SINGIDUNUM

Nemoj tako Petre...veza svakako pomaze, ali mislim da ako si vrhunski strucnjak u svom poslu veza ti apsolutno nije potrebna...a vec za mediokritete...nego vecina ce nas spadati u te medikritete, pa se brinemo ...:lol:
 
Nemoj tako Petre...veza svakako pomaze, ali mislim da ako si vrhunski strucnjak u svom poslu veza ti apsolutno nije potrebna...a vec za mediokritete...nego vecina ce nas spadati u te medikritete, pa se brinemo ...:lol:

Izvini, nisam tako mislio, ali sam mislio na prosecne ljude, jer malo je vrhunskih strucnjaka, i naravno da njima ne treba veza, jer njihovi rezultati govore sve! :)
 
cao svima e i ja sam upisala singidunum Fakultet za turisticki i hotelijerski menadzment ,bila bi vam jako zahvalna ako neko moze da mi posalje neka pitanja ili skripte ,bilo sta sto bi mi pomoglo da se uhodam,da vidim sta me ocekuje jer ucila sam skolu u inostranstvo pa stvarno neznam kakvi su principi ovde i sta se sve trazi.
hvala puno,
 
cao svima e i ja sam upisala Fakultet za turisticki i hotelijerski menadzment,ali sam zavrsila srednju skolu u inostranstvo i neznam kakvi su principi ovde i sta se sve trazi.Zamolila bi nekoga ,kome nije tesko ako moze da mi posalje neka pitanja il skripte od kojih treba da se uci da bi mogla da se uhodam i da vidim sta me ocekuje.
hvala puno
tijana_16@yahoo.com
 
Ljudi,ja imam nekoliko pitanja..Ja sam iz NS-a pa ne znam mnogo o Singidunumu, Megatrendu etc. Volela bih da upisem neki fakultet za medije, odnose sa javnoscu, PR ili slicno, i znam da je mala nada ali ima li mozda takvih fakulteta...Drzavnih? Cula sam za FMK i Fakultet za kulturu i medije na Megatrendu ali jako sam skepticna prema privatnim fakultetima, a i sunjivo mi je sto su im prijemni toliko....Laki. Upisujem Akademiju u NS-u i trebaju mi alternative...Volela bih da budem voditeljka ili slicno, pa mi kazu da nasi najbolji novinari dolazi sa FPN-a,odsek za medije..Koliko je Singidunum dobar,sto se znanja tice,ozbiljnosti rada,predavaca..?

Thanks in advance :)
 
i'am ja samo jedno pitanje za vas koji ste vec zavrsili I god fthm-a
kad je prvi ispitni rok nama brucosima?
u januaru ili kasnije?
i ako jeste u januaru, onda otprilike kad je vama bio. koji deo meseca?
mozda je glupo pitanje, al treba mi nesto tada, pa me zanima ;)
 
Ima li nekog ko je na studijama psihologije Univerziteta Sigmund Frojd pri Fakultetu za medije i komunikaciju- Singidunum?Ineresuju me iskustva, imena predavaca ( jer ih nema na sajtu), kvalitet i uslovi nastave...Koliko je vrednovan u nasoj zemlji? Kakvi su uslovi placanja, izlaze li u susret sa nekim kreditima ili olaksicama? Hvala unapred!
 
Pozdrav,imam par pitanja.

Idem u 4. razred gimnazije, i zeleo bi da upisem Singidunum Fakultet za informatiku i menadzment u beogradu.

interesuje me da li ovde ima ljudi sa tog fakulteta, kakvi su njihovi utisci,..itd? kolika je skolarina?

da li mogu da sebi rezervisem mesto i ne budem odbijen?

Hvala!
 
jel' zna neko od vas koji su uslovi za prelazak sa III godine Visoke turisticke skole na IV godinu na Singidunumu? razlike ispita, skolarina i to ? na sajtu pise da je ta sekcija jos u pripremi, to pise vec godinu i nesto dana?
 
Na sajtu fakulteta postoji odeljak "kontakt", tu se nalaze brojevi studentske službe pa možeš da pozoveš i pitaš sve što te interesuje ili, još bolja varijanta je da dodješ u Daijelovu 32 na I sprat gde se nalazi studentska služba. U principu će ti reći da treba da položiš 2-3 ispita razlike i upisuješ se na III godinu studija s tim što postoji verovatnoća da ti par ispita priznaju i sa III godine. Znam par ljudi koji su to uradili tako da može. A i ako ti predaje Čačić ( a znam da predaje i na Višoj turističkoj) možeš i njega da pitaš.
 
Da, najbolje je da odem tamo, hvala ti.
Čekaj, kad diplomiram na Visokoj ove tri godine, ja kad upisujem Singidunum moram opet treću godinu ili mogu odma na četvrtu sa razlikom ispita??
 

Back
Top