preokret situacije

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Bio je to predivan suncan dan, pticice su cvrkutale na blagom povetarcu, nosene mirisom vec uvelog cveca i vlazne zenske kose.

"Tashta" i "cerka" su predlozile romantican rucak u troje, doduse malo zakasneo zbog brojnih obaveza koje je trebalo obaviti tog dana, placanje racuna, odlazak do banke, apoteke, pa cak i obucara sve usput. Neminovno i kratko zadrzavanje od skoro 1,5 sat kod stare prijateljice kako bi se razmenile price o tome cija je cerka uspesnija. Srecom sudija nije svirao produzetke, tako da smo nastavili do mesta za klopu. Bio je cak i mali pokloncic sa "tashtine" strane, propracen cudnim zvukovima i zalbama njene mezimice na...mene naravno. Ne postoje idealni muskarci. A jos teze je kada ne znas da li je on ustvari manje, vise ili srednje idealan i da li je kao takav za tebe...Slazete se?

Nakon "fajronta" procitao sam mail drugara koji je pitao jednostavno "Sta radis?".
Odgovorio sam "Tek sam usao u kucu, bio sam ceo dan sa mojom najmilijom i njenom kevom vozikali smo se okolo :) Sinoc smo do kasno gledali film a rano sam ustao pa sam umoran".

Krajnje naivan i lepo srocen tekst, koji je pre svega imao za cilj da potencijalnog nezeljenog gosta odvrati od pomisli da se i fizicki manifestuje u mojoj kuci (umoran sam), i usput saopsti da je bilo nekih desavanja (koja su cak po mom misljenju i sasvim dobro ispala) doveo je do neocekivanog preokreta emotivne situacije moje mace sa loseg na gore.
Naime nesrecni mail je zavrsio greskom u njenom inbox-u, a onda je usledio besan telefonski poziv sa druge strane pracen ponavljanjem pitanja "Da li imam nesto da kazem?", standardnim "tekstom za raskid", i nakon toga upucivanjem starije garde (koja me je do malopre tako lepo primala) da se javlja na telefon i govori kako je pogresan broj.

Nakon ponovnog uspostavljanja komunikacije par sati kasnije optuzen sam da sam neemocionalno bice koje pljuje po svemu sto se lepo ucini ZA MENE, jer sam izmedju ostalog vozen da i sam kupim za mene neke stvarcice u sports shop-u, placen mi je rucak i ostalo, a ja sve to nisam naveo u mom mailu vec sam to omalovazio sa "vozikali smo se". (mada ja stvarno volim da se vozim)
Istaknuto je kao velika mana sto ja stalno ponavljam kako je za mene bitno poverenje i osecaj pripadnosti, da bih na kraju bio optuzen po deseti put da najverovatnije imam tajnu gej vezu sa drugarom kojem sam poslao poruku jer se citiram "iz nje moze zakljuciti preterana bliskost, i pravdanje sebe samog drugoj strani".
Navodno, to ne radim nikad sa njom. Malo verovatno, a cak i da je tako, sta mislite ko je kriv za taj nedostatak "bliskosti" ili bolje reci "poverenja" (ko ono bese pljuvao zadnji po poverenju)?

Da li je sve ovo normalno? Nije. Da li treba motka? Treba.
Da li moze da se ocekuje preokret situacije? Moze. Da li ovakav stav doprinosi razvijanju poverenja i ljubavi potrebnih za dobru vezu? Ne. Da li ovakvo ponasanje moze doneti bilo kakvo dobro drugoj strani u blizoj ili daljoj buducnosti? Tesko.

Pitanje je samo da li je ovo mozdas sve iscenirano iz nekog razloga? Ako je tako...posledice mogu biti jos...ozbiljnije.
On nikada ne spava. Ja nikada ne zaboravljam. Na greskama se uci. U strahu se umire.
 
