Koji stil GOTIVITE?

Koji stil oblacenja vam je najgotivniji?

  • Devedesete/Turbofolk

  • Hip-hop/Rap

  • Pop

  • Rock

  • Metal

  • Punk

  • Emo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

1DaL

Iskusan
Poruka
5.531
Nekoliko tipova oblacenja,vezanih za odredjene tipove muzike...
Znaci pitanje je koji stil gotivitte,koji stil vama izgleda cool, ne koji stil furate...
Necu odgovore nijedan, ako to hocete da napisete onda nemate sta da trazite na temi...

Elem, izdvojio sam nekoliko specificnih stilova...
Ajd' da krenemo:

1) Devedesete/Turbo folk stajl:

nike-air-max.jpg
mile-kitic-dobio-batine.jpg

2)Hip-hop/Rap:
400_F_8477992_2Uqu38f1eDDKEi2ZKzoFXKrkLzGQd1CW.jpg
50-cent.jpg

3)Pop:
mj-style.jpg

4)Rock


rock-led-zeppelin.jpg
15712404-15712407-slarge.jpg



5)Metal

Enslaved1.jpg
3koh.jpg

6)Punx

thepunksubculture.jpg
437791630cover.jpg

7)Emo

long-black-emo-hair-330x473.png
http://4.***************/_MSb_QwAQLFw/SXX4Fz09RJI/AAAAAAAABak/9WpnJ-BuRXY/s400/blond-emo-hair.jpg
 
Zaboravio si da navedes elektronsku ziku tehno,house,trance,psy itd ;)

slusam pre svega kvalitetnu ziku i imam raznovrstan ukus bas...najvise rep i house :super:


btw. maxerice nemaju veze sa narodnjacima jer danas mnogi reperi u svetu i kod nas nose


Jay-Z i Eminem

ffd5c2.jpg


10hrs4w.jpg



i nasi domaci... Struka i Rexxxona(Relja)

o52dtt.jpg


11v2t6q.jpg
 
Poslednja izmena:
@Geto:

Ma znam bre, nego reko da navedem neke specificne stilove... Hteo sam house, al to mi nekako nije bilo dovoljno specificno...
Za devedesete nisam imao ideju koju drugu sliku da stavim, a svi znamo da su maxerice i shushkavac predstavinici devedesetih... Ako mi neko nadje ok sliku zamenicu :)
 
@Geto:

Ma znam bre, nego reko da navedem neke specificne stilove... Hteo sam house, al to mi nekako nije bilo dovoljno specificno...
Za devedesete nisam imao ideju koju drugu sliku da stavim, a svi znamo da su maxerice i shushkavac predstavinici devedesetih... Ako mi neko nadje ok sliku zamenicu :)

pa imas vise vrsta elektronske zike i to je bas sirok pojam jer ja recimo samo house volim da slusam posto opusta i ritam nije nepovezan kao kod nekih elektronskih pravaca i nesto malo trance slusam al' zato psy i tehno ne podnosim :)
 
А готичари?:(
Баш волим да видим секси готичарке.
Ваљда се то убраја под метал.

Готивим рок стил понајвише, хип-хоп, панк је фини, није ни метал лош, није ни поп.
Ма готивим све што људима добро стоји.
Сем ово под 1.
Нисам фолкомрзитељ, само ми се не допада.
 
Poslednja izmena:
pa imas vise vrsta elektronske zike i to je bas sirok pojam jer ja recimo samo house volim da slusam posto opusta i ritam nije nepovezan kao kod nekih elektronskih pravaca i nesto malo trance slusam al' zato psy i tehno ne podnosim :)

Pa da takodje :)

ha, jedino kod Emo ima dve cure... :D

Pa ***... Bolje to nego ovakav pederko:
Emodude-1.jpg

Ionako nece dobiti glasove... xD
 
А готичари?:(
Баш волим да видим секси готичарке.
Ваљда се то убраја под метал.

Готивим рок стил понајвише, хип-хоп, панк је фини, није ни метал лош, није ни поп.
Ма готивим све што људима добро стоји.
Сем ово под 1.
Нисам фолкомрзитељ, само ми се не допада.

Ali goticari mu vise dodju samo stil oblacenja, ili goth kultura...
Ovde se vise radi o muzickim stilovima, jer ako bi tema bila samo stil oblacenja onda bi bilo offtopic za ovaj pdf :)
 
napisah ofrlje al od ovih stilova tipski nijedan mi se ne dopada baš baš, najviše sam, u smislu povezivanja sa muzikom, za neki urban electro house dj pop rnb fazon, znači jednostavnost i efektivnost, lude majice, šulje, tike, farke, printovi, natpisi, fluorescentno ili skroz umereno i klasično, belo, crno, sivo ili umereno fensi pop klasika sa primesama glamura, trendset detalja (kod nas je to i turbo folk fazon, samo često prenabudžen) i neo dizel iskreno, za šta i glasah, ne baš originalne 90e stajl ali malo stilizovano a nabudženo. mada sve ovo što navedoh nije baš strogo muzički i ideološki povezana relacija muzika-moda, kao kod recimo metala ili hip hopa.
 

Back
Top