Usporedbe radi

vindex

Ističe se
Banovan
Poruka
2.613
Imam jedno pitanje za sve učesnike foruma. Naime, svi veliki nacionalni portali u svim zemljama ex Yu pa i šire imaju podforume koji se bave političkim zbivanjima. Neću ih imenovati radi reklame.

Na nekim američkim forumima gdje se obrađuju dnevne vijesti za BBC ljudi najviše pišu komentare o novom zdravstvenom zakonu Obame, na njemačkim forumima se trenutno bave novim cijenama pšenice koju propisuje vlada u dogovoru sa sindikatima. U Francuskoj je velika vijest da je došlo do eksplozije u rudniku ugljena. Kad radim malo googlam pa gledam.
Na hrvatskim forumiam je situacija slična, štrajk radnika, prosvjedi zbog izgradnje prilaznih rampi u centru Zagreba.

I onda dođem na krstaricu.

I uvijek isto.

U Srbiji je razina nezaposlenosti preko 20 posto, odnos eura i dinara postoje sve gori, vanjski dug koji vam nije velik u zadnja dva mjeseca pokazuje tendencije povećavanja. Imam osjećaj da nikoga od vas to ne zanima.

A što vas zanima ?

Koliko vidim zanimaju vas svi drugi osim vas samih. Po nekoj klasifikaciji mogao bih reći ovako. Koje su goruće teme na krstarici: 1. Kosovo 2. Jasenovac 3. Odnosi sa susjedima 4 teorije belosvetske zavere

U prosjeku 2 teme dnevno otvorite o Kosovu, u prosjeku 3 o ustašama, a ostatak dana provedete odgovorajući na iste teme otvorene o ranije.

Jel ima u Srbiju malo prećih tema od ovih ili je u vas nacinalna opsesija toliko jaka da ne možete razmišljati ni o elementarnim stvarima ?
 
Бавили би се ми собом (а и предсобљем) али мало-мало па имамо госте са стране и док се ишћакуламо са њима, прође време.
А познати смо као добри домаћини, не иде да терамо госте...као неки...тамо...
 
hahaha, naprotiv, sviđa mi se zabavno je.

ja samo pitam u čemu je tajna.

Narod kaze prijatelju: "Svako se cese tamo gde ga svrbi".

A Srbe ocigledno vise svrbi Kosovo i druge SRPSKE ZEMLJE od ekonomskih motiva i EU.

Da nije tako, za 500 godina turske vlasti svi bi se mirno poturcili i mnogo srecnije ziveli...

Al eto nisu, pa su na kraju iscekali svoj momenat.

Da li ce opet iscekati momenat i da li ce do tada opet proci 500 godina, pa da vrate ono sto im pripada - ostaje da vide oni koji se u ovakvom duhu odgajaju. Lud neki narod.


Bez pravde mira nema.
 
Imam jedno pitanje za sve učesnike foruma. Naime, svi veliki nacionalni portali u svim zemljama ex Yu pa i šire imaju podforume koji se bave političkim zbivanjima. Neću ih imenovati radi reklame.

Na nekim američkim forumima gdje se obrađuju dnevne vijesti za BBC ljudi najviše pišu komentare o novom zdravstvenom zakonu Obame, na njemačkim forumima se trenutno bave novim cijenama pšenice koju propisuje vlada u dogovoru sa sindikatima. U Francuskoj je velika vijest da je došlo do eksplozije u rudniku ugljena. Kad radim malo googlam pa gledam.
Na hrvatskim forumiam je situacija slična, štrajk radnika, prosvjedi zbog izgradnje prilaznih rampi u centru Zagreba.

I onda dođem na krstaricu.

I uvijek isto.

U Srbiji je razina nezaposlenosti preko 20 posto, odnos eura i dinara postoje sve gori, vanjski dug koji vam nije velik u zadnja dva mjeseca pokazuje tendencije povećavanja. Imam osjećaj da nikoga od vas to ne zanima.

A što vas zanima ?