Poslednja izmena:
Šta znam, verovatno je to ili kap koja je prelila čašu, pa je devojka to iskoristila da razreši sve račune iz prošlosti, ili se toliko dobro slažete da joj treba malo akcije, svadje, drame... Videćeš već narednih dana koja je verzija tačna.
 
iscenirano?moguce
namestila tog tvog druga,ko zna koju kombinaciju imaju,pa je onda on prebacio na njen mail tvoj odgovor(jer kad ides na "odgovori" ne moras da ukucas niciju adresu nego te automatski salje na mail onog koji ti je pisao
ja bih presla u kontranapad-kako je nije sramota da se svalerise s drugarom,je l ima ona obraza kad izadjete svi ti se smeju,cuj pogresno poslao mail na BAS NJENU adresu,pa nisi sisao vesla da ne ukapîras da su se dogovorili,samo da bi ti izvukla pare pri razvodu i da te totalno shebe kao da ti nije dovoljno to sto moras da vodis tastu na romanticne ruckove
i tako dalje blablablabla
mislim mogu isto dugacko kao ti al me mrzi
 
Meni nije jasna samo jedna stvar, a to su sledece dve stavke:
1. ponasanje kao sto je opisano - STA toliko strasno pise u toj poruci? Sta bi bilo da je pisalo nesto tipa "Smorio sam se sa one dve, ili slicno"

2. Sve sto se dogodi izmedju nas dvoje se prepricava istoj toj "tashti", jer moja devojka jos nema svoj novac, pa i ja se grebem nekad od MOJE keve ali me ona ne pita nikad za sta treba niti joj prepricavam sta se desava izmedju moje devojke i mene.
Medjutim ovde je situacija, da sve sto ja kazem se momentalno prenosi "tashti", njenoj "mamici" kako kaze, a sa dogadjajem iz uvodnog posta su bogme upoznate i babe, dede, komsije, bliza i dalja rodbina jer se vika preko telefona cula kao da je izbio treci svetski.
 
Meni nije jasna samo jedna stvar, a to su sledece dve stavke:
1. ponasanje kao sto je opisano - STA toliko strasno pise u toj poruci? Sta bi bilo da je pisalo nesto tipa "Smorio sam se sa one dve, ili slicno"

2. Sve sto se dogodi izmedju nas dvoje se prepricava istoj toj "tashti", jer moja devojka jos nema svoj novac, pa i ja se grebem nekad od MOJE keve ali me ona ne pita nikad za sta treba niti joj prepricavam sta se desava izmedju moje devojke i mene.
Medjutim ovde je situacija, da sve sto ja kazem se momentalno prenosi "tashti", njenoj "mamici" kako kaze, a sa dogadjajem iz uvodnog posta su bogme upoznate i babe, dede, komsije, bliza i dalja rodbina jer se vika preko telefona cula kao da je izbio treci svetski.

Pa nista strasno, ako je to bas ono sto si napisao.........

Ti si bese onaj sto smatra da zena treba da ulaze u tebe, da bude poslusna i da bude srecna to si je pogledao kao uzviseni primerak muskog roda, jer je u suprotnom sama svoj neprijatelj? :think:
 
Pa nista strasno, ako je to bas ono sto si napisao.........

Ti si bese onaj sto smatra da zena treba da ulaze u tebe, da bude poslusna i da bude srecna to si je pogledao kao uzviseni primerak muskog roda, jer je u suprotnom sama svoj neprijatelj? :think:

Tacno tako, mada to sad nema veze sa ovim konkretnim problemom. Ja to smatram, drugi ne smatraju, tako da mozda je moja devojka neposlusna, ne ulaze u mene, i nije srecna sto sam je pogledao - iz prostog razloga sto bi sve htela ona, da smuva muskarca hoce da bude zasluzna ona, da u isto vreme sedi na dve stolice jake ali i razmazene osobe, da joj je krivo sto ona treba da opere sudove a ja mogu samo da se izmaknem iz kuhinje. I da povrh svega za sve krivi muskarce u svom zivotu.

Ja cak to nalazim interesantnim, kao fenomen. Ko bi da izostane iz sve te zabave, svih tih uzburkalih i mahnitih emocija izmedju kojih postoji samo jedna logika (naopaka), zenska? :mrgreen:
 
Tacno tako, mada to sad nema veze sa ovim konkretnim problemom. Ja to smatram, drugi ne smatraju, tako da mozda je moja devojka neposlusna, ne ulaze u mene, i nije srecna sto sam je pogledao - iz prostog razloga sto bi sve htela ona, da smuva muskarca hoce da bude zasluzna ona, da u isto vreme sedi na dve stolice jake ali i razmazene osobe, da joj je krivo sto ona treba da opere sudove a ja mogu samo da se izmaknem iz kuhinje. I da povrh svega za sve krivi muskarce u svom zivotu.

