno kao na ekonomiji ,jer ako jeste ,ja sam,-------mislilm mi u gimn.na drustvenom smeru nijedan zadatak za 4 godien skolovanja nismo uradili,pa zato pitam! :D :wink:
pa dolazi redovno na predavanja... i naucices... nadam se... :wink:

sto se tice obima... slican je onom na ekonomiji...
 
e i ja sam na Singidunumu...samo na pravima...prva godina
smile_a_smil08.gif
 
Anonymous:
samo me zanima kako pita na ispitima i koliko trazi a pitanja si mi vec poslao i prestani da mi zakljucavas poruke smorio si sa tim
pa lepo postavi to pitanje ovde, nemoj da otvaras novu temu! Ne radim ja to iz hira, nego da bi ovde bila koliko/toliko bolje organizacija i da bi svi mogli da se snadju...
 

Back
Top