Koliko vidim zanimaju vas svi drugi osim vas samih. Po nekoj klasifikaciji mogao bih reći ovako. Koje su goruće teme na krstarici: 1. Kosovo 2. Jasenovac 3. Odnosi sa susjedima 4 teorije belosvetske zavere

U prosjeku 2 teme dnevno otvorite o Kosovu, u prosjeku 3 o ustašama, a ostatak dana provedete odgovorajući na iste teme otvorene o ranije.

Jel ima u Srbiju malo prećih tema od ovih ili je u vas nacinalna opsesija toliko jaka da ne možete razmišljati ni o elementarnim stvarima ?

Jest al u diznilendu

Dvije teme sa najviše komentara na nekom hrvatskom sajtu

Članak: Objavljen je Registar branitelja!

Bissett: Hrvatska se treba ugledati na Srbiju i ponuditi izvinjenje...

Naravno tu je i nezaobilazni

članak:Milorad Dodik traži zabranu feredže u Bosni i Hercegovini

I koga sad ti ovdje lažeš. A te tvoje teme o rampama imaju možda 3 komentara sve zajedno
 
@maeglin.

nađi mi teme o četnicima, o 2. svjetskom ratu, nađi mi teme gdje se mi aktivno bavimo svojim susjedima a ne samima sobom. tu i tamo ih ima, ali dominantno su u manjini. ajde izlistaj sve. i nađi mi jednu gdje se negativno konotira sa srbijom kao državom i srbima kao narodom.
 
hahaha, naprotiv, sviđa mi se zabavno je.

ja samo pitam u čemu je tajna.
Тајна је у гаћама, то јест у хрватском мазохизму који те тера да долазиш овде. Ја, рецимо, за оволико година нисам отишао ни на један хрватски сајт јер ме боли кита за њих.
 
@maeglin.

nađi mi teme o četnicima, o 2. svjetskom ratu, nađi mi teme gdje se mi aktivno bavimo svojim susjedima a ne samima sobom. tu i tamo ih ima, ali dominantno su u manjini. ajde izlistaj sve. i nađi mi jednu gdje se negativno konotira sa srbijom kao državom i srbima kao narodom.

Tema o nenakvim braniteljima sigurno nije o uzgajanju cvijeća, tema o Dodiku pa onda o Srbima i to samo sa prve stranice.Ali evo mogu se ja malo i potruditi

Jesu li Srbi iz Hrvatske zaista podrijetlom Vlasi?

Uzroci raspada SFRJ

Krvavi Uskrs....prisjetimo se !

Jel treba još:D
 
teme na krstarici:rtfm:

ustase
oluja
kosovo
metohija ( redje )
bombardovanje
abortus
zuti lopovi
kurs evra ( zasticena tema korisnika "Tihi")
ratko mladic
putin
rusija ( keva )
vekovna ognjista
vekovna groblja
vekovne granice
vekovni prijatelji
vekovni neprijatelji

i onda , sve ispocetka..:rtfm:..( ne nuzno istim redosledom ):rotf::rotf::rotf:

i ko kaze da su teme na krsti malobrojne i debilne???:evil:
 
teme na krstarici:rtfm:

ustase
oluja
kosovo
metohija ( redje )
bombardovanje
abortus
zuti lopovi
kurs evra ( zasticena tema korisnika "Tihi")
ratko mladic
putin
rusija ( keva )
vekovna ognjista
vekovna groblja
vekovne granice
vekovni prijatelji
vekovni neprijatelji

i onda , sve ispocetka..:rtfm:..( ne nuzno istim redosledom ):rotf::rotf::rotf:

i ko kaze da su teme na krsti malobrojne i debilne???:evil:

Они што на њима пишу,под десетинама клонораних налога.
 
Imam jedno pitanje za sve učesnike foruma. Naime, svi veliki nacionalni portali u svim zemljama ex Yu pa i šire imaju podforume koji se bave političkim zbivanjima. Neću ih imenovati radi reklame.