Ja cak to nalazim interesantnim, kao fenomen. Ko bi da izostane iz sve te zabave, svih tih uzburkalih i mahnitih emocija izmedju kojih postoji samo jedna logika (naopaka), zenska? :mrgreen:

:lol:

Pa tvoja logika je dovoljno naopaka za oboje. A valjda je muska :lol::lol::lol:
 
Prijatleju, da li je mail istinit ili ne, necu u to da ulazim
Poci cu od toga d aje istinit
Onda imam 3 saveta
prvi, oteraj njenu majku u 13 pi..zdi materini
drugi oteraj u nju u tri lepe
i treci, drzi do sebe. Kakva bre voznja sa njenom majkom? Imas svoju majku, ona svoju, neka se ona sa njom vozika, ti gledaj svoja posla. Ako se ozenis zenom, to ne znaci da se si ozenio i njenom kevom, sestrom, ocem, psom, papagajem...
 
Prijatleju, da li je mail istinit ili ne, necu u to da ulazim
Poci cu od toga d aje istinit
Onda imam 3 saveta
prvi, oteraj njenu majku u 13 pi..zdi materini
drugi oteraj u nju u tri lepe
i treci, drzi do sebe. Kakva bre voznja sa njenom majkom? Imas svoju majku, ona svoju, neka se ona sa njom vozika, ti gledaj svoja posla. Ako se ozenis zenom, to ne znaci da se si ozenio i njenom kevom, sestrom, ocem, psom, papagajem...

:klap:
 
kakav je to..."romantican rucak u troje"...tj. sto bab...ovaj, "tastu" stalno furate sa sobom...
kola su njena...jedina ima vozacku...jedina ima da plati rucak...wtf? :eek:

Pogodi ga iz prve :hahaha: Kola su njena, a ima pare i za rucak :mrgreen:
Mada to nema veze, isto bi bilo i sa mojim kolima. Jednostavno devojka i "tashta" su uglavnom dosta vremena fizicki udaljene zbog posla, i kada su zajedno na jednom mestu muskarac uvek dolazi u drugi plan, jer on je ionako...pa stalno ce biti tu :mrgreen::mrgreen:

Ipak da ne bi bilo ono "sad sam te otkacila dok ne dodje bab...ovaj, tashta", onda je zenski um izmislio kompromis u vidu da se "tashta" fura svugde sa sobom i pokazuje kao kapitalno blago nase zajednice!

Evo neceg interesantnog:

Scena 8, devojka kod mene kuci sva nervozna, trazi roze slamcicu za sok od narandze, i razmislja da li sam ja ipak za nju
Ja: Ostani da spavas ovde.
Ona: Ne moooogu. Mamica je dosla, vidimo se tako retko.

Scena 51, devojka umilnim glasom sa druge strane slusalice. Brat ju je nanervirao jer joj je ukrao 100 EUR. Mamica se nejavlja vec 12 sati bez prekida, zbog posla. Opsta tuga i stalno preispitivanje. Napolju zavija neko kuce.
Ja: (zauzet u trecoj smeni) Cao duso, radim, veceras sam u poslu.
Ona: Ja sam samo htela...smrc, smrc...Da dodjem veceras ako mogu...Ne mogu vise ovde sama

:rtfm:

Ako se ovako nastavi scena 666 ce biti na groblju :think:
 
ebote, kakav si. devojka ti se jada a ti slusas kuce koje zavija. i treba da te ostavi.

A jeli? Pa jadam se i ja, i bas mi je trebalo da neko bude pored mene bas te veceri kada je "tashta" stigla, ali avaj...

Naravno mogao sam da prebacim to i kazem, ali dobio bi samo onaj look kao da zakeram nesto, ili se ponasam razmazeno. Pa sta jos ispada da trebam da molim i ponavljam sto puta?
Rekao sam da dodje tad, nije dosla jer hoce da bude sa mamom pre nego samnom. I to je valjda neka odluka.

Pribelezim to negde i furamo dalje, nije smak sveta, bar ne za mene ;)
 

Back
Top