Maltretiranje i ubijanje zivotinja

Iskreno...boli me kur.ac.....ja licno nikad to ne bi..radio...al msm....bole me sto je neko tamo pobesio neke kerove...

To neverovatno govori kakva si osoba, samo da znaš. Nikako ne mogu da razumem ljude kao ti. Kako je Pavle govorio. ,,Imajući, dakle, takvu nadu, sa velikom smelošću se ponašamo" Tačnije ova rečenica nema veze sa nama, nego sa Bogom koji nam je podario veliku slobodu u nadi da ćemo je mi dobro iskoristiti. Ali svi dobijaju isto toliko koliko i daju. Iako si bezosećajan debil, ovo bi' shvatio.

moram da priznam da sam se jedno vreme jako izvestio sa onim pistoljima na kuglice
Imao sam uvek dva repetirana, i pogodim recimo jedna kulgica u onom delu stomaka, a druga je prepolovi :lol:
Cak sam nalazio cudno zadovoljstvo u saznanju da sam okoncao zivot tom tuznom stvoru.
Inace bubasvabe su kao i ljudi, sire se dok god ih ne poubijas+ imaju i sex, ir azmnozavaju se i sve, vrlo su zanimljive. Gotovo da mogu da ih povezem sa drustvom oko sebe sto vidjam
Uzece ti celu sobu, ako ih ne sprecis otrovom :).

Tebi nemam da kažem ništa drugo nego da si samo jedan običan idiot. Iako imaš 20 godina, a ja 13 mogu slobodno sa svim pravima da kažem da sam zreliji od tebe. Ja sam se kada sam imao 6 godina tako "igrao" mučenjem životinja. Sa pištoljima na kuglice, stavljajući ih na veliku visinu ili sam ih bacao, jednom prilikom sam bacio pile i nisam ga uhvatio, palo je dole i posle 5 minuta umrlo je. Znači ja sam "rado" iščekujem kaznu za to što sam radio. Jeste da rado iščekujem kaznu za to, ali mi nije dobro zato što sam to uopšte radio. Ne nalazim nikakvo opravdanje u tome što sam bio mali i "nisam znao" za to. Svejedno, tebi ostaje da si neki idiot, i ja sam ali si ti barem u tome veći, ako u ničemu drugom.

Направише око тих керова фрку к'о око Пајчинове.
Није да волим насиље над животињама, далеко било.
Ал' заболи ме за неке тамо луталице.

Da bi mi hodali četvoronoške, i jeli otpatke iz kontejnera, da bi nas na kraju kerovi ubili i obesili za drvo kako bi se ti osećala?
Govorim onako samo metaforički. Isto tako bi i neki(kerovi(metafora)) rekli tebi ma zabole me za tamo neko glupo biće. Kako bi se osećala da ceo život provedeš na lošim klimatskim uslovima(toplo-hladno-toplo-hladno) da jedeš štošta, da te ubiju, i da pored toga što si mrtva neko još uvek "pljuje" po tebi. Kada sam ovo video, nisam poverovao da je ženska osoba ovo napisala. Zar nisu ženske osobe pametnije, bolje i povučenije od muškaraca, zar one ne zaobilaze nevolju?

meni njih bas zao:sad2:
tako,bilo sad zimus,neki tezak minus, i neka kuca napolu bila,i ja pocela da placem zato sto nisa mogla da je vodim kuci:sad2:

E prema tome što si ti rekla ja vidim neko lepo biće koje zaslužuje da živi lepo u životu. :)
Sve najbolje. :)

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...no:+Vandali+psu+odsekli+sve+četiri+noge!.html

Užas...

preksinoć su dve devojke pronašle psa koji je puzio na parkingu u potrazi za hranom i vodom, jer su mu

sve četiri noge odsečene! Pretpostavlja se da je nesrećnog psa unakazio čovek, sekući mu sekirom

nogu po nogu!

Video sam to danas, tj. pročitao sam... Taj čovek, i ako mu je taj pas nešto uradio, nije trebalo to da uradi. I kada se ona sakrila(otpuzila) ispod auta kada su devojke htele da je izvade odatle ona ih nije napala, nije pokazivala znake agresivnosti čak i ako su je ljudi mučili prethodno, možda je slutila da će joj i ove nauditi ali nikako nije želela da se odbrani. Posle vi govorite kako neki psi zaslužuju da umru, bilo koje životinje. Ono što ljudi traže, to će i dobiti. Obično oni koji maltretiraju životinje, ili bilo šta loše rade u životu, ne dostignu do velike pozicije. Ovi biznismeni koji ubijaju već skoro istrebljene vrste da bi napravili bunde, papuče, tašne i zarađuju tako uopšte nisu ljudi. I oni će patiti, ne govorim o sadašnjem životu, već u onom kada se zbližimo sa Bogom i uživamo sa njim u njegovom velikom carstvu.