Na nekim američkim forumima gdje se obrađuju dnevne vijesti za BBC ljudi najviše pišu komentare o novom zdravstvenom zakonu Obame, na njemačkim forumima se trenutno bave novim cijenama pšenice koju propisuje vlada u dogovoru sa sindikatima. U Francuskoj je velika vijest da je došlo do eksplozije u rudniku ugljena. Kad radim malo googlam pa gledam.
Na hrvatskim forumiam je situacija slična, štrajk radnika, prosvjedi zbog izgradnje prilaznih rampi u centru Zagreba.

I onda dođem na krstaricu.

I uvijek isto.

U Srbiji je razina nezaposlenosti preko 20 posto, odnos eura i dinara postoje sve gori, vanjski dug koji vam nije velik u zadnja dva mjeseca pokazuje tendencije povećavanja. Imam osjećaj da nikoga od vas to ne zanima.

A što vas zanima ?

Koliko vidim zanimaju vas svi drugi osim vas samih. Po nekoj klasifikaciji mogao bih reći ovako. Koje su goruće teme na krstarici: 1. Kosovo 2. Jasenovac 3. Odnosi sa susjedima 4 teorije belosvetske zavere

U prosjeku 2 teme dnevno otvorite o Kosovu, u prosjeku 3 o ustašama, a ostatak dana provedete odgovorajući na iste teme otvorene o ranije.

Jel ima u Srbiju malo prećih tema od ovih ili je u vas nacinalna opsesija toliko jaka da ne možete razmišljati ni o elementarnim stvarima ?

Kosovo i Metohija su deo Srbije, u Jasenovcu su mučki ubijana naša sabraća i sunarodnici, tako da ne vidim kako nas to zanimaju drugi a ne mi sami :dontunderstand:
 
Imam jedno pitanje za sve učesnike foruma. Naime, svi veliki nacionalni portali u svim zemljama ex Yu pa i šire imaju podforume koji se bave političkim zbivanjima. Neću ih imenovati radi reklame.

Na nekim američkim forumima gdje se obrađuju dnevne vijesti za BBC ljudi najviše pišu komentare o novom zdravstvenom zakonu Obame, na njemačkim forumima se trenutno bave novim cijenama pšenice koju propisuje vlada u dogovoru sa sindikatima. U Francuskoj je velika vijest da je došlo do eksplozije u rudniku ugljena. Kad radim malo googlam pa gledam.
Na hrvatskim forumiam je situacija slična, štrajk radnika, prosvjedi zbog izgradnje prilaznih rampi u centru Zagreba.

I onda dođem na krstaricu.

I uvijek isto.

U Srbiji je razina nezaposlenosti preko 20 posto, odnos eura i dinara postoje sve gori, vanjski dug koji vam nije velik u zadnja dva mjeseca pokazuje tendencije povećavanja. Imam osjećaj da nikoga od vas to ne zanima.

A što vas zanima ?

Koliko vidim zanimaju vas svi drugi osim vas samih. Po nekoj klasifikaciji mogao bih reći ovako. Koje su goruće teme na krstarici: 1. Kosovo 2. Jasenovac 3. Odnosi sa susjedima 4 teorije belosvetske zavere

U prosjeku 2 teme dnevno otvorite o Kosovu, u prosjeku 3 o ustašama, a ostatak dana provedete odgovorajući na iste teme otvorene o ranije.

Jel ima u Srbiju malo prećih tema od ovih ili je u vas nacinalna opsesija toliko jaka da ne možete razmišljati ni o elementarnim stvarima ?

 
Možda je to zato što su mnogi od nas izgubili nekoga, ili izgubili kuću, ili su sami proterani. Možda zato što se neki još uvek sećaju priča o tom Jasenovcu koji ti oči bode, možda zato što želimo svoje nazad? A šta ste to vi loše doživeli od Srbije? Da vas oslobodi fašista, da vam obezbedi Dalmaciju, da vam oprosti bez ikakave kazne sve te zločine o kojima mi sad pišemo... baš čudno da je takvo stanje na forumima.
 
Бавили би се ми собом (а и предсобљем) али мало-мало па имамо госте са стране и док се ишћакуламо са њима, прође време.
А познати смо као добри домаћини, не иде да терамо госте...као неки...тамо...

Kume ja bi da mi to , i onako će pričati da jesmo.
 

Back
Top