30 Rock

Poruka
18.529
30-rock-image.jpg


http://www.imdb.com/title/tt0496424/

Jos jedan sjajan sitkom,koji mi je bas lepo legao posle "Scrubs":mrgreen: Alec Baldwin urnebesan kao jedan od direktora NBC-a :hahaha: Pored njega,tu je pregrst otkacenih likova:Tracy Jordan(Tracy Morgan),Frank Rossitano(Judah Friedlander),Kenneth Parcell(Jack McBrayer),urnebesni epizodista Dr. Leo Spaceman(Chris Parnell),kao i simpaticna glavna protagonistkinja i scenarista serije Tina Fey,kao Liz Lemon.Preporuka :super:
 
Trenutno sam na 3. sezoni, 5. epizoda. Jedna od najboljih humorističnih serija prethodnih godina, bez preterivanja! Nema lošeg lika, a bar nekoliko puta u svakoj epizodi se pocepam od smeha!

Alec Baldwin :worth:
 
Ja da odgledam jos zadnju epizodu i zavrsio sam trecu sezonu.
Onako nije dobra kao prve dve sezone..........blago sam razocaran forama.
Svaka komicna serija je losija posle Curb Your Enthusiasm. taj Larry David nije normalan
larry-david-pic.jpg
 
serija ima dosta praznog hoda,i skoncentrisana je na par likova,dok su ostali bas povrsno,tj.nikako obradjeni,steta,serija bi onda bila vrhunska.a inace je pratim,skidam ep. po ep. i mogu reci da je 4-ta sezona odlicna.u svakom slucaju vrijedi pogledat,ali nije bas za svakoga,specificna je vrsta humora.i jos nesto:
alek boldvin :worth: genijalan stvarno.
 

Back
Top