A postavljač teme Glupi čvor ima jednu poruku od mene. Neću pisati privatnu poruku ali ću napisati ovde nešto:
Ne vidim razlog zašto si u tvom niku dodao pridev "glupi" i ako si možda u malo lošijoj situaciji u školi, imaš barem dobar karakter, i da si kao što si ti rekao glup, tvoj karakter barem vadi tebe iz toga. Sve u svemu, svaka čast za komentare koje si napisao ovde. U pravu si bio za sve(po meni) nisam baš siguran šta si napisao pošto sam samo jednom pročitao ovu temu ali za to što si rekao da su monomax i Bratislav bezdušni si bio u pravu. Pohvaljujem te. ;)
 
Tebi nemam da kažem ništa drugo nego da si samo jedan običan idiot. Iako imaš 20 godina, a ja 13 mogu slobodno sa svim pravima da kažem da sam zreliji od tebe. Ja sam se kada sam imao 6 godina tako "igrao" mučenjem životinja. Sa pištoljima na kuglice, stavljajući ih na veliku visinu ili sam ih bacao, jednom prilikom sam bacio pile i nisam ga uhvatio, palo je dole i posle 5 minuta umrlo je. Znači ja sam "rado" iščekujem kaznu za to što sam radio. Jeste da rado iščekujem kaznu za to, ali mi nije dobro zato što sam to uopšte radio. Ne nalazim nikakvo opravdanje u tome što sam bio mali i "nisam znao" za to. Svejedno, tebi ostaje da si neki idiot, i ja sam ali si ti barem u tome veći, ako u ničemu drugom.

... a je li da te pitam, kakvu vrstu kazne ochekujesh? ... da se pile povampiri pa da ono tebe baci a da te ne uhvati? :lol: ...slaba valjda od chekanja, bolje se samokazni... :mrgreen:

to shto se ja malo sprdam sad sa tobom ne znachi da nisi dostigao zavidan stepen zrelosti za svojih 13 dina... svaka chast za to malisha, ozbiljno ...
 
ma to neka sekta sigurno je unakazila tog psa! :rtfm:


razumem ja svu tu brigu oko psa, ali brate pola Srbije gladuje a digla se tolika frka oko psa?

Inace me stvarno boli muski polni organ za zivotinje i nisam nikakav ljubitelj, ali nikada nisam povredio niti mi je bilo ni na kraj pameti da povredim zivotinju i svaki covek bi trebalo da bude iole dirnut ovim zlocinom nad psom.

Ovo je direktan pokazatelj naseg drustva, sa takvim drustvom nije mnogo cudno ste je drzava u banani i sto gladujemo.
 
Da bi mi hodali četvoronoške, i jeli otpatke iz kontejnera, da bi nas na kraju kerovi ubili i obesili za drvo kako bi se ti osećala?
Govorim onako samo metaforički. Isto tako bi i neki(kerovi(metafora)) rekli tebi ma zabole me za tamo neko glupo biće. Kako bi se osećala da ceo život provedeš na lošim klimatskim uslovima(toplo-hladno-toplo-hladno) da jedeš štošta, da te ubiju, i da pored toga što si mrtva neko još uvek "pljuje" po tebi. Kada sam ovo video, nisam poverovao da je ženska osoba ovo napisala. Zar nisu ženske osobe pametnije, bolje i povučenije od muškaraca, zar one ne zaobilaze nevolju?

Koliko je samo ljudi na ovoj planeti ubijeno i mučeno.
Pa ih ne oplakujem. Neću vala oplakivati ni tamo nekog mrtvog kera.
Inače, životinju ne bih ni prutem udarila.
Samo smatram da ne treba dizati toliku dževu oko mrtvih pasa.
J.ebiga, to je preterivanje.

A to za ženske osobe....:neutral:
Sve je individualno, pol je tako nebitan.
Posebno taj deo ''pametnije''.
 
Koliko je samo ljudi na ovoj planeti ubijeno i mučeno.
Pa ih ne oplakujem. Neću vala oplakivati ni tamo nekog mrtvog kera.
Inače, životinju ne bih ni prutem udarila.
Samo smatram da ne treba dizati toliku dževu oko mrtvih pasa.
J.ebiga, to je preterivanje.

A to za ženske osobe....:neutral:
Sve je individualno, pol je tako nebitan.
Posebno taj deo ''pametnije''.


Smiley-Facepalm-1.gif
 
... a je li da te pitam, kakvu vrstu kazne ochekujesh? ... da se pile povampiri pa da ono tebe baci a da te ne uhvati? :lol: ...slaba valjda od chekanja, bolje se samokazni... :mrgreen:

to shto se ja malo sprdam sad sa tobom ne znachi da nisi dostigao zavidan stepen zrelosti za svojih 13 dina... svaka chast za to malisha, ozbiljno ...

Kaznu ću dobiti, to znam.

A za ono u spoileru... Šta imam drugo da kažem osim jedne reči. Hvala.
 
ma to neka sekta sigurno je unakazila tog psa! :rtfm:


razumem ja svu tu brigu oko psa, ali brate pola Srbije gladuje a digla se tolika frka oko psa?

Inace me stvarno boli muski polni organ za zivotinje i nisam nikakav ljubitelj, ali nikada nisam povredio niti mi je bilo ni na kraj pameti da povredim zivotinju i svaki covek bi trebalo da bude iole dirnut ovim zlocinom nad psom.

Ovo je direktan pokazatelj naseg drustva, sa takvim drustvom nije mnogo cudno ste je drzava u banani i sto gladujemo.

Koje licemerje.
Nadju osakacenog kera i odma' na 20 kanala vesti o tome.
A ljudi se sakate i umiru svaki dan pa niko nishta.

bas tako.

reputiacija :ok:
 
Većina ljudi i skoro pa smem da kažem zaslužuje smrt.
Ljudi imaju snage da se brane i sve to, ali životinje i nemaju baš kako da ti naude... Naravno ovde se ne radi o lavovima, pumama... Znači psi i nemaju šta toliko da ti urade. Ti možeš da se zaštitiš i od njih i od ljudi. To je ono što je on rekao.
I ja ne vidim nikakav razlog da ljude stavljaš na više mesto od životinja. Tačnije životinje su i bolje od ljudi.
 
Većina ljudi i skoro pa smem da kažem zaslužuje smrt.

ti si kompetentan u svojih 13 godina da sudish ko zasluzhuje a ko ne zasluzhuje zhivot?

Ljudi imaju snage da se brane i sve to, ali životinje i nemaju baš kako da ti naude... Naravno ovde se ne radi o lavovima, pumama... Znači psi i nemaju šta toliko da ti urade. Ti možeš da se zaštitiš i od njih i od ljudi. To je ono što je on rekao.

Bogami postoje stotine sluchajeva gde su ljudi nastradali od strane pobesnelih pasa.
Pas je sve samo ne bespomocna zhivotinja. Ne znam da li si ti video nekada ljutog psa ali to uopshte nije neki prizor bespomocnog bica.

I ja ne vidim nikakav razlog da ljude stavljaš na više mesto od životinja. Tačnije životinje su i bolje od ljudi.

Ja vidim razlog.
 
To neverovatno govori kakva si osoba, samo da znaš. Nikako ne mogu da razumem ljude kao ti. Kako je Pavle govorio. ,,Imajući, dakle, takvu nadu, sa velikom smelošću se ponašamo" Tačnije ova rečenica nema veze sa nama, nego sa Bogom koji nam je podario veliku slobodu u nadi da ćemo je mi dobro iskoristiti. Ali svi dobijaju isto toliko koliko i daju. Iako si bezosećajan debil, ovo bi' shvatio.

decko...mene takve stvari nzanimaju....meni nije jasno kako neko moze psu da odsece 4 noge.....prosto nisam sposoban da dokucim...ali nesto ga preterano ne sazaljevam...prosto me takve stvari ne interesuju.....imas 700 mil gladne dece na svetu...i ti treba da se nerviras zato sto je neko bacio psa sa mosta ili odseko kucetu noge...to samo govori o stepenu idiotluka do kojeg je doslo ovo drustvo...msm to jeste bolestan cin....al msm.....mnoge stvari su bolesne.....isti banalni primeri su sacuvajmo planetu gasenjem sijalice...a ti imas hiljade i hiljade fabrika koje se konstantno otvaraju i nikoga ne boli kur.ac da radi nesto povodom toga..
 
Većina ljudi i skoro pa smem da kažem zaslužuje smrt.
Ljudi imaju snage da se brane i sve to, ali životinje i nemaju baš kako da ti naude... Naravno ovde se ne radi o lavovima, pumama... Znači psi i nemaju šta toliko da ti urade. Ti možeš da se zaštitiš i od njih i od ljudi. To je ono što je on rekao.
I ja ne vidim nikakav razlog da ljude stavljaš na više mesto od životinja. Tačnije životinje su i bolje od ljudi.

može da te ujede .. :mrgreen:

:dontunderstand: ... možeš da se zaštitiš od životinja samo

nasiljem..., ali opet ne volim takve stvari... a za ljude no coment... kako ćeš ti da se

zaštitiš od nekog narkomana ili kriminalca?


Khm... ONA... ;) ... delimično sam to htela da kažem... u svakom slučaju ne vidim razlog za takvo nasilje... mislim, da mu odseče sve četiri šape... ALO... da je pas

stvarno bio toliko agresivan, taj čovek ne bi ni mogao da mu odseče te šape... think about it... ;)
 
Većina ljudi i skoro pa smem da kažem zaslužuje smrt.
Ljudi imaju snage da se brane i sve to, ali životinje i nemaju baš kako da ti naude... Naravno ovde se ne radi o lavovima, pumama... Znači psi i nemaju šta toliko da ti urade. Ti možeš da se zaštitiš i od njih i od ljudi. To je ono što je on rekao.
I ja ne vidim nikakav razlog da ljude stavljaš na više mesto od životinja. Tačnije životinje su i bolje od ljudi.

Yeah , right ...
Ljudi su mnogo bolji od zhivotinja , imamo iste potrebe , samo smo uspeshniji u zadovoljavanju potreba :mrgreen:
 

Back
Top